Поради щодо детоксикації організму

Липень 29, 2015

Коли тіло поглинає шкідливі речовини з продуктів харчування або з навколишнього середовища, можуть виникати такі неприємні явища, як втома, блідість, дратівливість, запори, головний біль тощо.

Виникнення будь-якого з цих симптомів на тривалий період часу може спричининити серйозне захворювання. І якщо ми говоримо про детоксикацію тіла, то не можемо не згадати один з найголовніших органів, що стосується цієї функції: печінку.

Виведення домішок або чищення організму здійснюється, в основному, за рахунок цього органу. Уявіть собі, що є тисячі працівників, відповідальних за поділ токсичних і непотрібних токсинів, що містяться у продуктах харчування, а також лікарських засобах, алкоголі, щоб організм міг поглинати тільки те, що є важливим і здоровим.

pechinka-zhinka

Тож належне функціонування цього органу є надзвичайно важливим. Щоб зберегти вашу печінку здоровою, а тіло – вільним від шкідливих речовин, Ви можете додати певні корисні продукти у свій раціон. Розгляньмо їх.

Що це за продукти?

Часник

chasnyk

Серед численних інгредієнтів часнику, що відповідають за роботу на користь вашому здоров’ю, є два основних продукти: аліцин та дисульфід.

Цей тисячолітній продукт здавна використовували завдяки його багатьом корисним властивостям. Щодо його допомоги у детоксикації тіла, він стимулює ензими печінки, що поліпшують її функціонування. Крім того, часник є природнім запобіжником вірусів та бактерій, що можуть спричинити захворювання.

Яблука

Яблука містять речовину, що називається пектин, який допогамає виводити шкідливі речовини з організму. Це відбувається через сечу та фекалії.

Брокколі

Broccoli

Брокколі допомагає ферментам печінки нормально функціонувати протягом періоду детоксикації.

Буряк

Він містить велику кількість антиоксидантів і допомагає печінці та сечовому міхуру нормально функціонувати.

Ананас

Ananas

Це – потужний детоксикант та сечогінний засіб. Він також допомагає нормалізувати функції травневої системи.

Баклажан

Баклажан допомагає організму позбавитися токсинів та надлишку рідин. Він також має велику кількість клітковини, яка корисна для роботи кишечника. Важливо зазначити, що правильне вживання клітковини має поєднуватися з достатньою кількістю води, щоб кишечник працював якнайкращим чином.

Зелений чай

Zeleniy-chay

Він також стимулює правильну роботу печінки, що робить процес детоксикації більш ефективним.

Зелень

Вона містить велику кількість антиоксидантів, що запобігає завчасному старінню організму в цілому. Зелень також допомагає виводити з організму всі непотрібні речовини.

Вода

voda

Прекрасний детоксикант. Вода в її чистому вигляді, без жодних домішок та ароматизаторів, є надзвичайно важливою для очищення організму. Якщо ви звикнете споживати необхідну кількість води на день, що зазвичай складає два літри, ви надзвичайно багато виграєте.

Це не лише живить клітини організму, але також виводить речовини, які не приносять жодної користі здоров’ю. Коли ви п’єте воду, вона шукає в організмі небезпечні речовини та приєднується до них, щоб пізніше вивести їх разом з сечею.

Серед цих рекомендацій з детоксикаці, не варто забувати про фізичні вправи, оскільки з виведенням поту з організму також усуваються шкідливі речовини.

Завжди пам’ятайте, що немає нічого важливішого за здоровий раціон. Це єдиний спосіб, щоб ваш організм, ця ідеальна машина, могла функціонувати як слід. Люди з поганими звичками знищують його потроху.

Ніколи не соромтеся проконсультуватися з фахівцем. Вони точно знають, що запропонувати в конкретних випадках, і скільки споживати продуктів, про які зазначено вище.

Чесно оцініть свої звички. Чи даєте ви своєму організму засоби, які йому необхідні для того, щоб залишатися здоровими та сильними? Не будьте поверхневими щодо свого організму, бо це завдасть вам шкоди.

Вас також можуть зацікавити