Натуральні методи лікування і профілактики геморою

Жовтень 15, 2015
Для профілактики геморою дуже важливо мати різноманітний раціон, збалансований і багатий клітковиною, яка допомагає запобігти закрепам.

Геморой – це запалення вен прямої кишки і ануса. Досить часто люди, які страждають від геморою, не наважуються розповісти про проблему і вчасно відвідати лікаря.

Геморой характеризується запаленням, набряком і загальним дискомфортом. Власне запалення виникає в мішечках, які містять вени і артерії анального каналу. Тут ми подивимося на методи природного лікування та профілактики геморою.

Загальні симптоми:

  • Печіння
  • Біль
  • Запалення
  • Кровотеча (в деяких випадках)

Є чотири стадії хвороби:

I стадія

Геморой трохи більше за розміром, але його не видно за межами ануса. Він, як правило, не має симптомів, і тільки лікар може його виявити.

II стадія

Він виходить за межі ануса під час дефекації, але пізніше повертається всередину.

III стадія

Геморой виходить за межі ануса і може бути повернений в нормальне положення тільки за допомогою професійної медичної допомоги або пальця пацієнта. Геморой може бути виштовхнутий під час дефекації або навіть спонтанно.

IV стадія

У цьому випадку геморой постійно перебуває за межами ануса і не може бути затиснутий назад вручну. Одна з головних причин геморою – хронічний закреп, що піддає анальну область сильному тиску під час дефекації.

Профілактика

Знаючи причини захворювання, ми можемо отримати краще уявлення про те, як його вилікувати. У разі закрепу ми повинні зробити все можливе, щоб його позбутися, регулярно споживаючи продукти з високим вмістом клітковини і велику кількість води. Якщо організм потребує води, він візьме її з калу в кишечнику, що зробить випорожнення сухим і жорстким, викликаючи біль і подальші проблеми.

Продукти з високим вмістом клітковиниapelsyny

Клітковину ділять на дві категорії: розчинну і нерозчинну. Ці два типи необхідні для збалансованого харчування, всього близько 30 грамів на день.

Продукти з розчинною клітковиною

Розчинна клітковина може розчинятися у воді. Вона використовується головним чином для лікування проблем холестерину і стабілізації рівня цукру в крові. Розчинна клітковина уповільнює травлення.

Її можна знайти в таких продуктах:

Зернові, бобові, фрукти (полуниця, малина, яблука, сливи, апельсини, лимони), овочі (буряк, артишоки, огірки, спаржа, морква, гарбуз).

Продукти з нерозчинною клітковиною

Нерозчинна клітковина не розчиняється у воді. Цей тип клітковини прискорює травлення. Вона запобігає закрепам, збільшуючи і розм’якшуючи дефекацію.

Продукти, які містять нерозчинну клітковину

Пшеничний хліб, фрукти, сухофрукти, висівки, овочі. Обидва типи клітковини корисні для підтримки здоров’я кишечника й усунення частинок, які можуть призвести до травми.

Для досягнення бажаного ефекту клітковину слід споживати щодня.

Натуральні методи лікування гемороюAloe-vera-2

Алое чудово підходить для лікування печіння, пов’язаного з гемороєм. Ви маєте обережно очистити ділянку, а потім розрізати листок алое навпіл і застосовувати. Цю процедуру можна повторювати протягом дня.

Приготуйте ромашковий чай для сидячої ванни. Заповніть велику ємність ромашковим чаєм, охолодіть, занурте уражену ділянку і поніжиться близько 10 хвилин. Ромашка допоможе полегшити біль і запалення, пов’язане з цим захворюванням.

Якщо симптоми погіршуються, проконсультуйтеся з професіоналом. Природні засоби рекомендують тільки у легких випадках.

Вас також можуть зацікавити