Позбудьтеся стресу за допомогою масажу вух

Окрім зняття стресу і напруги, вушний масаж може надати вам багато інших лікувальних переваг

Сьогодні стрес є одним з найбільш поширених розладів, від яких страждають люди. Спосіб життя, шум, безліч обов’язків та інші ситуації викликають відчуття інтенсивної фізичної або емоційної напруги, які дійсно можуть зменшити якість вашого життя.

У людей, які страждають від стресу, можуть розвинутися й інші проблеми зі здоров’ям, які надалі впливатимуть на їхнє життя. Наприклад, стрес викликає інтенсивний головний біль, неспокій, тремтіння, пітливість, біль у м’язах, проблеми з травленням, запаморочення, часті позиви до сечовипускання.

Ми всі страждали або колись страждатимемо від різних рівнів стресу. Тим не менш, ви повинні зробити все можливе, щоб не дати стресу стати частиною вашого повсякденного життя. Якщо ви починаєте дуже часто відчувати на собі вплив стресу, ви повинні звернутися до лікаря, щоб уникнути більш серйозних наслідків.

Існує багато методів контролю стресу і тривоги. Однак більшість людей не знають про техніку, що передбачає масування певної точки на вусі, що приносить майже миттєве полегшення стресу.

Ви знаєте, про що йдеться? Оскільки ми знаємо, що цей метод не дуже добре відомий, ми хочемо за допомогою цієї статті розказати вам, як його застосовувати наступного разу, коли ви відчуєте наближення стресу.

Як я можу використовувати масаж вух для боротьби зі стресом?

Перш ніж почати масажувати вухо, щоб зменшити стрес, ви завжди повинні почати з важливого першого кроку – спробуйте позбутися негативних емоцій, які зіпсували вам день і всі виконані справи.

Не придушуйте свої емоції, а радше спробуйте залишити їх осторонь на деякий час, щоб ви могли позбутися напруги і не дати стресу змусити вас почувати себе розчарованими, злими або сварливим.

nastriyПісля того, як ви позбулися цих негативних енергій, які не дають вам почуватися самими собою, наступний крок – ​​покінчити з фізичними наслідками стресу за допомогою цього методу акупресури. Крім того, що він допоможе вам розслабитися, він також корисний для позбавлення від болю і набряків, які виникають в нашому організмі через напруженість.

Більшість з вас, безсумнівно, будуть здивовані впливом, який простий масаж вух матиме на ваше здоров’я. Ця ділянка, яку ми схильні ігнорувати, може навіть забезпечити організм лікувальними ефектами, в залежності від того, як використовувати масаж.

Цей масаж залучає нейромедіатори, щоб стимулювати механізми зцілення організму, тим самим надаючи широкий спектр переваг. Якщо ви дозволите комусь зробити вам цей масаж, ви також можете відчути “підвищену чуттєвість”; це відбувається тому, що у вусі розташована велика кількість нервів, що також пояснює, чому ми розслабляємося під час цього масажу.

vy-mozhete-zapobihty-stresuТочка на вусі, на якій ви повинні зосередити масаж, відома в китайській культурі, як Шен Мен, або “Небесна брама”, тому що ця анти-стресова точка допомагає нам боротися з напругою, збільшує приплив енергії і, в цілому, поліпшує стан здоров’я.

Точка Шен Мен, яка здатна позбавити вас стресу і болю, знаходиться в центрі верхньої третини вуха.

Як робити масаж?

Експерти в цій сфері зробили ряд чудових рекомендацій, тож люди можуть скористатися цією точкою акупресури і відчути себе більш спокійними і менш роздратованими. Погляньте на ці поради:

  • М’яко масажуйте цю точку на вусі ватною паличкою. Натискайте на ділянку і масажуйте її дуже делікатно.
  • Дихайте глибоко і прислухайтеся до свого організму.
  • Виконуйте далі дихальні вправи, дивлячись ліворуч, коли вдихаєте, і праворуч на видиху.
  • Після виконання цієї процедури протягом декількох хвилин, ви відчуєте фізичне та емоційне полегшення. Найбільш важливим фактором у цьому лікуванні є зосередження і спрямування всіх сил на те, щоб позбутися негативної енергії.

Додаткові поради

  • Ви також можете масажувати вуха пальцями. Використовуйте цю процедуру, коли відчуваєте стрес або страждаєте від болю та напруги.
  • За нагоди спробуйте виконувати цю вправу щовечора перед сном.