Природні засоби для боротьби з лупою

Липень 1, 2015

Безсумнівно, лупа є однією з найпоширеніших проблем волосистої частини голови, котра, як правило, є досить неприємним явищем. Хоча багато людей асоціюють лупу з поганою гігієною голови, правдою залишається те, що вона може бути викликана декількома різними причинами: надмірним виділенням жиру, стресом, алергією і навіть грибком. Ось чому нижче ми збираємося підказати вам кілька природних засобів для боротьби з лупою.

Важливо відзначити, що всі ці засоби не спрацьовують у всіх випадках, все залежить від того, якого типу у вас лупа. Якщо вона є результатом надмірного виділення жиру на волосистій частині голови, ці засоби допоможуть вам справитись з проблемою. Проте, якщо лупа викликана грибком, то потрібно звернутися до фахівця, який, швидше за все, призначить вам лікувальний шампунь.

Що таке лупа?

Лупа – це стан шкіри, що характеризується утворенням надмірних, маленьких, омертвілих лусочок шкіри на волосистій частині голови. Цей процес також широко відомий як лущення шкіри. У осіб, які страждають на таку недугу як утворення лупи, утворюється ненормальна кількість омертвілої шкіри. Як нам відомо, омертвілі мертві клітини шкіри, як правило, замінюються новими клітинами шкіри.

Окрім утворення дрібних лусочок шкіри, поява лупи також може супроводжуватись почервонінням шкіри та відчуттям свербіння у місці волосяного покрову голови. Лупа найчастіше з’являється під дією грибка, відомого як ФМ, або себорея. Необхідно зазначити також, що лупа насправді не є наслідком сухості шкіри, як вважає багато людей.

Селераselera

Селера є одним з найбільш ефективних натуральних засобів для боротьби з лупою. Якщо ви вирішите використовувати селеру для лікування лупи, то вам необхідно закип’ятити один літр води, і як тільки вона починає кипіти, додати два або три стебла селери з усіма її листками. Після того продовжуйте варити селеру протягом п’яти хвилин або більше. Нарешті, дайте цьому навару охолонути і наносіть на шкіру голови перед там як використовувати шампунь.

Лимон

Лимони також можна використовувати для боротьби з лупою. Просто нанесіть вичавлений сік одного лимона на шкіру голови на приблизно дві хвилини перед тим як мити голову шампунем. В такий спосіб ми використовуємо в’яжучі властивості лимонного соку. Ця процедура запобігає появі лупи і робить ваше волосся блискучим.

Бурякburyak1

Буряки, особливо білі – це ще один чудовий варіант для боротьби з лупою природним способом. Варіть буряк у воді, у співвідношенні приблизно три до одного, а точніше, використовуйте в  три рази більше води ніж буряка. Коли відвар готовий, наносіть його на шкіру голови кожен вечір, м’яко масажуючи її кінчиками пальців.

Яблучний оцет

Для запобігання або протидії лупі, ви можете також використовувати яблучний оцет. Все, що вам потрібно зробити, це змішати півсклянки яблучного оцту з такою ж кількістю води. Застосуйте цю суміш, наносячи її на голову, але не довше ніж на три хвилини, перед ти як змити її шампунем і кондиціонером. Потім добре промийте голову і волосся.

Чебрецьchebrets

Приготуйте рідину для полоскання, використовуючи три чайні ложки сухого чебрецю та одну чашку води. Варіть суміш протягом 10 хвилин. Згодом, дайте охолонути трохи та застосовуйте втираючи в чисту шкіру голови. Дуже важливо  не промивати голови після цього, а якраз навпаки застосовувати настій чебрецю кожного разу після миття голови та волосся.

Сонце

Яким б неймовірним не здавався цей факт, проте, сонце може допомогти запобігти лупі або боротися з нею. Деякі експерти припускають, що відкриваючи шкіри голови  сонячному промінню протягом 30 або 40 хвилин в день ми допомагаємо зменшити запалення, якщо ваша голова лущиться саме через запалення. Також дуже важливо пам’ятати, що не слід знаходитися під прямим сонячним промінням під час годин найвищої сонячної активності, тому що це може бути небезпечно і призвести до опіків.

Краще засмагати протягом ранкових годин, або пополудню, після 4 години вечора. Сила сонця значно слабша протягом цих годин доби. Ми рекомендуємо ходити на прогулянку саме  в ці безпечні години, тоді сонце не заподіє вам яких-небудь серйозних проблем.

Вас також можуть зацікавити