Причини й лікування проблем черевної порожнини

· Вересень 26, 2015

Багато людей хотіли б хизуватися  плоским животом. Проблеми  черевної порожнини неприємні не тільки з естетичної точки зору, вони також можуть бути ознакою серйозних розладів в організмі. Швидше за все, існує якась загроза для вашого здоров’я – ось  чому живіт реагує здуттям.Черевне запалення не тільки дратує, воно також може бути ознакою більш серйозних проблем, таких як синдром подразненого кишечника. Це лише один із прикладів захворювань, які викликають здуття живота. Ось чому, на думку експертів, необхідно знати, що його викликає і як йому зарадити, якщо це  можливо.

Нижче ми будемо говорити про деякі з найбільш поширених причин проблем у черевній порожнині. Ми також розкажемо вам, як їх лікувати і як спробувати запобігти більш серйозним ризикам для здоров’я.

Закреп

Закреп є однією з основних причин, які викликають здуття живота. Дієта з низьким вмістом волокон та рідини у поєднанні з відсутністю фізичних вправ може призвести до появи закрепів. Отже, постарайтеся зарадити цьому, вживаючи  більше фруктів, овочів, бобових і насіння. Пийте багато рідини і займатеся принаймні 30 хвилин на день будь-яким видом спорту, рекомендованим для підтримання серцево-судинної  системи.

Алергії

Є багато людей, які мають різні типи харчових алергій. Деякі з цих алергій можуть викликати здуття живота. Лактоза, наприклад, може бути однією з найбільш поширених причин здуття, бо вона сприяє накопиченню газу в організмі. Ось чому, якщо у вас алергія на такі продукти, ви повинні замінити їх йогуртами, сирами й молоком з низьким вмістом жиру і без лактози.

Швидка їжа

schastlyva_zhinka_yist_pyrih

Деякі шкідливі звички, такі як швидке жування їжі, наприклад, може також викликати здуття живота. Це відбувається через те, що ви ковтаєте дуже багато повітря, якщо їсте  швидко. Ось чому ми рекомендуємо їсти повільно; це дозволить  насолодитися трапезою і, в той же час, краще втамує голод, в результаті чого ви будете їсти менше.

Існує ще одна причина, яка призводить до здуття живота, яку часто плутають з іншими станами – це вагітність. Отже, якщо здуття вам дошкуляє і ви не впевнені у причині, яка викликає його – ми рекомендуємо пройти тест на вагітність. Якщо він позитивний – слід потурбуватися про необхідні обстеження і догляд, щоб запобігти будь-яким майбутнім проблемам із вагітністю або з дитиною.

Затримка рідини

Затримка рідини також викликає проблеми в роботі травної системи. Якщо це ваш випадок – зверніться до лікаря. Це може бути дуже серйозно.

Оброблені харчові продукти

gamburger

Оброблені продукти також можуть сприяти виникненню розладів у черевній порожнині. Багато гастроентерологів стверджують, що деякі люди мають надмірну кількість повітря в шлунку через споживання великої кількості  штучно підсолоджених продуктів. Як правило, ці види продуктів мають високий вміст натрію і низький вміст клітковини  дві речовини, які швидко призводять до проблем у  животі. Ось чому фахівці рекомендують купувати продукти без натрію, або з його низьким  вмістом.

Хвороби

Хвороби також можуть викликати здуття живота. Ось деякі з них: серцево-судинні захворювання і пухлини, цироз печінки, апендицит, виразка шлунка, дивертикуліт, панкреатит, передменструальний синдром і багато інших. Майте на увазі, якщо це ваш випадок і ви страждаєте від одного або декількох із цих захворювань, необхідно звернути особливу увагу на свій стан і звернутися до лікаря. Вам, безумовно, потрібно пройти  діагностику, щоб виключити будь-які сумніви, а також, поруч з цим, започаткувати  здорові звички у своїй дієті, фізичних вправах та відпочинку.

frukti_ovochi

Нарешті, кожен має знати, що запалення черевної порожнини, як правило, викликане поганим харчуванням або шкідливими  звичками. Ми рекомендуємо споживати продукти, багаті на клітковину – шлунок буде вам вдячний. Фрукти та овочі також допоможуть травленню, що допоможе мати плоский живіт.