Вилікуйте кашель натуральними засобами

Кашель заподіює незручності багатьом людям протягом всього року. Цей симптом може свідчити про наявність цілої низки захворювань, на кшталт грипу, алергії, застуд, проблем з легенями та ін. Це такий собі спосіб, за допомогою якого організм може швидко виштовхнути шкідливі речовини всередині дихальних шляхів. Загалом, кашель дуже неприємний і створює дискомфорт у всьому тілі, що може погіршити стан хворого.

Що робити?

Використання натуральних засобів домашнього приготування є зазвичай дуже корисним для лікування кашлю. Ви можете приготувати їх самостійно, не витрачаючи великої кількості грошей та енергії. У цьому випадку слід приділити увагу процесу приготування засобів, про які ми розповімо нижче:

   1. Цибуля

    tsybulya

    Цей засіб, в основі якого цибуля, – один із найефективніших для боротьби з кашлем. Завдяки своїм фантастичним дезінфікувальним і відхаркувальним властивостям вона допомагає полегшити чимало захворювань. Її ферменти сприяють тому, щоб кисень прикріплявся до клітин, що полегшує дихання. Вона багата на мікроелементи і мінерали, серед яких магній, кальцій, хлор, фосфор, залізо, йод, калій, сірка, цинк та інші. Це також джерело вітамінів A, B, C і E.

    Тут ми продемонструємо два можливі способи застосування цибулі як домашнього засобу.

    Як це робити?

    Перший метод:

    Цей процес доволі простий, хоча він може зайняти трохи часу. Щоб скористатися цим методом, почистіть цибулю й наріжте її маленькими шматочками. Потім покладіть їх у миску й додайте сік одного лимона і трішки меду. Ретельно перемішайте всі інгредієнти і залиште суміш на 6 годин. Після того як спливе час, Ви можете випити 3 столових ложки отриманої мікстури. Повторюйте тричі на день, доки не відчуєте покращення стану свого здоров’я. 

    Другий метод:

    Розріжте цибулю на скибочки і покладіть їх на тарілку. Залиште цю тарілку на приліжковій тумбочці. Вам більше не треба нічого робити. Ви помітите, як кашель вщухатиме, коли ви спите, що дасть вам змогу повноцінно відпочити.

   2. Часник

    narizka chasnyku

    Як і цибуля, часник має кілька властивостей, які долають захворювання дихальної, травної, серцево-судинної систем та епідермісу. Це чарівний бактерицидний засіб. Він також діє як потужний дезінфікувальний та очищувальний засіб. Лікування часником, як правило, безпечне.

    Що слід робити?

    Вам потрібен сироп на основі часнику. Для цього знадобляться кілька зубчиків часнику, чебрець і оливкова олія. Коли підготуєте всі інгредієнти, змішайте подрібнений часник з чебрецем і оливковою олією. Щойно суміш загусне або стане приємною для споживання, вона готова.

    Ми рекомендуємо випивати по столовій ложці до сніданку для досягнення більш помітного ефекту. Пийте цей сироп щодня. 

   3. Відхаркувальний сік

    Безперечно, цей варіант має більше переваг, ніж попередні, завдяки своєму смаку і запаху. Тут ми збираємося поєднати лікувальні властивості винограду і селери.

    З одного боку, виноград містить в собі вітаміни й антиоксиданти і може зменшувати кров’яний тиск. Це дуже ефективний метод детоксикації організму. З іншого боку, селера наділена розслаблюючими властивостями, які розширюють кровоносні судини й уможливлюють вільний рух крові. Вона також діє як потужний регулятор рівня рідини в організмі, допомагаючи позбавитися від будь-якого надлишку рідини.

    Як відбувається цей процес?

    Щоб приготувати лікувальний відхаркувальний засіб, Вам знадобиться невелике гроно винограду, стебла селери і скільки завгодно води. Підготуйте інгредієнти і ретельно їх перемішайте. Пийте сік увечері і за можливості не виходьте з дому.

Це спрацює?

Як правило, ці натуральні рецепти для домашнього приготування дуже ефективні, але, безсумнівно, успіх лікування залежить тільки від вас. Намагайтеся їсти цитрусові та уникати зневоднення, також не виходьте на холод вночі, тепло вдягайтеся.

Примітка: Якщо кашель погіршується чи триває дуже довго, проконсультуйтеся з лікарем. Бережіть себе.