Секрет щасливих стосунків

Серпень 20, 2015

Хіба люди не дивні істоти? Дуже багато людей проводять своє життя у божевільній погоні за часом, занурені у повсякденність, вони зайняті тисячами справ. А у вільний час відволікають себе переглядом телебачення чи сидять на Facebook, або в оточенні людей, шуму, чи алкоголю та наркотиків. У цьому нескінченному вирі справ і відсутності життя втрачається найголовніше – те, що в середині, а не зовні.

Почніть з дому

Деяких людей лякає те, що вони можуть залишитися на самоті. Якщо людина не звикла бути сама, вона буде жертвувати якістю своїх стосунків лише заради того, щоб їх мати. Цей страх залишитися наодинці із собою свідчить про страх опинитися сам на сам зі своїми найпотаємнішими емоціями, які можуть бути неприємними або болісними. Тому люди часто воліють відволікати себе всілякими зовнішніми речами.

Але якщо ваші емоційні потреби не почуті чи залишились без уваги, якщо ви не приймаєте ваші слабкі і сильні сторони беззастережно, ви проживете життя в масці, прикидаючись кимось іншим, для того щоб знайти в інших людях те, що заперечуєте в собі.

Людські істоти не народжуються емоційними зомбі. Немовлята не роздумують про свої емоції, вони просто відчувають і проявляють їх. На жаль, в процесі соціалізації дитину можуть ігнорувати, завдавати їй болю, глузувати з неї або дитина може зазнавати насильства. У цьому випадку єдине, що вона може зробити – заховати біль глибоко у своїй підсвідомості, адже  маленька дитина залежить від інших і хоче відчувати себе гідною любові і поваги. Але як тільки діти досягають повноліття, вони повинні взяти на себе відповідальність за своє емоційне здоров’я, самостійно загоювати рани, і задовольнити потреби своєї внутрішньої дитини. Якщо вони цього не зроблять, то житимуть з порожнечею, яку будуть намагатися заповнити поверхневими або несерйозними стосунками.

Ваше життя має бути насиченим

Навчитися розуміти, любити і цінувати найважливіші речі які у вас є – повинно стати вашим основним завданням. Чим більше ви навчитеся любити себе, тим більшим буде ваше бажання поділитися любов’ю з іншими, тому що справжня любов для того, щоб нею ділитися. Це наче лавина, яка захоплює всіх, саме тому бажання поділитися цією любов’ю з іншими людьми просто неминуче. Цього можна досягти не з пусткою в душі чи прикриваючись  маскою, яку ви часто носите, а лише керуючись почуттям задоволення собою та своїми вчинками.

У хорошій компанії можна вчитися, рости, любити, насолоджуватися і весело проводити, тому не варто боятися почати стосунки. Тому що, зрештою, ваша істинна місія у цьому світі – розвинути здатність любити себе, так само як і інших. Коли ви зрозумієте це і житимете з ціллю виконання цієї місії, ви знайдете цю справжню і безумовну любов, яка і є найкращим скарбом.

Достаток, задоволення, успіх, майно чи багатство не можуть замінити щастя, яке дарує справжня безумовна любов. Але ви повинні почати з того, що полюбите і приймете себе. Любов до себе дарує обом партнерам відчуття надійності та довіри, яке ми зазвичай шукаємо в інших. Але замість того, щоб намагатися отримати любов від когось іншого чи навіть вимагати її, поділіться любов’ю до себе зі своєю другою половинкою. Як не дивно, ви даватимете іншим людям те, що вони завжди хотіли, але не були не спроможними дати.

Самозабуття чи невпевненість найчастіше спричиняють до розпаду пар. Навчіться по-справжньому любити себе і це допоможе удосконалити ваші стосунки. Любов – найкраще, що може бути, але ви не можете давати те, чого не маєте. Допоки ви не навчитеся любити себе, ви не зможете любити іншу людину.

Вас також можуть зацікавити