Натуральні способи видалення волосся

· Жовтень 28, 2015
Видалення волосся за допомогою нитки дуже ефективне, ефект від нього може тривати до 6 тижнів. Втім, воно вимагає певних навичок.

Ви знали про те, що існують натуральні способи видалення небажаного волосся на тілі? Завдяки ним ви можете заощадити на традиційних техніках видалення волосся, а також уникнути подразнення та інших побічних ефектів. Крім того, з кожним разом волосся відростатиме все тоншим і тоншим, а не навпаки, як це часто буває.

Дізнайтеся про те, як можна видалити небажане волосся супернатуральними способами, використовуючи лише цукор та лимон, або просту шовкову чи бавовняну нитку, а також поступово послаблювати волосся за допомогою куркуми.

Спосіб з використанням цукру та лимону

Цей спосіб видалення волосся споконвіків використовували в Стародавньому Єгипті та країнах Сходу. Вам знадобиться лише лимон і цукор. Метод чимось нагадує видалення волосся за допомогою воску, втім він не такий болісний, а також дешевший і більш натуральний.

Зараз у деяких країнах продається готова приготована цукрова паста, але готувати її так легко, що можна навчитися робити це самому.

Що вам знадобиться: 

  • 2 склянки цукру
  • Сік одного лимона
  • Трохи води, якщо лимонного соку не вистачить

Інструкція:

  • Налийте лимонного соку та додайте дві склянки цукру у каструлю середнього розміру або форму для запікання. Соку має бути достатньо, щоб накрити весь цукор. Якщо його не вистачає, просто додайте ще трохи води.
  • Нагрівайте суміш на середньому вогні, помішуючи дерев’яною ложкою, аж поки цукор повністю не розчиниться. Якщо у вас є кухонний термометр, використовуйте його, аби переконатися, що суміш нагрілася до 115 градусів Цельсія (240 градусів за шкалою Фаренгейта).
  • Коли суміш почне кипіти, зменшіть вогонь та чекайте доки вона не почне загусати і не перетвориться в липку пасту золотисто-медового кольору. Якщо паста темного кольору, цілком можливо, що вона згоріла, тому вам потрібно буде приготувати нову. Ніколи не кип’ятіть її на великому вогні довше, ніж протягом однієї хвилини.
  • Зніміть з вогню і дайте охолонути.

Після того, як паста охолоне, наносьте цей цукровий віск звичним способом. Розподіліть віск рівним тонким шаром і, не зволікаючи, потягніть у протилежному напрямку, тобто у напрямку росту волосся.

Для того, щоб цукровий віск не прилипав до шкіри занадто сильно, перед процедурою нанесіть на область шкіри трохи тальку, адже вона повинна бути чистою та сухою.

Після закінчення видалення волосся можна нанести на шкіру трохи зволожувального засобу або гелю з алое, це допоможе її заспокоїти. Якщо після процедури на шкірі залишається віск, можете змити його теплою водою.

Pasta-dlia-vydalennia-volossia

Спосіб з використанням бавовняної або шовкової нитки

Неймовірний та натуральний спосіб видалення волосся і, напевно, найекономніший – це нитка. Ця техніка, відома як ниткування, спочатку використовувалася в Єгипті та Індії. Насправді, багато жінок і досі її використовують.

На початках цей метод вимагає певних навичок, тому на першу процедуру варто сходити до професіонала, аби побачити, як це робить майстер. Коли ви самі навчитеся це робити, ниткування стане швидким та безболісним способом видалення волосся.

Для цього способу потрібно використовувати шовкову або бавовняну нитку. Складену вдвоє, перекручуйте її біля необхідної ділянки шкіри, щоб видалити волосся. Це допоможе простим та безболісним способом видалити волосся з коренем .

Для того, щоб підготувати нитку, відріжте довгий шматок бавовняної або шовкової нитки, складіть вдвоє та скрутіть.

Цей спосіб видалення волосся має чудову перевагу, адже ефект від нього може тривати аж до 6 тижнів. Крім того, в порівнянні з традиційним воскуванням, волосся, яке відростає, поступово стає все слабшим. Також цей спосіб можна використовувати для обличчя.

nytka-500x333

Маски з куркуми

Маска для обличчя або шкіри з куркуми, чудово підходить для використання після видалення волосся. Ця спеція володіє неймовірно корисними для шкіри властивостями, а маску з неї дуже легко приготувати власноруч. Куркума також допомагає поступово послаблювати волосся, тому вона буде чудовим доповненням до вище згаданих засобів.

Просто змішайте порошок куркуми з водою до утворення кремоподібної пасти, нанесіть на шкіру та залиште на двадцять хвилин.

kurkuma