Природні способи освітлення волосся

· Серпень 11, 2015

У статті, яку ви якраз збираєтесь читати, ми покажемо вам кілька рецептів і природних способів освітлення волосся. Ви напевне здивуєтесь!

Часом нам може обриднути завжди мати той самий колір волосся і тому інколи хочеться змін. Однак використовувати надто багато хімічних речовин і барвників шкідливо для волосся і це може вплинути на його природний блиск. Ми покажемо вам деякі природні продукти, щоб підказати кілька способів освітлення волосся, роблячи обробку волосся більш здоровою і безпечною.

Ромашка

Підготуйте ромашковий чай, вимийте волосся шампунем і почекайте, поки воно повністю не висохне. Коли чай охолоне, налийте його в пляшечку з пульверизатором. Розпиліть ромашковий чай на ваше волосся під час того як ви ретельно його розчісуєте, а після цього висушіть знову. Залишити засіб на волоссі на одну годину, потім прополощіть волосся. Ви можете повторити цю процедуру кілька разів на тиждень.

Лимон

Для цього засобу вам знадобиться один стакан свіжого, вичавленого власноруч, лимонного соку та 1/4 склянки теплої води. Змішайте їх в пляшечці з пульверизатором і розпиліть по всьому волоссю так, щоб воно стало вологим. Ми рекомендуємо попередньо не мити волосся шампунем.

Проведіть одну чи дві години на сонці (не забудьте використовувати сонцезахисний крем), також ви можете скористатися можливістю виконувати вашу регулярну роботу поки барвник подіє на ваше волосся як слід. Після однієї чи двох годин, вимийте волосся шампунем як зазвичай та прополощіть. Впевніться, що ви використовуєте якісний кондиціонер, оскільки лимонна кислота з лимонного соку може занадто висушити ваше волосся.

Пиво і яйце

volossya2

Відділіть один яєчний білок від жовтка і змішайте його з 1/2 чашки звичайного пива (темне або червоне пиво не буде мати потрібного ефекту). Змочіть сумішшю все волосся, та залиште так, перебуваючи на сонці протягом принаймні однієї години. Промийте теплою чи холодною водою.

Хна

Цей рецепт використовували протягом багатьох років нашими прабабусями, бабусями, та, навіть, часом мамами, щоб освітлити або затемнити колір волосся. Спочатку, вам слід взяти до уваги певні умови, що стосуються вашого волосся, перш ніж застосовувати хну для фарбування волосся. Наприклад, чим більш однорідний ваш колір волосся, тим легше вам буде отримати бажаний результат. Якщо ваше волосся має кілька різних кольорів, то, відповідно результат на кожен відтінок буде інший.

Ви можете знайти хну в магазинах трав або натуральних продуктів. Вибирайте світлий або коричневий колір. Вам також слід взяти до уваги, що натуральний продукт не матиме такої тривалої дії як хімічний барвник.

Змішуйте порошок хни в посудині з киплячою водою, аж поки не утвориться густа паста. Переконайтеся що ваше волосся чисте і сухе. Використовуйте рукавички при застосуванні хни та нанесіть засіб на волосся від коренів до кінчиків волосся. Промасажуйте все волосся із засобом, а потім накрийте шапочкою для душу. Залиште засіб на волоссі протягом декількох годин, поки ваше волосся не набуде бажаного відтінку (чим довше ви залишити його, тим світліший колір отримаєте). Після цього відразу промийте волосся шампунем та кондиціонером.

Лимон і ромашка

Як ви вже знаєте, ці два продукти є прекрасними засобами для освітлення волосся. Проте ми можемо об’єднати свіжий вичавлений лимонний сік з одного лимона та дві столові ложки ромашки. Змішайте та нанесіть суміш на все волосся. Залиште на дві години, та обов’язково перебувайте на сонці. Помийте волосся так, як ви це робите зазвичай.

Ви можете також змішати трохи цієї суміші зі своїм шампунем, залиште його на десять хвилин кожного разу, коли миєте волосся, потім прополощіть як зазвичай.

Кориця

volossya3

Змішайте три столових ложки кориці і три столових ложки кондиціонера в посудині. Перемішайте до утворення однорідної пасти, застосовуйте на все волосся. Одягніть шапочку для душу на волосся на шість чи вісім годин, потім змийте шампунем як зазвичай.