Шкодити собі, не усвідомлюючи цього

Хоча це може здатися егоїстичним, час від часу треба думати про себе і припинити шкодити собі, застрягаючи в минулому або вимагаючи забагато від себе.

Любити себе – це щось споконвічне, але скільки разів ми вважали себе егоїстичними й пихатими, коли це проявляли.

Здається, що турбота про себе викликає відчуття зніяковіння, і через це ми завдаємо собі болю, по-справжньому не усвідомлюючи цього.

Можливо, ви вважаєте, що турбота про себе виявить ваше справжнє єство людини, яка завжди намагається догодити іншим… Навпаки, ви шкодите собі, не поважає себе і не дбаєте про себе.

Є багато форм заподіяння собі шкоди, але деякі з них настільки витончені, що ми майже не помічаємо їх. Тут ми розповімо про деякі зі способів, якими ми можете завдавати собі шкоду, навіть не помічаючи цього.

Зрозумійте, що ця шкода буде роз’їдати вас по шматочках і викличе лише більше суму.

dzerkalo-500x333Ви шкодите собі, коли говорите “так” замість “ні”

Догоджати іншим – один з основних принципів, яким нас вчать. З якоїсь причини ми привчили себе бути доброзичливими з усіма іншими.

Ми зрештою погано почуваємося, коли відмовляємо у проханні щось зробити. Ми живемо в суспільстві, де не звикли приймати “ні” як відповідь. Проте це має скінчитися. Ви раните себе, коли ставите потреби інших вище за власні.

Ви на першому місці, і ви маєте цінувати себе. Якщо ви цього не зробите, ніхто не зробить.

Крім того, було б непогано почати говорити “ні”, якщо ви справді хочете сказати “ні”. Через побоювання того, як інші можуть відреагувати, скільки разів ви піддавалися? Це може стати початком нового способу життя з щирим ставленням до себе та інших.

Ви шкодите собі, коли наполягаєте на досконалості

У зв’язку з тим, що ми вже згадували раніше, ми звикли вважати, що бути досконалими в очах інших – це необхідність. Це викликає страх невдачі й помилки, які трапляються через почуття провини.

zhinka-bez-odyahu
Для того, щоб припинити вимагати від себе бути досконалими, треба нехтувати думкою інших. Якщо ви будете звертати увагу на інших, то в результаті більше не будете самими собою і зрештою станете людиною, яку інші люди хочуть з вас зробити.

Ви шкодите собі, якщо не дозволяєте собі маленьких радощів

Прекрасно отримувати задоволення в особливих ситуаціях, але якщо ви будете постійно відкладати те, що ви хотіли б зробити, це не принесе вам омріяного задоволення.

Відпочинок, сон, подарунок, куртка, яка вам так подобається…

Пам’ятайте, що у нас є тільки одне життя, і якщо ви не живете зараз, то коли? Час летить, і можливо, завтра ви не будете в змозі зробити те, чого так хотіли. Припиніть відкладати те, що ви хотіли б зробити. Зробіть це зараз!

zhinka-z-vidkrytymy-rukamyЛегко сказати, але це також легко зробити. Тільки ви обмежуєте себе. Через це тільки ви самі можете усунути бар’єри. Якщо ви хочете отримати задоволення, не зупиняйтеся. Насолоджуйтеся життям. Не стримуйте себе.

Ви шкодите собі, якщо не живете в теперішньому

Протягом всього життя ми робимо багато помилок, про які шкодуємо.

Успіх в тому, щоб знати, як прийняти наш недосконалий стан і навчитися на цьому. Ми самі заподіяли собі шкоду.

Проте життя в минулому обмежує нас більше, ніж треба. Важко звільнитися від того минулого, що тільки пожирає нас, викликає гіркоту і сумнів. Це не дозволяє нам подолати ситуацію, яка буде повторюватися.

Оскільки минуле позаду нас, настав час жити в сьогоденні, жити тут і зараз. Лише це важливо, ви маєте скористатися моментом з істинним задоволенням.

zhinka-z-kvitrkoyu
Ви колись завдавали собі шкоди в будь-який з цих способів? Якщо так, то настав час навчитися на цьому досвіді й припинити потрапляти в ці ситуації, які тільки те й роблять, що змушують вас поринути у вир емоцій і негативних вібрацій.

Пора мінятися, щоб рухатися вперед і припинити шкодити собі, не усвідомлюючи цього.