Прості вправи від жиру на спині

Аби нічого не пошкодити, важливо адаптувати інтенсивність вправ до ваших фізичних можливостей. А для хорошого результату доведеться виконувати їх регулярно.

У війні з накопиченням жиру в певних місцях ми майже завжди зосереджуємося на животі, ногах, сідницях та руках – на цих частинах тіла, зазвичай, він найпомітніший. Утім, спина, яку часто ігнорують люди, також є проблемний місцем.

Ділянка жиру віддразу під лямкою бюстгальтера надає спині громіздкого вигляду та створює неприємні випуклості. На щастя, цього жиру, як і на інших частинах тіла, можна позбутися. Ваша спина знову виглядатиме природньо та привабливо і ви зможете похизуватися нею у тісних сукнях по фігурі.

Якщо ви готові розпочати боротьбу з жиром спини, зверніть увагу на чудові вправи, про які ми розповімо у ці статті. Пам’ятайте, що для досягнення хороших результатів  за короткий час, їх потрібно виконувати регулярно.

Віджимання

Віджимання – одна з найпоширеніших вправ, яку використовують у багатьох тренуваннях.  Віджимання чудово допоможуть підтягнути руки, а також позбутися жиру на спині. Важливо виконувати віджимання правильно, від голови і до п’ят тіло повинне бути витягнутим у пряму лінію.

Бокова планка

Ляжте на мат для йоги на підлогу і підніміться лівий бік так, щоб ваш лікоть був просто на рівні з плечем. Після того, як ви встали у правильну позицію, піднімайте стегна від спини, щоб скорочувалися м’язи живота, при цьому тіло повинне бути прямим. Намагайтеся затриматися у такій позі на 30-45 секунд, потім повторіть вправу для іншого боку, після цього відпочиньте.

Вправа з м’ячем

Ляжте на м’яч для вправ обличчям вниз так, щоб ваша грудна клітка була на одній лінії з центром м’яча. Пальці рук та стопи мають бути спрямовані в землю. Розслабте руки та намагайтеся зберігати баланс. Повільно піднімайте руки, щоб утворилася буква “Y”, та затримайтеся у такій позиції на 15 секунд. Зробіть два підходи по 12 разів кожен.

Гантелі

Знайдіть місце, де ви зможете вільно рухатися, і візьміть 10-15 кг гантель. Розставте ноги нарізно на ширині стегон і робіть випади, при цьому коліна повинні бути зігнутими. Нахиліть верхню частину тіла паралельно до землі і тримайте гантель попереду. Для балансу стегна можете приставити до стіни. Підніміть гантель до рівня плечей та виконайте 10-15 повторювань.

Підйоми набік

piniom-stehon

Розставте стопи по сторонах та візьміть по гантелі в кожну руку. Зігніть коліна і нагніть верхню частину тіла так, щоб утворився кут в 45 градусів. Тримайте обидві гантелі паралельно до підлоги та піднімайте руки в боки. Затримайте гантелі на рівні плечей та повільно опускайте руки. Повторіть вправу 12 разів.

Поза собаки лицем вниз

Ця поза з йоги задіює все тіло, особливо м’язи спини, у тому числі трапецієвидні. Знайдіть місце, де можна було б вільно випростатись та розтягнутись.  Станьте на коліна на землю, поставте руки вперед на підлогу. Витягніть ноги, руки тримайте на одній лінії з тілом.  Якщо вам стане розтяжки, стопи повністю поставте на землю та затримайтеся в такій позиції на 15-30 секунд.

Вправи на серцево-судинну систему

kardio-vpravy

Вправи на серцево-судинну систему повинні бути невід’ємним доповненням до силової складової кожного хорошого тренування. Цей вид вправ чудово спалює жир, тому що зменшує його кількість в організмі, у тому числі й на спині. Для досягнення помітних результатів вам знадобиться лише 30 хвилин на день.

Спробуйте ходити на прогулянки, біг підтюпцем, простий біг, стрибки через скакалку, орбітрек, їзду на велосипеді, плавання або хороше тренування з аеробіки раз на тиждень. Для кращих результатів збільшіть інтенсивність і частоту тренувань, адже так ви спалюватимете більше калорій.