П’ять продуктів, які покращать стан вашого організму та здоров’я

Вересень 11, 2015

Деякі продукти досить тривалий час вважалися шкідливими для здоров’я. Втім, протягом останніх декількох років, численні проведені дослідження виявили, що ці продукти насправді не шкодять організму, а зовсім навпаки –  приносять йому користь. Вони володіють багатьма корисними властивостями, а також є лікувальними засобами від різноманітних захворювань та проблем зі здоров’ям.

До цієї групи належать шоколад та зелений чай, які вчені назвали двома насправді чудодійними продуктами, які приносять незліченну кількість користі здоров’ю та організму. Втім, про лікувальні властивості ще декількох вартих уваги продуктів і досі мало відомо, хоча користі вони приносять не менше.

За результатами нещодавніх досліджень…

Група дослідників з Університету Скрентон в Пенсільванії виявили, що попкорн, завдяки низькому вмісту води, має дуже високу концентрацію антиоксидантів.

Popkorn

Будьте обережними з попкорном приготованим у мікрохвильовці, оскільки в ньому міститься багато карамелі, цукру та масла (які шкідливі), а це подвоює калорійність продукту. Робіть свій вибір на користь натуральних різновидів.

Чорний чай 

Згідно із цими дослідженнями, чорний чай – це ще один продукт, який може бути дуже корисним для здоров’я. Люди, які п’ють більше, ніж 3 чашки чорного чаю на день, мають на 70% менше шансів розвитку серцево-судинних захворювань. Також відомо, що 2 чашки чорного чаю на день можуть допомогти покращити роботу мозку та увагу.

Кава

Kava1

Кава допомагає залишатися бадьорим протягом цілого дня. Одне дослідження, проведене в 2012 році, підтвердило, що кава може захистити від виникнення раку. Втім, у всьому потрібно знати міру: якщо ви будете пити занадто багато кави, це може спричинити зміни у нервовій системі.

Згідно з цим дослідженням, люди, які п’ють більше ніж 3 чашки кави на день, мають на 50% менше схильності до розвитку раку горла або ротової порожнини. 

Яйця

Яйця завжди мали погану славу через те, що вони асоціюються з високим рівнем холестерину. Втім, багато експертів погоджуються, що вони мають безліч корисних для здоров’я властивостей, завдяки високому вмісту фолієвої кислоти, кальцію, заліза та селену. Яйця – дуже поживна їжа, тому вони, безсумнівно, можуть бути частиною поживного раціону харчування.

Завдяки яйцям ви надовго зможете втамувати відчуття голоду. У цьому продукті високий вміст холіну, який дуже важливий для роботи мозку та хорошої пам’яті, а також для печінки.

Сир

Syr

У 2011 році дослідники Університету Копенгагена почали дослідження впливу сирної дієти на рівень холестерину в організмі. Це дослідження виявило, що у людей, які почали їсти більше сиру,  рівень шкідливого холестерину не підвищувався. А якщо люди переставали їсти масло і переходили на сир, рівень холестерину навіть знижувався.

Дослідники визначили, що це відбувається через те , що у сирі міститься більше білків отриманих з кальцію, що дає організму змогу краще контролювати шкідливий холестерин. Це зовсім не означає, що ми хочемо, аби ви перетворилися у фанатиків, які їдять тільки сир. Не забувайте, що у цьому продукті високий вміст жирів, тому не варто ним зловживати.

Вас також можуть зацікавити