Поживний сніданок подовжить ваше життя на 5 років

Не забувайте споживати фрукти, байдуже, їстимете ви їх цілими чи вичавите з них сік. У фруктах міститься багато клітковини та життєво необхідних вітамінів, які нададуть вам енергії на цілий день.

Сніданок є найважливішим прийомом їжі на день, адже ви проводите багато часу без їжі, поки спите, а тому низький запас енергії не дозволяє ефективно розпочати новий день без додаткового “підкріплення” у вигляді сніданку.

Якщо ви справді хочете успішно виконати усі заплановані на день завдання, вам слід переконатися у правильному підборі продуктів харчування, починаючи з поживного сніданку. Ця стаття допоможе вам дізнатися, чому ситний та поживний сніданок може покращити стан вашого здоров’я та якість життя в цілому.

Дослідження довели, що здоровий сніданок є необхідним для загального стану здоров’я, оскільки ви можете забезпечити свій організм продуктами, що містять поживні речовини, вітаміни та мінерали, які необхідні йому для правильної роботи усіх органів.

Яким повинен бути сніданок?

yaitse

  • Ситний сніданок повинен містити низькокалорійні або знежирені молочні продукти, які забезпечать вам необхідну кількість кальцію на день. Кальцій допомагає зміцнювати кістки та забезпечує їхній здоровий стан. Ті люди, які не можуть з певних причин вживати звичайне молоко, можуть замінити його на соєве, оскільки у ньому також міститься багато білків.
  • Ви також можете вживати фрукти на сніданок або у вигляді свіжовичавленого соку, або ж у сирому вигляді.
  • Також чудовим вибором продукту на сніданок стануть мюслі, і не лише через величезну кількість їхніх різновидів та смаків. У мюслях міститься багато вуглеводів, які і забезпечують організм енергією на цілий день. Ви можете заправляти мюслі натуральним йогуртом або молоком. Також ви можете вживати цей продукт і у іншому вигляді, наприклад, замінивши мюслі цільнозерновими хлібцями або печивом.
  • Ви також можете поснідати сосисками або ковбасками, оскільки вони є чудовим джерелом білку. Проте пам’ятайте, що цим продуктом не слід зловживати, бо сосиски містять багато жирів, які не є корисними для вашого організму.
  • Хорошим продуктом для споживання на сніданок є яйця. Їх можна готувати багатьма різними способами, а ще вони містять велику кількість білків, які забезпечують правильну роботу організму.

Пам’ятайте…

Якщо у вас є зайва вага і ви відмовляєтеся від сніданку для того, щоб втратити декілька кілограмів, ви припускаєтеся великої помилки, бо однаково не досягнете таким рішенням бажаного результату. Насправді, організм у такому випадку, навпаки, почне запасати більше жиру для забезпечення нормального функціонування усіх його органів.

Тому пам’ятайте, що відмова від сніданку не допоможе вам позбутися зайвої ваги. Ви можете замінити свої улюблені булочки з корицею на фрукти та цільнозернові продукти, соки без додавання цукру та збиране молоко. Окрім цього, ви можете замінити звичні для вас сосиски на шинку або індичатину.

Не забувайте, що збалансований та правильний сніданок може подовжити вам життя. Це просто неймовірно!