Поради щодо усунення неприємного запаху пахв

Серпень 26, 2015

Перше, що вам слід усвідомити – це те, що неприємний запах пахв не обов’язково виникає через погану гігієну. Досить часто це стається через гормональні фактори або неправильне функціонування залоз. Цей неприємний запах в однаковій мірі надокучає та викликає відразу у людей, які мають його, та й у оточення.

Причини підвищеної пітливості пахв

  • Гіпергідроз – підвищена пітливість – може проявлятися як самостійне захворювання або як один із симптомів якоїсь хвороби. Тому виділяють безліч причин підвищеної пітливості.
  • Вегетативні розлади (посилена реакція нервової системи на який-небудь зовнішній подразник).
  • Неправильне харчування: надлишок у раціоні гострої і пряної їжі, гарячих напоїв, кави, шоколаду.
  • Порушення функцій залоз внутрішньої секреції (гіпертиреоз, цукровий діабет, клімакс).
  • Генетична схильність.
  • Шкідливі звички.
  • Різні захворювання: інфекційні, хвороби серця, пухлинні ураження, отруєння.

Проте, найголовніше, що необхідно мати на увазі це те, що ви можете вилікувати такий запах природними способами, шляхом щоденних процедур, які потроху можуть зменшити кількість поту. Або ж ви можете просто перестати робити деякі речі, через які виникає неприємний запах, а ви про це, ймовірно, й не знали. З цієї причини, сьогодні ми дамо вам кілька загальних рекомендацій для усунення неприємного запаху пахв, щоб уникнути незручних ситуацій.

Ретельно мийте пахви

Це рішення цілком логічне, хоча  у багато випадках, незважаючи на добре миття, ви будете й далі пітніти і виділяти неприємний запах. Необхідно дуже ретельно вимивати ваші пахви, використовуючи нейтральне мило. Деяке мило має сильний косметичний запах, що якраз навпаки заставить вас пітніти скоріше, і замість того, щоб попередити виділення поту та неприємного запаху пахв, буде цьому сприяти. Тому постарайтеся купувати лише нейтральне мило.

Переконайтеся, що на пахвах немає залишків косметичних засобів

Треба мити пахви дуже ретельно, щоб позбутися від будь залишків мила або дезодоранту від попереднього дня, які можуть сприяти розвитку або грибка або бактерій. Ви можете виготовити натуральний засіб, який гарантованого зберігатиме пахви в чистоті та без запаху: змішайте спирт і оцет та протріть пахви тканиною, змоченою у цій суміші, після душу чи ванни, і ви досягнете кращого ефекту.

Використовуйте харчову соду

soda

Харчову соду також, зазвичай, використовують для усунення неприємного запаху тіла. Мийте пахви добре, коли ви помітите навіть слабкий запах та нанесіть трохи харчової соди на шкіру у пахвах за допомогою ватного тампона. Якщо це не турбує вас, ви можете залишити соду на тілі. Ще один ефективний фокус полягає в тому, щоб змішати ложку соди з лимонним соком і наносити після купання, оскільки здатність лимону контролювати запах тіла добре відома.

У разі надмірного запаху тіла

Якщо ви страждаєте від надмірного запаху тіла, ви можете приготувати трав’яний настій суміші чебрецю та розмарину і наносити його на пахви. Це допомагає з гіпергідрозом – хронічною пітливістю – яка може вплинути на особисті відносини та повсякденну діяльність.

Алое Вера також контролює надмірне потовиділення. Ви можете просто застосувати трохи м’якоті з листків цієї рослини, яка має навіть кращий ефект, якщо її застосовувати на ніч. Помідор теж може зменшити надмірне потовиділення, якщо накласти перемелений помідор на пахви і залишити його там на кілька хвилин.

Вибір належного одягу…

odah

Дещо, про що ви, ймовірно, не знаєте, це те, що деякі тканини, кольори і матеріали можуть заставити вас потіти більше і мати неприємний запах. Наприклад, якщо ви вже схильні мати неприємний запах, то краще уникати тісного одягу, оскільки він не може пропускати достатньої кількості повітря. Замість цього, вам слід шукати одяг з натуральних тканин, а не синтетичних, та більш вільного крою. Аналогічно, колір може вплинути на потовиділення, такий як чорний, який може спричинити рясне потовиділення, незважаючи на те, що він надає вам більш стрункого вигляду.

Вживайте здорову їжу

Ваша дієта також має багато спільного із запахом пахв, хоча це, як правило, не завжди береться до уваги. Наприклад, ваш піт матиме набагато сильніший запах, якщо ви споживаєте багато цибулі, часнику, кави, алкогольних напоїв. Проте, навпаки, споживаючи фрукти і овочі, ви знизите інтенсивність запаху. Сильні неприємні запахи можуть також виникати якщо ви палите.  Сигарети зношують шкіру та сприяють утворенню сильних запахів.

Гоління волосся у пахвах

Волосся під руками також може бути причиною неприємного запаху пахв, тому що, якщо не голитися в цій ділянці, то волосся сприяє розвитку бактерій і грибків, що в свою чергу є причиною неприємного запаху.

Використовуйте антиперспіранти, а не дезодоранти

deodor

Дезодоранти створюють з метою тільки приховати запах тіла, а не знижувати надмірне потовиділення. Тоді як антиперспіранти контролюють надмірне потовиділення та сприяють зниженню неприємного запаху пахв.

Вас також можуть зацікавити