Пом’якшувальні креми для волосся домашнього приготування

Серпень 30, 2015

Більшість жінок (дорослих, підлітків та дівчаток), які мають кучеряве та складне для укладки волосся, кожного дня терплять муки через необхідність якось його зачісувати. Іноді настільки важко тримати в порядку кучеряве та хвилясте волосся, що жінки просто опускають руки і перестають вкладати його зовсім, а просто зав’язують його у хвостик чи збирають зажимом.

Багато людей мріють про пряме, шовковисте на дотик, блискуче волосся. Вони починають використовувати різні інстументи та засоби для волосся, які просто пошкоджують його і висушують, аж поки воно повністю не втрачає усі життєві сили на блиск. 

Дослідження показали, що стан волосся залежить не лише від генетики (чинник, який впливає на тип вашого волосся), а й від належного догляду за ним, адже волосся повинне завжди бути у хорошому стані. У цій статті ви дізнаєтесь про деякі домашні рецепти пом’якшувальних кремів для волосся.

Крем домашнього приготування з оливковою олією

Інгредієнти

  • 30 грам оливкової олії
  • Одна капсула жасминової олії
  • 30 грам кондиціонеру без аміаку

Спосіб використання

Добре перемішайте всі інгредієнти. У вас повинен вийти крем шовковистої консистенції. Перед використанням звичайного кондиціонеру нанесіть суміш від середини пасма волосся і до його кінчиків та залиште на декілька хвилин. Ретельно промийте волосся, а потім розчешіть його як завжди, але не використовуйте фен.

Використовуйте крем для укладки, у якому немає солей, адже саме так ви не занадто пересушуватимете волосся. Завдяки використанню будь-якого з цих кремів ваше волосся буде прямим, гладеньким та ідеальним для укладки і більше не буде пошкоджуватися.

Кокосовий крем домашнього приготування 

kokosova-oliya

Для приготування цього крему вам знадобляться такі інгредієнти:

Інгредієнти: 

  • Половинка свіжого кокосу
  • 1 столова ложка вівсяної крупи
  • 1 столова ложка крохмалю
  • 1/2 склянки молока

Спосіб використання

Покладіть всі інгредієнти в кухонний комбайн (крім крохмалю), а потім процідіть суміш. Розчиніть крохмаль у невеликій кількості води, і поставте на вогонь разом з іншою частиною суміші (перед тим їх потрібно змішати). Постійно помішуйте суміш, аж поки вона не стане кремоподібної консистенції.

Нанесіть крем на волосся та залиште на 25 хвилин. Потім помийте волосся як завжди (бажано з м’яким шампунем).

Вас також можуть зацікавити