Поради щодо профілактики грибку ніг

Грибок на пальцях ніг є однією з найпоширеніших проблем, на яку майже не звертають увагу, доки грибок повністю не розвинеться. Важливо знати, що грибок зростає надзвичайно повільно. Цей процес зазвичай займає в тричі більше часу, ніж ріст нормального нігтя, тож дуже важко виявити будь-які проблеми з ногами, тому що ви їх усвідомите тільки тоді, коли ваші ноги вже повністю будуть заражені грибком. Саме тому ви повинні розпочати лікування, щоб повністю позбутися грибку. Щоб зовсім уникнути проблем, дізнайтеся про способи профілактики грибку.

Наукова назва цього захворювання – оніхомікоз, і варто мати на увазі, що повністю його видалити досить складно, тому що це вимагає багато часу і завзятості. Його можна лікувати природним шляхом або за допомогою місцевого лікування. У цій статті ми надамо поради щодо профілактики грибку ніг.

Причини

Однією з найбільших причин грибку ніг є піт, тому грибок атакує здебільшого літом, коли ноги піддаються впливу вологи протягом тривалого періоду часу. Якщо ви часто ходите в басейн або душ, інфекція значно збільшиться. Як ви вже знаєте, грибок легко розмножується у вологому середовищі, тому ви повинні ретельно просушувати ноги.

Симптоми

Серед симптомів грибку, про які слід пам’ятати, зміна кольору і товщини нігтя. Вони можуть також іноді мати сильний запах, але ви повинні знати, що грибок розмножується не тільки на нігтях, але й між пальцями, а їх можна швидко обробити, щоб запобігти будь-яким ускладненням.

Ніготь, заражений грибком, зростає дуже повільно, що може дозволити вам легко його виявити, але проблема в тому, що ви помітите його тільки тоді, коли ніготь матиме колір і товщину, відмінні від нормальних. Саме тому ми рекомендуємо вам слідкувати за будь-якими змінами, оскільки це може бути вирішальним фактором профілактики будь-якої інфекції або хвороби.

Якщо вам раптом пощастить і ви виявите грибок від початку, вам слід звернутися до ортопеда. Цей спеціаліст видалить пошкоджені частини нігтя, що дозволить вирости повністю здоровому нігтю. Ця процедура може здатися не найкращою, але ви маєте знати, що, якщо у вас вже є ніготь з грибком, він повинен бути видалений, бо в іншому випадку він може принести дуже незручні проблеми.

Як захистити ноги

nohy-11

  • Важливо періодично носити взуття, в якому ваші ноги провітрюються, тому що грибок завжди процвітає там, де темрява, волога і тепло, тож не забувайте провітрювати ноги якомога більше.
  • Не ходіть босоніж в місцях з високою інтенсивністю руху: у душових спортзалів, у басейнах і т.п.
  • Постійно висушуйте ноги після кожного душу, і коли вони спітніли.
  • Періодична засмага під прямими сонячними променями допоможе позбутися цієї проблеми.
  • Не діліться ні з ким взуттям, тому що ви ніколи не знаєте, хто хворіє на грибок. Якщо ви ділитеся взуттям, ви можете підхопити й грибок.