Профілактика і контроль випадіння волосся

· Жовтень 23, 2015

Випадіння волосся є однією з найпоширеніших проблем, які хвилюють сьогодні багатьох чоловіків і жінок. Декілька факторів можуть спричинити цю проблему: сонце, спадковість, ліки, харчування, дефіцит мінералів, стрес,  використання вирівнювачів волосся і фенів і т.д. За даними різних досліджень, 70% чоловіків страждають від втрати волосся, в той час як кількість таких жінок становить лише близько 25%. Проте необхідно знати, що в більшості випадків можна уникнути цієї проблеми. Дотримуючись певних рекомендацій, ви зможете запобігти втраті волосся.

Якщо ви почали помічати, що випадає волосся або хочете вжити заходів для профілактики, ми рекомендуємо скористатися такими рекомендаціями.

Перш за все, пам’ятайте, що найважче контролювати цю проблему, якщо вона має спадковий характер. Тим не менше, ці рекомендації можуть бути дуже корисними для її мінімізації. У будь-якому випадку, найкраща ідея – це звернутися до лікаря, який дасть рекомендації для кожної конкретної ситуації .

Їжте здорову їжу

Якщо ви страждаєте від випадіння волосся, необхідно споживати  здорову їжу для боротьби з цією проблемою і для того, щоб мати здорове, красиве, блискуче волосся на голові. Особливо рекомендована дієта, яка містить велику кількість фруктів та овочів і позбавлена жирів і шкідливих продуктів.

Для лікування та профілактики випадіння волосся, зокрема, корисно збільшити споживання вітаміну А, який відповідає за стимулювання росту волосся, вітаміну B5, який відновлює шкіру і волосся, роблячи його міцним, вітаміну В3, який стимулює кровообіг в шкірі голови , вітаміну С, який зміцнює волосся і, нарешті, вітаміну Е, який лікує пошкоджене волосся, живить його і захищає його від випадання.

Уникайте сонячного впливу

sonyachnivanni

УФ-промені не тільки впливають на здоров’я вашої шкіри, але й на волосся також. Безпосередня дія сонця на волосся може послабити його, зробити сухим, призвести до втрати блиску і викликати випадіння. Але є й інші фактори, такі як солона вода, пляжі, річки й басейни, які також можуть спричинити  слабкість волосся і призупинити його ріст.

Уникайте використання хімічних засобів

Сьогодні на ринку є багато різноманітних хімічних засобів для догляду за волоссям. Деякі з них дійсно поліпшують волосся, але інші лише послаблюють його і викликають випадіння. Використання гелю, барвників і навіть деяких шампунів може призвести до втрати волосся. Лаки для волосся, блиски, гелі і т.д. мають дуже шкідливий вплив.

Спробуйте використовувати натуральні продукти, які містять багато з вищезазначених вітамінів і не мають токсичної дії на відміну від хімічних засобів.

Правильно вибирайте гребінець

volosyamaska

Розчесуючи волосся щодня, будьте дуже обережними, адже, якщо ви робите це неправильно, його може випадати більше, ніж  звичайно. Важливо використовувати гребінець із широкими зубцями, а не щітку. Необхідно постійно слідкувати за чистотою шкіри голови. Якщо цього не робити, фолікули можуть закупорюватися, що буде посилювати втрату волосся.

Рідше вдягайте капелюхи

Якщо ви часто вдягаєте капелюхи, хустки або будь-які інші подібні аксесуари, волосся може випадати інтенсивніше, тому що зменшується постачання кисню. Також не варто часто використовувати шпильки, пов’язки та інші аксесуари через те, що вони пошкоджують і послаблюють волосся.

Уникайте використання фену, щипців для завивки, прасок для вирівнювання та підкручування волосся

pryamevolosya

Відомо, що фени, утюжки для вирівнювання й завивки допомагають робити красивішими зачіски, і волосся виглядає краще. Однак використовуючи ці інструменти постійно, ви можете завдати йому значну шкоду, тому що ці прилади не тільки пересушують і позбавляють блиску волосся, але також можуть призводити до його втрати.

Високі температури, яким піддається волосся при використанні таких інструментів, послаблюють його і викликають випадіння.

Намагайтеся уникати стресів

Стрес є ще однією з причин випадіння волосся, тому що при ньому відбувається спазм кровоносних судин, які постачають кров до волосся. Як наслідок, шкіра голови не отримує достатньо живлення і волосся стає слабшим.