Способи використання алюмінієвої фольги: 8 варіантів

· Січень 18, 2018
Способи використання алюмінієвої фольги значно різноманітніші, ніж ви думаєте. Вона чудово полегшує хатні клопоти, наприклад допомагає загострити ножиці чи очистити срібло.

Читайте нашу статтю, щоб відкрити для себе цікаві способи використання алюмінієвої фольги. Ви обов’язково оціните цей дивовижний продукт.

Алюмінієва фольга – це матеріал, який дуже часто використовують у господарстві, особливо для зберігання продуктів чи залишків їжі  або консервування.

Ось і все, що нам відомо про цей скромний матеріал. Утім, якщо копнути глибше, способи використання алюмінієвої фольги неодмінно здивують вас і вона стане незамінним помічником у хатніх клопотах.

Оскільки ми знаємо, що багатьом людям невідомо про такі альтернативні властивості, ми написали окрему статтю про них. Читайте 8 варіантів використання фольги і почніть застосовувати їх просто зараз.

Готові?

1. Додайте блиску своїм каструлям і сковорідкам

як почистити каструлі фольгою

Алюмінієва фольга чудово допоможе, якщо вам ніяк не вдається відмити пригорілі каструлі або відчистити залишки їжі.

Як і деякі спеціальні грубі губки, вона видаляє бруд, який вперто причепився до посуду, і робить кухонне начиння яскравішим.

Спосіб використання

Візьміть великий шматок фольги, зробіть із нього велику кульку і потріть ним ділянки каструлі, яким хочете надати блиску.

2. Очистіть духовку від жиру

Хоча в магазинах можна придбати дротяні губки або схожі матеріали для видалення залишків жиру з духовки, проста кулька фольги може стати для вас простішим і доступнішим рішенням.

Спосіб використання

Збризніть жирну поверхню сумішшю харчової соди та соку лимона і залиште засіб висохнути на 5 хвилин. Потім потріть поверхню фольгою.

Більше секретів прибирання? Читайте про натуральні та недорогі засоби для прибирання оселі

3. Відмийте срібні предмети

способи використання алюмінієвої фольги

Способи використання алюмінієвої фольги не обмежуються миттям посуду.

Застосовуйте цей популярний матеріал для чищення срібних предметів, які з часом виглядають все тьмянішими через накопичення бруду та пилу. От побачите, срібло буде як нове.

Спосіб використання

Наповніть великий контейнер (достатнього розміру, щоб помістити предмети, які потрібно очистити) гарячою водою та додайте смужки алюмінію й кілька столових ложок солі.

Потім просто покладіть потрібні предмети в контейнер, щоб вони замочилися. Щоб досягти максимального результату, потримайте срібло 20 хвилин.

4. Очистіть праску

Листок алюмінієвої фольги та ложка солі – це один із найкращих засобів для очищення праски.

У поєднанні ці елементи видалять чорний наліт на її поверхні, тому вам не доведеться хвилюватися через можливі плями на красивих, чистих випраних речах.

Спосіб використання

Покладіть листок алюмінієвої фольги на дошку для прасування. Рівномірно висипте на неї ложку солі та просто проведіть зверху гарячою праскою, так ніби прасуєте звичайні речі.

Дайте трохи охолонути, а потім видаліть залишки солі на прасці чистим шматком тканини. 

5. Загостріть ножиці

як загострити ножиці фольгою

Якщо ви помітили, що ножиці ріжуть гірше, ніж раніше, і затупилися, не думайте їх викидати – просто підійдіть до потрібної шафки на кухні, візьміть фольгу та приготуйтеся гострити їх.

Спосіб використання

Відріжте великий шматок фольги та зігніть його кілька разів, доки він не буде товстий. Потім раз за разом ріжте фольгу ножицями, щоб їх леза добре загострилися.

6. Помийте гриль

Щоб видалити залишки жиру та їжі, які прилипають до кухонного гриля, можна використовувати чарівне поєднання алюмінієвої фольги та харчової соди.

Спосіб використання

Візьміть трохи води, змочіть невелику кількість харчової соди та посипте нею поверхню гриля.

Залиште засіб на 10 хвилин, а потім ретельно протріть усе великим шматком алюмінієвої фольги.

Більше про способи використання алюмінієвої фольги: 12 унікальних способів використання фольги у побуті

7. Відновіть батарейки

Іграшки та домашні пристрої на батарейках дуже часто перестають працювати через те, що батарейки починають погано фіксуватися й не пристають до контакту.

Якщо у вас виникне така проблема, не біжіть у магазин, а просто озбройтеся шматком алюмінієвої фольги й усуньте поломку.

Спосіб використання

Візьміть шматок алюмінієвої фольги і згинайте його, доки він не буде достатньо товстий. Потім розмістіть його між батареєю та контактною стороною батарейного відсіку.

Переконайтеся, що фольга добре тримається, та знову ввімкніть пристрій, щоб перевірити, чи тепер він працює. Магія!

8. Очистіть сталеві губки від іржі

способи використання алюмінієвої фольги на кухні

Сталеві губки, які просто незамінні на кухні, часто окислюються через вологу, яка залишається в них після кожного використання.

Це не було б проблемою, якби не те, що іржа, яка накопичуються, дуже часто відділяється й опиняється на поверхні, яку ви намагаєтеся помити. Як наслідок, предмет стає ще брудніший, а іноді навіть з’являються плями, яких надзвичайно складно позбутися.

Щоб уникнути цього, а також запобігти накопиченню неприємних запахів, радимо спробувати один чудовий засіб. Ви вгадали! Наш надійний друг – алюмінієва фольга.

Спосіб використання

Відріжте квадратик алюмінієвої фольги, та покладіть його під губку, ніби робите нову основу.

Регулярно замінюйте фольгу, щоб запобігти накопиченню вологи.

Ви знали про ці цікаві способи використання алюмінієвої фольги раніше? Ми впевнені, що більшість людей досі не використовують усі можливості цього матеріалу, обмежуючись лише зберіганням їжі. Але це лише початок!

Тепер, коли ви знаєте, як використовувати фольгу в різних ситуаціях, купіть її та тримайте під рукою, коли беретеся за прибирання.