Напій, який тримає під контролем рівень холестерину

Коли шкідливий холестерин накопичується в крові, підвищується ризик закупорення артерій та серцево-судинних проблем.

Так, це правда, що організму потрібна певна кількість холестерину для виконання своїх функцій. Втім, багато людей перевищують рекомендовану денну норму і він починає накопичуватися в артеріях. У цій статті ми поділимося засобом, який допоможе контролювати рівень холестерину та спалювати жир.

Коли людині діагностують підвищений рівень холестерину, важливо відразу ж взятися за раціон харчування, зменшити споживання жиру та інших продуктів із високим вмістом холестерину. Здорова їжа – ключ до зниження рівня холестерину, а також ризиків для здоров’я, які він спричиняє.

На щастя, зміни у дієті можуть чудово доповнити й інші ефективні способи. Вони не лише борються з підвищеним холестерином, а й володіють чудовими властивостями, як-от пришвидшення спалювання жиру та втрата ваги.

Які переваги цього натурального напою?

1-sik

У нашій статті ми поділимося рецептом напою з лимона та петрушки – двох інгредієнтів, які, як ви вже знаєте, мають надзвичайно корисні властивості для здоров’я, а також контролюють рівень холестерину та допомагають спалювати зайвий жир.

Корисні властивості петрушки

Петрушка – добре знана рослина, яку використовують на кухнях по всьому світу, адже вона має безліч застосувань і підходить для багатьох рецептів. Втім, на додачу до кулінарної цінності, петрушка відома ще й сечогінними властивостями та здатністю виводити надлишок рідини з організму, а також токсинів, які негативно впливають на ваше здоров’я.

Секрет користі петрушки у високому вмісті ефірних олій та флавоноїдів, які відповідають як за внутрішнє здоров’я організму, так і за хороший зовнішній вигляд. Крім того, вона містить багато вітамінів C, A, і K, надзвичайно важливих для підтримки сили імунної системи та запобігання виникнення різних захворювань та впливу інфекцій на організм.

Регулярне споживання петрушки допомагає вивести токсини з крові, а також бореться з холестерином та стимулює кровообіг. Саме тому цей інгредієнт є таким могутнім засобом для покращення здоров’я кровоносних судин та запобігання проблем із серцем

Корисні властивості лимонів

3-lymon

Завдяки високому вмісту вітаміну С, антиоксидантів та натуральних ефірних олій, лимони є ще одним чудовим союзником у боротьбі проти закупорення артерій та підвищеного рівню холестерину. Лимон не дає холестерину приставати до стінок артерій, а також стимулює виведення того, що там вже є. Так ви зможете уникнути його негативного впливу на кровообіг.

Антиоксиданти, які містяться у лимонах, допомагають боротися з вільними радикалами, а також виводять зайву рідину та токсини, які накопичились в організмі і можуть негативно впливати на ваше здоров’я. Крім того, регулярне споживання лимонного соку також сприятиме спаленню жиру та втраті ваги.

Як приготувати цей напій?

Коли ви поєднаєте користь петрушки та лимона, то отримаєте  потужний засіб, який допоможе контролювати рівень холестерину в крові та боротися з недугами. До того ж, регулярне споживання цього напою стимулюватиме схуднення, боротиметься із застоєм рідини, покращить здоров’я нирок, а також запобігатиме виникненню передчасних ознак старіння, спричинених вільними радикалами.

Інгредієнти 

  • 1.5 літри води
  • 3 гілочки петрушки
  • 1 кг лимонів
  • Дрібка харчової соди

Приготування 

  • У продуктовому магазині намагайтеся знайти органічні лимони, аби на них точно не було ніяких пестицидів та хімікатів. Добре помити лимони у воді з харчовою содою, це допоможе добре їх продезінфікувати.
  • Після того, як ви помили лимони, поріжте їх на шматки.
  • Закип’ятіть воду. Додайте туди лимони, подрібнену петрушку та дайте рідині охолонути.
  • Добре закрийте суміш та зберігайте її у холодильнику.
  • Пийте близько 120 мл в день.

Добре пити цей засіб зранку, аби він приносив користь протягом усього дня. Для досягнення максимальних результатів, пийте його регулярно, аж поки не помітите, що рівень холестерину знизився.

Пам’ятайте, що результати залежатимуть від вашого раціону харчування та способу життя. Намагайтеся позбутися шкідливих звичок, які підвищують рівень холестерину, як-от споживання алкоголю, куріння та сидячий спосіб життя.

Категорії: Втрата ваги Теги:
Вас також можуть зацікавити