Натуральні засоби для росту волосся

Інколи наше волосся втрачає силу, стає пошкодженим та починає випадати, і ми, безумовно, робимо все, що в наших силах, аби відновити його та прискорити його ріст. Саме на цей випадок ми підготували для вас кілька корисних рекомендацій, натуральних засобів, які допоможуть досягти бажаного результату: мати дійсно здорове та густе волосся, а також блискучі та шовковисті локони.

Треба знизити споживання м’яса

Згідно з результатами досліджень, більшість людей страждає від втрати волосся через надмірне виробництво шкірного сала на волосистій частині голови. Надмірна жирність шкіри напряму пов’язана з споживанням тваринних жирів. Саме тому ми рекомендуємо скоротити споживання м’яса до мінімуму, аби зарадити втраті волосся.

Перевірте щитовидну залозу!

shchytopodibna-zaloza2 (1)

Коли хтось страждає на гіпертиреоз, то волосся цієї людини виглядає дуже тонким виглядає. Щоб дізнатися, чи страждаєте є у вас це захворювання щитовидної залози, краще всього звернутися до лікаря, який проведе низку аналізів, щоб переконатися у наявності або відсутності цього захворювання.

Якщо результат виявиться позитивним, потрібно буде споживати більше їжі, яка містить йод. Крім того, слід вживати якомога менше водопровідної води, оскільки її обробляють фторидом та хлором, які є елементами, які перешкоджають засвоєнню йоду.

Треба збільшити споживання жирних кислот та біотин

Ці дві поживні речовини є дуже важливими для підтримання здорового вигляду волосся. Жирні кислоти містяться у великих кількостях в горіхах, насінні льону, рибі та авокадо, а біотин в основному трапляється у волоських горіхах, коричневому рисі та вівсянці.

Варто все можливе, щоб кожного день споживати їжу, яка містить ці поживні речовини. Крім того, ви будете не тільки відновлювати здоров’я волосся, вдихаючи в нього нове життя, але й також допоможете своєму тілу підтримувати належне поглинання енергії.

Прикладіть всіх зусиль, щоб споживати вітамін В

Важливо вживати добавки з вітаміном В, які містять біотин та вітамін В5. Бажано додати сто грамів цієї добавки у ваш раціон для зміцнення волосся та збереження його здоров’я: помітно покращується кровообіг (особливо в шкірі голови) та омолоджуються волосяні фолікули.

Збільшіть споживання вітаміну C

Apelsun1

Напевно всім відомо, що колаген покращує структуру волосся, та ні для кого не секрет, що з роками організм виробляє все менше і менше колагену, і, як результат, волосся стає слабкішим. Саме тому ми повинні збільшити наше споживання вітаміну C: це збільшує виробітку коллагену.

Вітамін С міститься у великих кількостях в цитрусових, таких як апельсини, лимони, грейпфрути, а також в полуниці, зеленому та червоному перцях.

Частіше вживайте багаті на залізо продукти

Залізо необхідне для хорошого росту волосся. Продукти, які містять велику кількість заліза – зелені листові салати, цибуля-порей, горіхи та інжир. Ви також повинні мати на увазі, що для хорошого засвоєння заліза організмом, необхідно вживати Вітамін С.

Робіть собі масаж з розмарином

Rozmarun

Протягом багатьох років вважалося, що розмарин може активувати кровообіг шкіри голови, сприяючи поліпшенню здоров’я вашого волосся.

Тому додайте кілька крапель ефірної олії розмарину в шампунь та бальзам або змішайте кокосову олію з кількома краплями екстракту розмарину та нанесіть суміш безпосередньо на шкіру голови, таким чином ви зможете поліпшити здоров’я та зовнішній вигляд вашого волосся.