Природні засоби, які лікують кровоточивість ясен і рухливість зубів

· Серпень 28, 2015

Кровоточивість ясен і рухливість зубів є двома з найбільш поширених проблем ротової порожнини. Хоча їх походження може бути різноманітним, правда в тому, що у більшості випадків ці проблеми стаються  через погану гігієну, яка в свою чергу призводить до появи таких захворювань, як гінгівіт. Таким чином, ми, зараз, розповімо вам про деякі природні лікувальні засоби від кровоточивості ясен або рухливості зубів у цій статті.

Очевидно, що ці рекомендації або лікувальні засоби корисні лише в не дуже серйозних випадках. З іншого боку, якщо ваша проблема більш серйозна, вам слід відвідати стоматолога. Таким чином, ви будете впевнені, що  отримаєте кваліфіковану увагу і допомогу, і вашу проблему порожнини рота буде вирішено в найкращий з можливих способів.

Тепла солона вода

Один з найкращих природних лікувальних засобів від кровоточивості ясен це – полоскання ротової порожнини теплою солоною водою. Як ви знаєте, сольові розчини мають антисептичну дію, а також сприяють кращому кровообігу в яснах в схожих випадках. Така процедура допомагає яснам не отримати запалення і не кровоточити. Просто полощіть рота водою з дрібкою солі два рази на день.

Вода і пероксид

Ще один з рекомендованих нами природних засобів від кровоточивості ясен, який також можна використовувати у лікуванні рухливості зубів. Його готують таким чином: розчиняють у воді будь-який тип пероксиду водню. Коли розчин готовий, ретельно прополощіть ним ротову порожнину протягом тридцяти секунд. Пам’ятайте,  дуже важливо, щоб ви не проковтнули розчин, тому що це може зашкодити вашому здоров’ю. Таким розчином найкраще полоскати рот цим засобом три рази на тиждень.

Масажування і чистка ясен зубною щіткою

Дуже простий і ефективний засіб, який, як це не дивно звучить, багато людей забувають робити – почистити  і масажувати ясна. Роблячи це, ви зможете запобігти  запаленню, яке в свою чергу може спричинити рухливість зубів. Процедура масажування та чищення щіткою зробить ваші ясна і зуби більш стійкими до таких запалень. До речі, зубні щітки із спеціальними масажними гумками в них в даний час наявні в магазинах. Такі щітки зроблять догляд за ротовою порожниною набагато простішим. Робіть це кожного дня, кожного разу, коли ви чистите зуби.

chystit_zuby

Харчова сода

Харчова сода є ще одним дуже ефективним натуральним засобом, щоб запобігти кровоточивості чи запальним процесам ясен. Просто змішайте трохи харчової соди з водою і нанесіть утворену пасту по ясна пальцем. Тоді почистіть зуби як завжди та прополощіть рот.

Чебрець

Чебрець дуже відомий природний засіб для запобігання рухливості зубів. З давніх часів чебрець доводив свою здатність зміцнювати і піклуватися про зуби, саме тому його використання дуже рекомендоване, якщо у вас спостерігається рухливість зубів. У такому випадку вам слід полоскати ротову порожнину сумішшю води і кореня чебрецю.

tymyan

Авокадо

Ще одна рекомендація чи природний лікувальний засіб від рухливості зубів це – втирати листя цього фрукта у ваші ясна. Ви також можете просто жувати таке листя  і теж отримаєте хороші  результати. Авокадо допомагає стати вашим яснам сильнішими за рахунок зміцнення зубів. Цей фрукт також допомагає запобігти утворенню карієсу та інших видів захворювань зубів, так само як і захворювань ясен.