Натуральні засоби для лікування ішіасу

Для того, щоб полегшити біль та запальний процес, спричинений ішіасом (невралгією сідничного нерва), найкраще застосовувати метод сухого жару. Окрім того, ви також можете зменшити напруження за допомогою масажу.

Сідничний нерв – найдовший у організмі людини, і коли він перебуває у стані запального процесу (через подразнення чи тиск), ви можете відчувати гострий біль від поясу до ніг, і навіть нижче коліна.

Напади ішіасу є досить поширеним явищем. Вони можуть викликати пронизливий та нестерпний біль, який заважатиме виконувати щоденні справи. Читайте далі, щоб дізнатися, як зменшити симптоми ішіасу і повністю його вилікувати за допомогою натуральних засобів.

Ви зможете полегшити біль в зоні сідничного нерва за допомогою певних методів, проте не завадить також і відпочити протягом декількох днів. Варто теж звернутися до лікаря, щоб він міг встановити діагноз, визначити, наскільки серйозним є біль та чи потрібні вам інші лікувальні засоби.

Попри це ми все одно радо допоможемо з цією проблемою та порекомендуємо декілька найефективніших натуральних засобів для полегшення болю у зоні сідничного нерва.

Сік з картоплі та селери

selera-kartoplya

Сік із картоплі та селери є дуже ефективним при лікуванні невралгії сідничного нерва, проте для його приготування знадобиться соковижималка. Потрібно буде приготувати близько 300 мл соку із картоплі та селери.

Трав’яний чай з верби

У вербі міститься речовина саліцин, що є головною складовою аспірину. Завдяки цьому трав’яний чай з верби є ідеальним засобом для полегшення болю у зоні сідничного нерва. Вам треба буде лише прокип’ятити 0,5 літра води зі шматком кори верби протягом 15 хвилин. Після цього ви можете зняти чай з плити, процідити його та пити через кожні 8 годин.

Кропива

Kropyva_zasib

Кропива має певні властивості, які допоможуть розслабити сідничний нерв та полегшити біль. Для того, щоб отримати найбільший ефект від корисних властивостей кропиви, ви можете прийняти ванну, додавши у воду 1 літр трав’яного чаю з кропиви.

Також можна натерти декількома свіжозірваними пагонами кропиви уражену ділянку тіла для того, щоб зменшити біль та полегшити запальний процес. Останній метод застосовуйте з особливою обережністю, проводячи процедуру двічі на день.

Чебрець та орегано

Чебрець та орегано є чудовими помічниками у боротьбі із невралгією сідничного нерва, адже вони відомі своїми протизапальними властивостями. Для приготування цього засобу вам потрібно буде змішати по повній столовій ложці чебрецю, орегано та кропиви із літром води.

Прокип’ятіть цю суміш протягом 15 хвилин, після чого залишіть її настоюватися ще на 5 хвилин. Коли засіб буде готовим, процідіть його та вживайте двічі на день.

Часник

chasnyk_rizanyi

Сирий часник є ще одним чудовим засобом для зменшення болю у зоні сідничного м’яза, оскільки він розігріває кров, покращуючи тим самим її циркуляцію в організмі, а саме це і є ключем до полегшення болю.

Компрес із хмелю

Ще одним способом зменшення болю та полегшення перебігу запального процесу є компрес із хмелю, який ви можете зробити, прокип’ятивши цю рослину протягом 10 хвилин та загорнувши її у марлю. Прикладіть цей компрес до болісної ділянки, не даючи йому охолонути, та прикрийте його зверху рушником для збереження тепла.

Гаряча вода

Тепло також є чудовим засобом для зменшення болю та запалення. Вам знадобиться просто прикладати компреси з гарячою водою тричі на день.

Рух

ruh

Хоч деякі люди і вважають, що для зменшення болю у зоні сідничного нерва потрібно більше відпочивати, експерти наполягають на тому, що при ішіасі не варто вести пасивний спосіб життя, адже це лише ускладнить ситуацію.

Найкраще буде, якщо ви відпочиватимете лише протягом двох днів, а потім знову повернетесь до звичного ритму. Вам просто варто намагатися не піднімати важких предметів та не навантажувати спину протягом 6 тижнів після того, як ви вперше відчули біль.

Масаж

Масаж дійсно допомагає боротися із м’язовими спазмами, які часто виникають під час невралгії сідничного нерва. Проте цю процедуру повинен робити фахівець, адже непрофесійний масаж може лише погіршити ситуацію. Масаж повинен зменшити больові відчуття та розслабити м’язи, а також зменшити рівень стресу, який і міг стати першопричиною проблеми.