Переваги споживання лимонної води

· Жовтень 31, 2015

Лимонна вода корисна в будь-який час доби. Якщо ми п’ємо лимонну воду перед сніданком, ми виводимо токсини, регулюємо обмін речовин і уникаємо негативних наслідків дії вільних радикалів.

Вода необхідна для нашого організму. Людина не може протриматися без води більше кількох днів. Тіло людини складається на 75% води при народженні і приблизно на 60% в зрілому віці. Лікарі рекомендують пити не менше 2 літрів води на день (сюди входить вода, яка міститься в овочах, соках та інших продуктах). Вона життєво важлива для оптимального здоров’я і правильної роботи всього організму.

Лимонна вода для тіла

Лимони посідають перше місце у списку профілактичних фруктів завдяки високому вмісту вітаміну С, який допомагає позбутися токсинів і бактерій. Вітамін С зміцнює захисні сили організму, допомагає нам уникнути хвороб і навіть зцілити рани.

domashni-zasoby-z-lymonom-kopiyaЛимони багаті на такі мінерали, як калій, магній, кальцій і фосфор. Калій, наприклад, має важливе значення для життєдіяльності і дуже корисний для лікування артеріальної гіпертонії. Цілком можливо, що в майбутньому лимони будуть вважати лікарськими рослинами, адже вони допомагають лікувати близько 150 захворювань.

Токсини є у всіх частинах тіла (у крові, органах і тканинах), але коли ми споживаємо лимони, вони чинять опір і допомагають організму у боротьбі з токсинами. Коли ми страждаємо від шлунково-кишкового дискомфорту або болю в печінці та жовчному міхурі, лимони допомагають нормалізувати функції організму, які були порушені.

Поєднання води з лимоном є важливим для очищення орагнізму. За словами д-ра Девіда Джокерса: “Лимонна вода містить лимонну кислоту, яка допомагає запобігти відкладенням кальцію, які утворюються в артеріях. Коли ці відкладення накопичуються, це може призвести до хвороби серця”.

Переваги споживання лимонної води

lymon-domashni-zasoby1-300x204

  • Допомагає травленню і виведенню токсинів з травного тракту.
  • Коли нас нудить або ми страждаємо на розлад шлунка, лимонна вода допомагає нейтралізувати ці симптоми.
  • Зміцнює імунну систему завдяки високому вмісту вітаміну С.
  • Містить аскорбінову кислоту, яка має протизапальні властивості.
  • Вітамін С в лимонах допомагає очистити шкіру, а його антиоксиданти роблять шкіру чистою і осяйною.
  • Лимонний сік є ефективним засобом для лікування ожиріння.
  • Регулює рН тіла.
  • Допомагає приборкати тягу до кави; після склянки лимонної води бажання випити каву вщухає.
  • Допомагає освіжити дихання, полегшити зубний біль і запалення ясен.
  • Споживання лимонної води з їжею допомагає зменшити глікемічний індекс, який дозволяє відчувати себе ситими довше і, у свою чергу, допомагає схуднути.

Пам’ятайте…

Вода і лимон надають нам багато природних переваг. Тим не менш, вони ще більш потужні, коли об’єднані в смачну лимонну воду. Пити лимонну воду набагато корисніше за безалкогольні напої, які можуть негативно вплинути на ваше здоров’я.

Тож наступного разу, коли ви захочете пити, краще за все налити собі склянку лимонної води і насолоджуватися. Це освіжить вас у спекотний день, а ви і ваше тіло будете почувати себе набагато краще.