Натуральні способи видалення бородавок

Бородавки – це не дуже привабливі виступи на шкірі, спричинені вірусом папіломи людини (ВПЛ). Такого вірусу є понад 100 різних типів, кожен з яких діє на організм людини по-своєму, залежно від сили її імунної системи. Вірус, який призводить до появи бородавок відносно нешкідливий, втім деякі ВПЛ можуть спричинити серйозні захворювання.

Спричинені вірусом бородавки можуть легко поширитися на різні частини тіла, а також при контакті шкіра-до-шкіри, і на інших людей. Зараз існує багато звичних засобів для видалення бородавок, втім вони не завжди на 100% відсотків ефективні і не кожному підходять.

Якщо ви одні з тих, кому не вдалося видалити бородавки за допомогою традиційних методів, домашні засоби можуть стати у пригоді. Вони дуже економні, їх легко використовувати, і при регулярному застосуванні, результати вас просто здивують.

Яблучний оцет

Яблучний оцет – один із тих домашніх засобів, які найчастіше використовують. Секрет його успіху в лікувальних властивостях. Цей продукт не лише недорого коштує, а й чудово видаляє бородавки. Втім, сам по собі оцет не вбиває вірус, який спричиняє бородавки, його кислота лише атакує їх м’ясисту частину.

Вам знадобиться:

  • 2 столові ложки яблучного оцту
  • Ватний диск або шматочок вати

Що потрібно робити?

Намочіть ватку в оцті та нанесіть на бородавку. Накрийте смужкою марлі та залиште на ніч, аби засіб подіяв. Наступного ранку зніміть марлю. Для досягнення найкращих результатів повторюйте процедуру кожної ночі перед сном (протягом одного-двох тижнів).

Бананові шкірки

bananova-shkirka-borodavky

Банани чудово підходять для догляду за шкірою, а у цьому випадку вони містять протеолітичний фермент, який розчиняє бородавки.

Вам знадобиться:

  • 1 бананова шкірка

Що потрібно робити?

Зіскребіть внутрішню м’якоть шкірки банана, щоб отримати білу пасту. Наносьте її на бородавку. Не забувайте мити руки, щоб утворення не поширилося на інші частини тіла. Повторюйте процедуру доти, доки не отримаєте бажаних результатів.

Вітамін C

Наносьте вітамін С безпосередньо на бородавки і ви зможете вбити вірус, який їх спричиняє. Цей засіб вже роками не втрачає популярності, ті, хто ним скористався, досягнув чудових результатів.

Вам знадобиться:

  • 1 таблетка вітаміну С
  • Ступка
  • Трошки лимонного соку

Що потрібно робити?

Розітріть таблетку вітаміну С у ступці та додайте трохи лимонного соку, щоб утворилася паста. Нанесіть суміш просто на бородавку, накрийте марлею та залиште на ніч. Процедуру потрібно повторювати кожного дня.

Базилік

basylik

Базилік – це ще один чудовий спосіб побороти вірус, який призводить до появи бородавок. Ця рослина відома своїми дивовижними противірусними властивостями, які чудово допомагають боротися з бородавками.

Вам знадобиться:
  • ¼ склянки свіжого базиліку
  • Марля або бинт

Що потрібно робити?

Помийте базилік та подрібніть його до консистенції пасти. Нанесіть на бородавку та накрийте марлею чи бинтом, аби засіб подіяв протягом ночі. Процедуру потрібно повторювати кожного дня протягом двох тижнів.

Кульбаба

Кульбаба містить молочко, яке надзвичайно ефективно бореться з бородавками. Якщо у вас на подвір’ї чи в саду ростуть ці квіти, неодмінно скористайтеся їх властивостями.

Вам знадобиться:

  • 1 кульбаба
  • Бинт

Що потрібно робити?

Відріжте цвіт кульбаби та візьміть молочко, яке міститься у її стеблі. Нанесіть його на бородавку і накрийте бинтом. Для повного виведення бородавок використовуйте цей засіб двічі на день.