Сім ознак того, що ваш партнер вам зраджує

· Лютий 16, 2016
У будь-яких стосунках потрібно звертати увагу і на їх плюси, і на мінуси, думати, що саме може зробити вас щасливішими. 

Але завжди важко сказати напевне, чи ваші стосунки зраджено, особливо, якщо винуватець не зізнається.

Саме тому у цій статті ми хочемо детальніше обговорити цю тему та розповісти вам деякі підказки та ознаки, на які варто звернути увагу, аби зрозуміти, що справді відбувається. Втім, хочемо наголосити, що жодні пункти цієї статті не повинні замінити відвертої розмови з вашим партнером.

Важливо бути особливо обережними, аби не зробити поспішних чи безпідставних висновків щодо можливості чи вірогідності невірності партнера.

1. Раптова одержимість мобільним телефоном або соціальними мережами

Ці два важливі чинники потрібно брати до уваги перш за все. Можливо, у вашого партнера просто проблеми або залежність від соціальних мереж, і йому потрібно допомогти її перебороти.

Тому треба подумати, чи потреба бути постійно на зв’язку з’явилася раптово, чи поступово збільшувалася протягом певного періоду часу.

Хоча правда і в тому, що постійне використання мобільного телефону і комп’ютера можуть викликати підозру у подвійній грі. Зверніть увагу на те, чи ваш партнер завжди тримає мобільний телефон при собі, контролює його та постійно перевіряє дзвінки та повідомлення, видаляє їх історію або користається ним у пізні години.

Але пам’ятайте, що які б у вас не виникли підозри, ніколи не варто лізти в мобільний телефон або заходити на сторінку у соцмережі, навіть якщо ви певні, що вам зраджують. Це грубе порушення приватного простору людини та її довіри.

2-nevirnist

2. Нові захоплення або способи проведення вільного часу, а вас не запросили

Раптом у вашого партнера з’явилося нове дивовижне хобі, і ви не розумієте, як так вийшло. А коханий не просить вас приєднатися до нього або нічого не розповідає про своє заняття.

Якщо це той випадок, намагайтеся бути обачною і розуміти, що людина може просто потребувати трохи більше особистого простору. От і все.

Саме тому потрібно довідатися більше деталей про те, що відбувається, і не ставитися до нового захоплення, як до очевидної ознаки невірності партнера. Хочемо ще раз нагадати, що немає жодного 100-відсоткового знаку, що вам зраджують.

3. З кожним днем з’являється все більше зустрічей та обов’язків

Часом буває так, що зайнятість та незліченна кількість справ вашого партнера можуть змусити вас відчувати невпевненість та тривогу. Якщо друга половинка бачиться з кимось поза роботою або занадто пізно, ви можете почати підозрювати, що щось не так.

Якщо на кожну із таких понаднормових зустрічей ваш партнер знаходить сотні пояснень із хвилинними деталями – розповідає все: де був, з ким був, хоча ви цього не запитували, цілком вірогідно, що він бреше. Як то кажуть, на злодієві і шапка горить.

Але все не завжди так, як здається на перший погляд, тому не варто одразу ж ставитися до таких зустрічей чи хобі, як до очевидної ознаки зради.

4. Ви знайшли помаду, волосся або відчули запах парфумів на одязі

Коли йдеться про невірність, фізичні докази, як правило, найочевидніші. Якщо ви знайдете їх або помітите появу таких ознак, вважайте, що у вас в руках серйозна зброя, яка пригодиться вам під час відвертої викривальної розмови.

3-slid-vid-pomady

5. Раптом ваш партнер став упевненішим у собі

Нові стосунки досить часто можуть підвищити самооцінку, стати ковтком свіжого повітря та надати впевненості. Тому якщо ваш партнер раптово змінився у цих аспектах, хоча все інше так, як і було, це може стати приводом для виникнення підозр.

Самі по собі такі зміни не є поганими, але якщо ви помітили й інші ознаки, про які ми вже говорили раніше, варто уважніше придивитись до своєї другої половинки. Може бути, що вона вам зраджує.

6. Раптом ваш партнер почав більше цікавитися свою зовнішністю

Цей пункт пов’язаний із попереднім. Ваш супутник може почати більше перейматися своєю зовнішністю або раптово змінити стиль, навіть якщо раніше йому все подобалось. Можливо, це просто примха або давно приховане бажання, яке вирвалось на волю, або ж все таки він намагається виглядати привабливішим для когось іншого.

Саме тому ми вже вкотре повторюємо, що хоча ці ознаки і можуть свідчити про невірність, ніколи не варто приймати поспішних рішень.

7. Ваші стосунки отримали новий поштовх

Буває і так, що після декількох років спільного проживання і звичного сексу, ваш партнер починає дивувати вас новими захопленнями та смаками. Він може просто хотіти дати вашим стосункам новий поштовх або це свідчить про цікавий досвід на стороні.

Що ховається за невірністю?

Ми вже не раз говорили, що хоча та чи інша модель поведінки іноді свідчить, що у житті вашого партнера є хтось інший, це також може бути і безпричинна тривога.

Саме тому ми наголошуємо, що у таких випадках завжди потрібно діяти обережно, аби не завдати вашим стосункам зайвої шкоди.

4-skhovanyi-persten

Перш за все, потрібно подумати про проблеми, які можуть існувати у ваших стосунках.

Через те, що питання невірності дуже цікавить людей, існує багато досліджень та інформації щодо чинників, які призводять до зради.

Про деякі з них ми хочемо розповісти у цій статті, щоб на крайній випадок, ви завжди могли глибше зрозуміти причини такої ситуації:

  • Відсутність любові. Досить часто почуття з часом згасають, навіть якщо ви і досі дбаєте та переживаєте про цю людину. Це може змусити її шукати когось іншого, перебуваючи у стосунках. Хоча у такому випадку колишній зв’язок вже ніколи не відновити.
  • Рутинність або нудьга. З часом, якщо постійно робити одне і те саме, воно стає вже не таким захопливим, як раніше. Тому люди починають шукати нових імпульсів. Цікавість або незадоволеність в ліжку також можуть спричинити невірність.
  • Потреба спокушати. Бувають люди дуже марнославні та самозакохані, які люблять змагання та самолюбування.
  • Фальшиві або егоїстичні виправдання невірності. Фрази на кшталт: “Це тільки раз”, “Я ніколи не був ні з ким іншим, тому заслужив спробувати”, “Я ніколи нікого так не хотів” або “Я не міг втратити таку можливість”.
  • Система цінностей не заперечує невірність.
  • Приховані або невирішені проблеми зі спілкуванням у стосунках можуть призвести до відчуття образи, яке з часом накопичується.
  • Самотність у стосунках, причиною якої є емоційна відчуженість або відсутність любові.
  • Незадоволеність в ліжку. З цієї причини партнер може почати шукати того, хто йому краще підійде.  
  • Нереальні очікування та ідеалізування стосунків можуть призвести до величезного розчарування, тоді один партнер починає віддалятися від іншого.