Проблеми зі здоров’ям через нестачу питної води

У цій статті ми розкажемо вам про основні проблеми, які можуть бути викликані нестачею питної води. Не пропустіть це!

Підтримка належного рівня води має важливе значення для здорового функціонування органів. Ми завжди рекомендуємо споживати не менше 8 склянок води щодня. Якщо додати цю звичку до повсякденного життя, то можна вберегти себе від основних проблем зі здоров’ям.

Після десятків досліджень було доведено, що коли людина не споживає необхідну для тіла кількість води, виникає підвищений ризик почати страждати від багатьох проблем зі здоров’ям.

Насамперед, страждають ті, хто є фізично активними людьми. Патологоанатоми виявили, що люди, які постійно зневоднюють свій організм, мають нездорові нирки, а також вони страждали на кишкові та серцево-судинні хвороби.

Інші проблеми зі здоров’ям, які виникають від зневоднення: головні болі (наприклад, мігрень), тому що мозок та очі не отримують потрібної для функціонування кількості води. Відсутність гідратації в цих органах може викликати сильне запалення всередині та по контуру очей, які можуть призвести до втрати зору.

Симптоми зневоднення можуть бути: судоми, сильний головний біль, втома, біль у м’язах та часті перепади настрою.

Люди, які ведуть дуже активний спосіб життя, чи то на роботі, чи під час тренувань, повинні отримувати додаткове зволоження навіть якщо вони не хочуть пити.

Тому що нестача води в органах є провідною причиною головного болю, втрати рухливості, раку товстої кишки та сечового міхура, а також втрати фізичного та психічного розвитку.

Важливість води для травлення

Вода є основою для правильного функціонування кишечника, тому що відсутність рідини сповільнює процес травлення, а також може допомогти у створенні поліпів в товстій кишці. А це в свою чергу може викликати закреп.

Якщо вони накопичуються та ростуть протягом довгого часу, вони можуть викликати запалення та біль у товстій кишці. В найгірших випадках, поліпи можуть стати причиною коліту.

Переваги питної води при запобіганні хворобам

Артрит

Voda

Як ми знаємо, артрит викликаний зміною або погіршенням стану хрящової тканини. Вона знаходиться в суглобах, допомагає нам рухатись та плавно згинати кінцівки.

На сьогодні точна причина появи артриту невідома та не існує ніякого медичного лікування, є тільки ліки, які можуть допомогти зменшити запалення та біль.

Кожен, хто страждає від цього болю (на ранніх чи більш агресивних стадіях), повинен знати, що причиною болю може бути відсутність достатньої гідратації.

Хрящова тканина містить багато води, вона необхідна для її правильного функціонування. Коли хрящі зволожені, то у людини не виникає типовий для артриту біль.

Біль у спині

Все сказане про важливість гідратації щодо артриту також підходить щодо профілактики болю у спині. Хребетні суглоби потребують води, щоб залишатися функціональними та для запобіганню тертю між дисками.

Мігрень

Voda1_

У більшості випадків мігрені викликані недостатньою кількістю питної води в організмі. Вода допомагає регулювати температуру тіла, а без неї судини розширюються – це в свою чергу, провокує сильні головні болі.

Коли таке відбувається, потрібно випити велику склянку холодної води, щоб трохи знизити внутрішню температуру тіла. Якщо ви зволожуєте свій організм постійно, то ми впевнені, що це допоможе запобігати нападам мігрені в майбутньому!

Хронічна втома та депресія

Voda2_

Як правило, депресія викликана стресом, через низку нескінченних сімейних проблем та повсякденних справ. Ми вважаємо, що поряд з депресією, відчуття печалі та брак енергії можуть бути викликані просто недостатньою кількістю випитої води.

Особливо це важливо для мозкової діяльності, яка потребує води для функціонування та забезпечення енергією тіла. Ось чому, якщо ми недостатньо зволожуємо організм, то тіло не може виробляти достатню кількість енергії, якої мозок потребує для правильного функціонування.

Пам’ятайте…

Ми не можемо не підкреслити, наскільки важливо максимально зволожувати організм, тому що це найпростіший спосіб, щоб зберегти своє тіло здоровим та прожити довге життя. Цієї причини більш ніж достатньо для вас, щоб не забувати про те, що потрібно випивати пляшку води в день.

Потрібно бути в курсі цієї інформації та брати до уваги усе вищезгадане, якщо ви плануєте зберегти життя на якісному рівні протягом багатьох років.