Що робити у випадку дефіциту кальцію

Дефіцит кальцію виникає, коли в організмі немає достатньої кількості кальцію. Це дуже важливий мінерал для здоров’я в цілому, особливо для здоров’я кісток, зубів і нормального серцевого ритму.
Крім того, цей мінерал також дуже важливий для скорочення м’язів, нервів і функцій гормонів, а також регулювання та контролю артеріального тиску.

Які симптоми дефіциту кальцію?

Як правило, симптоми дефіциту кальцію в кожної людини проявляються по-різному, крім того це залежить від серйозності цього дефіциту. Тут важливу роль відіграють причини та чинники дефіциту кальцію.

Дуже рідко симптоми дефіциту кальцію помітні на початку його розвитку, як правило, це стає помітно, коли кістки стають ослаблені і їх легко зламати.

Симптоми можуть бути настільки непомітними, що в більшості випадків, вони залишаються непоміченими і можуть минути роки перш, ніж вони проялять себе. Буває й таке, що до того часу коли ви помітили симптоми у вас вже виник прогресуючий остеопороз.

Кілька симптомів…

  • Сильний біль у спині та шиї, в більшості випадків дуже сильний, через переломи у хребті.
  • Серйозні переломи, навіть від легких ударів.
  • Зменшення росту, людина може зменшуватися в рості з кожним разом все більше і більше.
  • Згорблена спина, створює аномальне викривлення у хребті.

Лікування дефіциту кальцію

Kaltsii-v-kistkah

У першу чергу, найкраще лікування в даному випадку – це поповнення запасів кальцію в організмі за допомогою різних методів.

  • Перше, що потрібно зробити, якщо ви дізналися,що у вас дефіцит кальціюзбільшити кількість кальцію, завдяки споживанню продуктів, багатих на кальцій. Наприклад, зелень, квасоля, горіхи, морепродукти, апельсиновий сік, та ін.
  • Вживання деяких ліків може стати причиною постійної втрати кальцію, як от наприклад прийом діуретиків. (Ви повинні звернутися до фахівця, а не приймати їх на власний розсуд).
  • Виконуйте програму тренувань з легкими вправами, які не надто виснажують.
  • Приймайте харчові добавки з кальцієм, а також вітамін D і фосфор. Ви повинні звертатися до фахівця з приводу вживання будь-якої харчової добавки. Також ніколи не займайтесь самолікуванням, тому що це може призвести до дуже серйозних ускладнень для здоров’я в цілому.