Не припиняйте бути собою, щоб комусь сподобатися

· Липень 27, 2017
Не бійтеся показати себе справжніх. Той, хто закохується у вас, має закохатися у ваше справжнє я, а не в маску, яку ви начепили, щоб привабити цю людину.

Не втрачайте свою ідентичність і не підводьте себе. Не припиняйте бути кимось іншим, щоб хтось вас полюбив. Якщо ви це зробите, то неминуче собі зашкодите.

Коли ми зустрічаємося з людиною і хочемо краще її пізнати, то хочемо справити гарне враження. Часом це штовхає нас до неприродних дій.

Таке ставлення змушує брехати собі, а також людині, яку ви хочете завоювати. Ви наповните її очікування брехнею і вона повірить, що її привертає у вас те, що ви, по суті, підробили.

Не припиняйте бути собою або ж зрештою опинитися у стосунках, заснованих на помилковій любові.

Магія початку

Початок стосунків – це завжди щось магічне. Здається, усе магічно, без проблем. Проте з часом це зникає. Раптово доводиться докладати зусиль, щоб робити те, що вам раніше не доводилося.

Можливо, ви прийшли до цього моменту, тому що стали ідеалом іншої людини. Це відбувається, тому що ви хотіли підтвердити очікування. Тоді рано чи пізно це мало закінчитися.

У цій ситуації ви не тільки закохуєтеся в когось, хто має вписатися у ваші ідеали, але й самі намагаєтесь змусити іншу людину закохатися у вас, перетворившись на того, кого вона хоче бачити поруч.

Куди поділася ваша ідентичність? Що сталося з вашим справжнім єством? Ви намагалися замаскувати себе будь-яким способом, щоб зануритись у фальшиве кохання.

Усі ті зв’язки, які ви створили з іншою людиною, були помилковими. Ваш страх, що не полюблять вас або ваші вади, змусили не діяти так, як би діяли ви самі.

Важливість бути послідовними

Важливо показати свої справжні симпатії, інтереси та справжню сутність з першого моменту, який ви ділите з людиною, яка вам подобається

Вам не треба приховувати те, що вам не подобається. Якщо ви це зробите, то це дуже заплутає партнера. Зрештою, з часом ви почнете раптом згадувати те, що вам не подобається, про що партнер навіть не здогадувався.

Ось вам короткий приклад: уявіть, що людина, з якою ви зустрічаєтеся, курить. У неї була ця звичка майже завжди, і ви ніколи не висловлювали свою незгоду.

Але одного дня ви дуже засмутилися. Ви розгнівалися, розкричалися і сварите людину за те, що вона не хоче зрозуміти, що вам не подобається, що вона курить. Безсумнівно, ця людина відповість: “Я не думав, що це тебе турбує. Ти ніколи не скаржилась”.

Ми могли б дати вам більше подібних прикладів, які дадуть зрозуміти, як потрібно бути послідовними.

Проблема в тому, що ви не розумієте, що обманюєте людей у ​​своєму прагненні їх порадувати.

Проблеми, які виникають, коли ви починаєте бути собою

Усе йде гладко, поки ви не стаєте собою. Зрештою, маску, яку ви носите, не можна носити вічно.

Саме тоді виникають конфлікти. Зв’язок між вами та вашим партнером змінюється. Тепер ви послідовні, але вже пізно.

Є аспекти в особистості вашого партнера, які починають вам не подобатися, але партнер відчуває те саме. Потім ви починаєте скаржитися на те, що раніше вас не турбувало.

З’являються сварки, гнів і конфлікти, і немає повернення назад.

Усе це вас виснажує. Ви вважаєте, що більше не любите свого партнера, що ваша любов зникла. Однак ви не розумієте, що все це є результатом фальшивої любові, яку ви обидва створили.

Не припиняйте бути собою, навіть якщо не хочеться. Спочатку важко усвідомлювати, як ви дієте, але треба докласти зусиль, щоб це зробити, щоб не бути розчарованими або пораненими.

Не бійтеся показати справжніх себе. Той, хто закохується у вас, повинен закохатися у ваше справжнє я, а не в маску, яку ви наділи, щоб привернути цю людину.

Якщо ви не можете бути собою з коханою людиною, то не варто залишатися з нею.

Будьте самими собою, і ви будете винагороджені стосунками, про які завжди мріяли.