Причини та профілактика гусячих лапок під очима

У цій статті ви дізнаєтесь про основні причини виникнення “гусячих лапок”, зморшок навколо очей, а також ми розповімо вам про натуральні засоби, які допоможуть вам істотно зменшити вже видимі гусячі лапки.

Гусячі лапки – це зморшки, які з’являються в зовнішніх кутках наших очей. Що саме стає причиною їх виникнення та як ми можемо запобігти або зменшити їх, відповіді на ці питання ви знайдете у нашій статті.

Напруженність очей

Однією з причин появи гусячих лапок є напруженість в очній області. Якщо ми дійсно звернимо увагу, то помітимо, що коли ми бачимо не дуже добре, нам доводиться напружувати очі, ми жмуримося і саме це провокує появу зморшок. Це спостерігається, коли наші очі особливо стомлені або якщо є проблеми із зором, а саме короткозорість. Тому завжди слід дбати про очі та носити коригувальні лінзи відповідно до рекомендацій офтальмолога. Ще однією рекомендацією є розслаблення очей. Як саме слід розслабляти очі?

 • Кілька разів на день потрібно промивати очі холодною водою, це чудовий спосіб, який негайно збільшуватиме та посилюватиме потік крові до очей.
 • Додайте масаж області навколо очей у свій розпорядок дня. Почніть з внутрішньої області під бровами, роблячи невеликі кругові рухи.
 • Протягом дня, коли проводите багато годин перед комп’ютером або зациклені на певному об’єкті, потріть руки, щоб розігріти їх, а потім покладіть їх на зімкнуті повіки та потримайте протягом кількох хвилин. Ця вправа розслабить очі та допоможе поліпшити зір.
 • Закрийте очі та розслабтесь, глибоко дихаючи.

gysyatchi-lapku-2

Ослаблена печінка

Ще однією причиною, яка провокує появу гусячих лапок, може бути ослаблена печінка. Що може викликати порушення нормального функціонування печінки?

 • Погане харчування, з високим вмістом насичених жирів, рафінованого цукру, консервантів і т.д.
 • Шкідливі звички, такі як куріння та вживання алкоголю.
 • Переживання негативних емоцій таких, як гнів.

Як лікувати ослаблену печінку?

 • Обирайте кращі продукти харчування, фрукти та овочі, цілісні зерна, бобові, сушені плоди та насіння.
 • Пийте настій з кульбаби.
 • Приймайте участь у заходах, які позитивно впливають на ваш емоційній стан.
 • Для відновлення, покладіть пляшку з гарячою водою на ребра щоб заспокоїти печінку.

gysyatchi-lapku-3

Відсутність кремнію

Приблизно у віці 40 років, наш організм починає втрачати кремній, мінерал, який є обов’язковим у формуванні та покращенні стану шкіри, волосся, нігтів та кісток. Тому рекомендують приймати рідину з добавкою органічного кремнію.

Ми також можемо вживати добавки з хвощем, лікарською рослиною багатою цим мінералом.

Догляд за областю навколо очей

Також можна вдаватися до косметичного лікування шкіри навколо очей натуральними засобами, які є цілком безпечними для навколишнього середовища, а також можемо використовувати деякі домашні засоби, які безумовно є більш економічними. Шкіра навколо очей – дуже делікатна область обличчя, тому догляд за нею повинен бути щоденний: вранці та ввечері. Олія шипшини та аргону ідеально підходить для сухої шкіри або для шкіри з дуже вираженими зморшками. Яку б олію ви не обрали, додайте кілька її крапель до олії герані, вона допомагає регенерації шкіри.

gysyatchi-lapku-4

На додаток до засобів, які допомагають зменшувати зморшки навколо очей, ви також можете застосувати ці натуральні продукти, які сприяють розслабленню області навколо очей:

 • свіжі скибочки огірка
 • скибочками сирої картоплі
 • охолоджена ромашки