Настої для боротьби з целюлітом

Багатьох жінок приводить у відчай апельсинова шкірка на стегнах – целюліт. Це – одна з найактуальніших проблем для сучасних жінок, які піклуються про свою фігуру.  Целюліт, зазвичай, асоціюється із зайвою вагою, проте не обов’язково мати надмірну вагу, щоб помітити у себе ознаки целюліту. Він з’являється так само і у здорових жінок з нормальною вагою: через недостатню циркуляцію крові в підшкірних жирових клітинах. Існують різноманітні способи позбутися цього не приємного явища. У цій статті ми представимо декілька природних настоїв, які допомагають у боротьбі з целюлітом.

Хоча целюліт не становить ризику для здоров’я, проте його вважають естетичною проблемою, що, вочевидь, приносить дискомфорт при носінні одягу, змінює зовнішній вигляд та погіршує настрій.

Як ми вже говорили, целюліт – це проблема кровоносних судин і порушення кровообігу. Целюліт може потурбувати будь-кого з жінок. А для того, щоб зрозуміти трохи більше причину цього розладу, ми зробимо короткий огляд цієї проблеми, а також надамо вам інформацію про те, як саме лікувати целюліт.

Целюліт в основному виникає через порушення кровообігу, але також пов’язаний з гормональними і генетичними проблемами. Важливою причиною появи апельсинової шкірки є гормональні порушення.  Протягом усього життя жінка відчуває спади і злети гормональної активності, що робить її сприйнятливою до цього виду змін.

shvidka-yizha

На додаток до причин, про які ми вже згадали, слід назвати інші: споживання жирів, нестача фізичних вправ, недостатнє споживання води, зловживання сіллю, газованими напоями, куріння, стрес, вживання протизаплідних таблеток, і т.д.

Таким чином, найбільш важливими факторами, що сприяють появі целюліту є гормональні та генетичні і неправильні звички у харчуванні. Оскільки ми не можемо мати ніякого впливу на генетичний фактор, то вважаємо, що можемо давати поради тільки, щоб вирішити проблеми іншого характеру.

Якщо ви хочете боротися проти целюліту, вам слід почати зі зміни вашого режиму харчування. Вам слід також включити у дієту достатню кількість води, щоб очистити і зволожити ваше тіло.

Пам’ятайте, що ця проблема тісно пов’язана з накопиченням токсинів в організмі, і не дарма вважають, що поява целюліту пов’язана також з закрепами.

У боротьбі з целюлітом всі засоби хороші: чим простіші і природніші засоби проти целюліту, тим приємніше і ефективніше їх застосування. Поєднання хорошої дієти, фізичних вправ, питної води, а також естетичні процедури – це буде величезною допомогою у боротьбі з целюлітом. Але поодинці один спосіб навряд чи принесе позитивні і стійкі результати.

Ще один метод, який допоможе позбутися целюліту народними засобами – це прийом трав’яних настоїв, які активізують обмінні процеси і допомагають очистити організм від шлаків, вони містять детоксиканти, і мають сечогінні властивості, допомагають виведенню токсинів і рідин, накопичених в організмі, що робить вашу шкіру здоровішою і гарнішою. Зверніть увагу на настої про, які ми згадаємо далі у цій статті.

М’ята

myata

Добре сприяє лікуванню целюліту і підвищенню м’язового тонусу м’ята. Відома своєю властивістю до детоксикації та очищення організму, вона також активізує кровообіг. Ви можете пити настій із сушеного або свіжого листя залитого склянкою води.

Хвощ польовий

Хвощ польовий успішно застосовують для лікування целюліту. Він має сечогінну і очищувальну властивості, тому його рекомендують для боротьби з целюлітом, а також він приносить немалу користь організму в цілому. Ви можете зробити настій з чайної ложки висушеної рослини на склянку води. Пийте його після їжі.

Мальва

Настій із цієї рослини допомагає поліпшити циркуляцію крові в організмі, поліпшити зовнішній вигляд, пришвидшити обмін рідини тіла в місцях накопичення жиру, що ефективно сприяє його зменшенню. Зробіть настій чайної ложки квіток та листя мальви на склянку води. Пийте по дві чашки в день.

Для зовнішнього застосування

Плющ

Цю рослину можна використовувати тільки як зовнішній засіб. Якщо ви вживатимете його внутрішньо, ви ризикуєте отруїтись. Рослина сприяє збільшенню кровообігу в тій частині тіла, де ви застосуєте її.

Щоб використовувати плющ в якості припарки, вам слід зробити відвар зі свіжого листя рослини, зробити з нього пасту, а потім відразу ж накласти її на тканину. Покладіть тканину з пастою листя плюща на необхідне місце, закріпіть тканину вузлом або стрічкою.

Настоянки, які ми перерахували, допоможуть у боротьбі з целюлітом. Не робіть процедури надто тривалими та не зловживайте кількістю. Якщо ви приймаєте якісь лікувальні засоби, вагітні, або годуєте грудьми, проконсультуйтесь з лікарем, перш ніж вживати згадані вище засоби.

Категорії: Натуральні засоби Теги:
Вас також можуть зацікавити