Синій чай для схуднення природним шляхом

Червень 27, 2015

Сьогодні синій чай є дуже популярним. Відомий також як улун чай або чай “Чорний дракон”, він неодноразово ставав об’єктом досліджень, в результаті яких була визначена його здатність пришвидшувати втрату ваги натуральним шляхом.  Його смак, по суті, є золотою серединою між зеленим та червоним чаєм, він дарує насолоду і збагачує наш організм корисними речовинами. Це варто обов’язково скуштувати.

У синього чаю відмінна репутація серед поціновувачів чаю. Він має витончений і приємний смак. Цей різновид стає все більш і більш популярним, тож його легко можна знайти у супермаркетах, а також у крамницях здорової їжі. Він походить з верховин Таїланду та Китаю, де він завжди був відомий як напій для схуднення – корисний і природній спосіб скинути зайві кілограми. Розповімо про нього більш детально.

Властивості синього чаю

syniy-chay

Регулярне вживання синього чаю може дати такі переваги:

 • Як вже зазначалося, цей сорт – ідеальний для скидання ваги. Згідно з кількома дослідженнями, його здатність пришвидшувати метаболізм переважає властивості інших різновидів чаю. Він дозволяє нам спалювати більше жиру природнім шляхом.
 • Підвищує печінковий метаболізм, тим самим знижуючи рівень холестерину.
 • Синій чай або улун чай є ідеальним антиоксидантом.
 • Попереджає ожиріння печінки і покращує її стан.
 • Вважають, що він містить хороші властивості для запобігання різних типів раку і підвищення загального рівня імунітету організму природним шляхом.
 • Піклується про серцево-судинну систему, прочищаючи артерії і покращуючи циркуляцію крові.

Чи правда, що він допоможе мені скинути зайву вагу?

idealna-vaha

Дослідження

 • Найсучасніше дослідження було проведено в університеті Колорадо. Його результати, опубліковані в часописі “Міжнародний журнал з проблем ожиріння і метаболічних розладів”, показують, що синій чай запобігає і допомагає боротися із зайвою вагою і захворюваннями, пов’язаними з ожирінням печінки.
 • Крім того, дослідники з Медичного Центру Університету Меріленду також дійшли висновку, що синій чай є ідеальним засобом для втрати ваги завдяки наявному в ньому рівню антиоксидантів, який перевищує показники зеленого чаю.

Завдяки чому він спалює жир?

 • Л.К. Хан, головний автор дослідження, заявляє, що завдяки відповідної концентрації кофеїну в синьому чаї, він стимулює організм спалювати калорії, а також діє як сечогінний засіб для виведення рідини. Його катехіни є відмінними антиоксидантами і підвищують метаболізм, окислення і термогенний рівень, у такий спосіб породжуючи важливий ефект спалювання жиру.
 • Його поліфеноли також запобігають діабету І типу, позитивно впливаючи на метаболізм глюкози.

Як саме слід його готувати і пити?

syniy-chay2

Правила

Приготування чаю – це справжнє мистецтво. Варто знатися на кожному різновиді, щоб скористатися перевагами того чи іншого сорту в повній мірі.

Слід дотримуватися низки правил щодо приготування синього чаю, які будуть пояснені нижче:

 • Одна чайна ложка синього чаю на склянку води.
 • Використовуйте мінеральну воду.
 • Якщо можливо, намагайтеся не використовувати металевий чайник, оскільки цей матеріал позбавляє чай інфузійних властивостей. Найліпше використовувати глиняні чайники, схожі на ті, якими послуговуються на Сході.
 • Щоб приготувати хороший синій чай, вода має бути дуже гарячою – між 90 та 100 градусами Цельсія. Поклавши листя в кип’яток, залиште їх заварюватися лише на три хвилини. Важливо заварювати лише протягом трьох хвилин, тому що цей сорт чаю дуже швидко окислюється.

Як слід його пити?

 • В ідеалі його слід вживати за годину до прийому їжі або через годину після нього. Пам’ятайте, що чай містить таніни, які перешкоджатимуть нормальному засвоєнню залізу, якщо випити його одразу після їжі. Вони не дають нам правильно засвоювати елементи, тому краще пити чай чи-то за годину до їжі, чи-то через годину після їжі.
 • Можна пити двічі на день. Важливо дотримуватися регулярності і пити цей чай кожного дня. Не додавайте до нього цукор. Якщо хочете підсолодити, додайте чайну ложку меду або невелику кількість стевії.

Де я можу знайти синій чай?

syniy-chay3

Синій чай поступово стає все більш популярним, тож ви знайдете його на полицях із чаєм у магазинах. Можете пошукати його у крамницях корисної їжі. Його зазвичай там продають, оскільки попит на цей різновид чаю досить високий серед тих, хто бажає скинути вагу, а також серед тих, хто лікується від діабету.

Він також відомий як блакитний чай, улун чай або чай “Чорний дракон”. Зазвичай, він не дуже дорогий і завжди дає гарні результати. Спробуйте!

Вас також можуть зацікавити