Самотні та щасливі: чи це можливо?

Жовтень 20, 2015
Особиста зрілість і баланс мають важливе значення для розвитку стосунків. Для того, щоб зберегти стосунки і бути щасливими, ви повинні спочатку полюбити себе.

Авжеж, цілком можливо бути самотніми і щасливими, хоча деякі люди прирівнюють щастя до перебування у стосунках. Ми запевняємо вас, що самотність має безліч переваг, які ми розглянемо далі.

Переваги самотності

Ви, напевно, знаєте когось, хто зараз самотній і відчайдушно хоче знайти партнера. Вони думають, що вони блазні суспільства, якщо у них немає другої половинки, що вони порожні і не будуть відчувати себе повноцінними без іншої людини, яка б тримала їх за руку щодня.

Але справа в тому, що небезпечно позв’язувати щастя винятково з кимось. Деякі люди не знають, як почувати себе комфортно наодинці, як мати власний баланс або відчувати, як розвиваєшся, що можливо лише тоді у нашому житті, коли ми одні й нікого немає поруч.

Очевидно, що “друга половина” поруч зробить нас щасливими і дасть нам відчуття рівноваги, але варто прояснити: щоб мати партнерів і бути щасливими, важливо спочатку навчитися любити себе. Щоб між двома людьми сформувалися стосунки, потрібен баланс та особиста зрілість, де обидва знайдуть емоційну цілісність і повагу до себе і одне до одного. Але погляньмо, як ми можемо скористатися самотністю.

1. Прислухайтеся до себе, щоб пізнати себе краще.

volossya1Самотність дозволяє проводити час наодинці і частіше прислухатися до власних потреб. Проведіть цей час у роздумах і сформуйте більш повне уявлення про ваші власні потреби, про те, що вам подобається і не подобається, і те, чого ви хочете більше за все.

Іноді у стосунках багато людей витрачають більше часу, піклуючись про потреби інших осіб. Ми витісняємо себе на задній план, не розуміючи, що, якщо щось не зміниться, ситуація може стати небезпечною. Самотність дає нам час для себе. Будьте егоїстичними і думайте про себе. Піклуйтеся про себе, прислухайтеся до своїх потреб, знайдіть свій власний баланс на самоті. Вчіться слухати і любити себе!

2. Час зростати як особистість, час для себе.

zhinka-pyshe
Подекуди стосунки закінчуються травматично, і саме тоді наш оптимізм і почуття власної гідності страждають найбільше. Це вдалий час, щоб пізнати себе, розвиватися, зцілити свої рани і переорієнтувати своє життя.

Подумайте про тип людини, з якою ви хотіли б бути і визначте прийнятні для себе емоційні межі у стосунках. Думайте про це і насолоджуйтеся життям. Навчіться любити себе і вірити, що саме ви – найдивовижніша людина в світі, і що самотність приносить вам щастя.

3. Час для ваших друзів і захоплень

druzhbaНіщо так не зігріває душу як мати час для того, що ви любите. Малювання, вивчення мови, курси… Зараз саме час робити те, що ви любите і насолоджуватися свободою. Іноді, коли ми перебуваємо у стосунках, ми припиняємо робити те, що ми любимо, тому що ми проводимо дуже багато часу з нашою половинкою.

Тепер ви можете робити те, що вам подобається, не звітуючи нікому. Ви можете зірватися у подорож з кількома друзями або самостійно. Самотність – це непогано, ви завжди є найважливішою людиною у світі. Насолоджуйтесь життям, друзями, родиною, домашніми тваринами… і самотністю.

4. Час відчути самодостатність

sonyachni-okulyaryДеякі люди перебувають під враженням, що перш за все слід знайти свою другу половину. Якщо ми одержимі цією ідеєю, ми починаємо вважати себе неповноцінними. З цього моменту, ви повинні відчувати себе як самодостатня, здорова людина.

Поки ви насолоджуєтеся життям, з’явиться та людина, яка заслуговує на вас, яка буде любити вас за те, хто ви є і з якою ви будете щасливі. Це не обов’язково повинна бути ваша друга половина. Будь-які дві людини з правильною комбінацією характерів, пристрастей, чеснот і недоліків можуть сформувати стабільну і щасливу пару.

До тих пір пам’ятайте, що ви завжди самодостатні. Ви сповнені самоповаги, індивідуальності, почуттів і краси. Посміхайтеся перед дзеркалом і пам’ятайте, що ваше щастя завжди важливе, чи ви перебуваєте у стосунках, чи ні.

Навчіться любити себе, плекати свою самооцінку і ні на секунду не думайте, що перебування у відносинах є обов’язковим, щоб бути щасливими. Іноді ми потрапляємо в токсичні і шкідливі відносини, які змушують нас відчувати себе так, наче краще бути самотніми.

Але те, що дійсно краще – це дізнатися, як насолоджуватися власною індивідуальністю і незалежністю, не закриваючи серце повністю. Кохання – це пригода, яку завжди варто випробувати, але ніколи не нехтуйте своїм серцем.

Вас також можуть зацікавити