Натуральні засоби лікування артриту

· Листопад 13, 2015

Останнім часом артрит стає дуже поширеним захворюванням, як серед чоловіків, так і серед жінок, причинами якого є надмірне навантаження на суглоби, травми або навіть інфекції. У цій статті ми розповімо про декілька природних засобів лікування артриту. Читайте далі!

Артрит може бути незручним і болісним через низку причин. Люди, які страждають від артриту, зазвичай, уникають медичного лікування, як от суглобових ін’єкцій чи таблеток. Замість цих неприємних процедур, хорошою альтернативою є використання одного з природних засобів, який не лише ефективний, але й легкий у приготуванні і недорогий.

Засоби, які можуть допомогти полегшити артрит

Як ми вже говорили, щоб полегшити біль, викликаний артритом, люди, які від нього страждають, обирають натуральні домашні засоби набагато частіше, ніж традиційну медицину. Нижче ми перерахуємо деякі домашні засоби від артриту.

Імбир

2-imbyrІмбир є одним з найкращих природних антизапальних і знеболювальних засобів. Споживання імбиру значно зменшує запалення і знімає біль, викликаний артритом, зокрема ревматоїдним артритом.

Як його використовувати?

Споживайте кілька чайних ложок (близько 15 гр) меленого імбиру двічі на день або відповідно до рекомендацій лікаря.

Квіти липи

Квіти липи мають сечогінні властивості, тобто вони можуть значно збільшити потовиділення, але чи допоможе це нам? Справді, надмірне потовиділення може допомогти усунути токсини з організму, що, у свою чергу, розслабляє суглоби і знижує дискомфорт від артриту.

Як їх використовувати?

Приготуйте чай з половиною чайної ложки висушених квіток на чашку води. Пийте кілька чашок на день протягом декількох тижнів.

Каперси

Це ще одна сечогінна рослина, яка сприяє здоров’ю суглобів.

Як їх використовувати?

Непогано додавати каперси в салати, а також в різні страви, які допомагають послабити напругу в зв’язках і колінах.

Насіння коноплі

Насіння коноплі ідеально підходить від болю в суглобах завдяки вмісту ефірних жирів, як от Омега-3 і Омега 6.

Як його приймати?

Ви можете додавати насіння коноплі до будь-якої їжі.

Олія чорної смородини

Олія чорної смородини має протизапальні властивості, які допомагають полегшити проблеми з суглобами. Це надзвичайно ефективний засіб від такої хвороби, як ревматоїдний артрит.

Як її використовувати?

Звичайна рекомендована доза становить 500 мг на добу.

Олія енотери

3-kvitka
Олія енотери є доповненням, регулярне використання якого не позбавить від артриту, але зменшить біль у сусідніх ділянках і забезпечити більшу гнучкість.

Як її використовувати?

Додайте дві-три дози олії енотери в їжу, використовуючи в цілому близько 350 мг на день.

Полин гіркий

Полин – це ще одна рослина, яка має протизапальні властивості завдяки вмісту аскорбінової, хлоратної і саліцилової кислот.

Як його використовувати?

Зробіть чай, використовуючи половину чайної ложки висушеної рослини на склянку води, і дайте настоятися протягом 10-15 хвилин. Додайте трохи підсолоджувача і пийте три чашки на день.

Компреси з лавровим листом

Зробіть міцний чай, використовуючи лавровий лист, потім змочіть ганчірку для миття посуду в рідині і нанесіть її на ділянки, які вас турбують, на приблизно п’ятнадцять хвилин.

Яблучний оцет

4-yabluchnyi-otset
Яблучний оцет рекомендується при артриті, адже він має протизапальну дію на суглоби.

Як його використовувати?

Змішайте дві чайні ложки яблучного оцту в склянці гарячої води і підсолодіть чайною ложкою меду.

Запам’ятайте

Більшість з перерахованих рослин, чаїв та продуктів, допоможе зміцнити імунну систему здоровим чином, а з сильною імунною системою організм зможе краще позбутися будь-яких токсинів, які накопичуються в наших суглобах. Як відомо, ці токсини викликають артрит і його хворобливі симптоми.

Ефективні засоби від артриту

Окрім корисних натуральних засобів від артриту, непогано було б брати участь в інших видах діяльності, серед яких:

Плавання

Багато лікарів рекомендують плавання, звісно ж, не на професійному рівні, а як спосіб розслабитися; плавання помірно впливає на суглоби.

Терапія для розуму і тіла

Дослідження показали, що варто спробувати знайти баланс між розумом і тілом за допомогою терапії, яка не лише зніме стрес, але й позбавить від болю в суглобах.