Натуральний засіб для миття глянцевого дерева

Січень 29, 2016

Дерево – це основний та дуже елегантний елемент наших будинків, чи то на кухні, чи у вітальні, або, наприклад, навіть підлога. Воно не лише зробить ваш дім красивішим, але й затишнішим.

Утім, підтримувати дерево в належному стані не так вже й просто і дешево. Воно тріскає, темніє і може подряпатися… Що з цим робити? Звісно, можна витратити купу грошей на хімічну продукцію, яка підтримуватиме його у хорошому стані, але є також декілька секретів: і ефективних, і економних – які забезпечать такі самі результати.

Читайте нашу статтю, щоб дізнатися, як мити та полірувати дерево дуже просто та надзвичайно дешево.

1. Поліруйте мигдалевою олією

iak-pomyty-stil

Ми майже переконані, що ви вже чуло про використання мигдалевої олії, як щоденного засобу для догляду за собою. Вона може запобігти появі звичайних та мімічних зморшок, надати гладкості сухій шкірі, навіть вилікувати сухе волосся та посічені кінчики.

Але чи знали ви, що мигдалева олія дуже корисна для догляду за такими матеріалами, як дерево? Ось як ви можете використовувати її для дерев’яних меблів та підлоги:

 • Ремонтує потріскане дерево, вирівнюючи його поверхню. 
 • Надає дереву блиску.
 • Створює захисний шар на меблях, який тримається аж до 5 днів. 
 • Дає чудовий результат при використанні для стільців, столів та меблів середнього розміру.

Як приготувати поліроль для дерева з мигдалевою олією?

Інгредієнти 

 • 2 чайні ложки води
 • 2 чайні ложки мигдалевої олії
 • Суха бавовняна тканина

Вказівки 

 • Ніколи не використовуйте гарячу воду. Суміш гарячої води з ефірними оліями призведе до того, що вони втратять свої властивості. Візьміть контейнер, у якому ви зможете змішати воду та мигдалеву олію, і намочіть у суміші тканину. Це дуже легко, просто візьміть вологу шматочку і використовуйте для миття меблів. Намочіть та відполіруйте, а потім дайте поверхні висохнути.

2. Очищайте проблемні поверхні

otset

У кожному домі є поверхні, які важко відмити: чи то підлога, чи статуетки, чи дерев’яні поручні на сходах. На них накопичується бруд і з часом вони починають темніти. Як можна цьому зарадити? Прочитайте рецепт нижче, і ви побачите, як просто доглядати за пошкодженим деревом.

Інгредієнти

Вказівки 

 • Візьміть контейнер або відро. Просто змішайте у ньому ці два інгредієнти та намочіть бавовняну тканину. Використовуйте для миття темних або брудних поверхонь. Результати вас просто здивують.

3. Мийте дерев’яні підлоги

porady-dlia-myttia-pidlohy

У вашому будинку є дерев’яні підлоги? Ви витрачаєте купу грошей на продукцію для догляду за ними та надання їм блиску? Спробуйте цей простий засіб. Ви побачите, що він дасть вам ті самі результати за набагато менші гроші.

Інгредієнти 

Вказівки 

 • Ми багато говорили про дивовижні властивості олії чайного дерева. Це найкращий натуральний дезінфікувальний засіб, який тільки можна знайти. Вона ідеально підходить для пошкоджених часом поверхонь, а також чудово відмиває бруд. Ефірну олію чайного дерева легко можна знайти у магазині з натуральною продукцією або аптеці. Вона недорога та має безліч застосувань: не лише для прибирання дому, а й для догляду за собою. Також з неї можна зробити навіть власний дезінфікувальний  засіб для рук.
 • Для миття дерев’яних підлог можете використати один із цих двох методів. Перший – складніший, адже потрібно намочити шматку і руками відтирати підлогу. Другий метод набагато простіший: лише розпиліть суміш на підлогу та повільно видаліть сліди бруду за допомогою швабри. Через декілька хвилин ви помітите, що помите дерево почало блистіти.
 • Ви побачите, що підлога залишається чистою, сяє а пахне як!

То ж який метод вам найбільше сподобався?

Вас також можуть зацікавити