Справжня дружба: вони несли свого друга-інваліда в подорожі

Липень 21, 2017
Завдяки дружбі, мрії та наполегливості 29-річний Кеван Чендлер об'їхав увесь світ попри те, що в нього спінальна м'язова атрофія. Дізнайтеся більше про цю надзвичайну історію в нашій статті. Вона надихає.
Справжня дружба часто означає, що потрібно приносити певні жертви, аби задовольнити потреби того, кого ми любимо.

У випадку, про який буде йтися, диво дружби можна натрапити в історії 29-річного Кевана Чендлера та його друзів Філіпа Келлера, Тома Троєра, Люка Томсона та Бенджаміна Дюваля.

Коли ця групка американських друзів запланувала провести канікули в Європі, вони вирішили, що залишати Кевана вдома не годиться. Зрештою, подорожувати світом було саме його мрією.

Втілити мрії в реальність

Кеван Чендлер – це письменник, який хворіє на спінальну м’язову атрофію, болісне дегенеративне захворювання, у результаті якого виникає слабкість у м’язах і людина не може ходити.

Хоча ця хвороба позбавила хлопця певних фізичних можливостей, це не зруйнувало його бажання побачити світ і пережити пригоди в нових місцях.

Зазвичай Кеван пересувається за допомогою інвалідного візка, утім є певні місця, куди він не може заїхати.

Це не стало проблемою для компанії його друзів, які вирішили сконструювати адаптований рюкзак та м’яке сидіння для Кевана. Вони несли його всю дорогу, міняючись.

Перша подорож відбувалася в 2015 році, коли його друзі запланували тур у Північну Кароліну.

Зважаючи на свій фізичний стан, Кеван думав, що не зможе приєднатися до товаришів. Утім, його друзі вважали інакше: вони поклали його в рюкзак і взяли собою, щоб подорожувати разом.

Перша подорож минула успішно, тому вони захотіли продовження. Хлопці вирішили поїхати в Європу, місце, де б Кеван зміг побачити речі, які думав, що ніколи не побачить.

Вони відвідували замки, катакомби, монастирі та ліси.

Потрібно долати перешкоди, щоб втілювати свої мрії

Друзі Кевана не вважали, що м’язова атрофія якимось чином робить його мрії меншими чи більшими, ніж мрії інших людей.

Тому вони не лише розробили рюкзак для Кевана та спланували, як перевезти всі речі, необхідні для його життєдіяльності, а й розпочали кампанію зі збору коштів через сайт GoFundMe.

Саме завдяки цьому їм вдалося зібрати гроші, необхідні, щоб розпочати свою дивовижну пригоду.

Вони також описували свою мандрівку на блогу We Carry Kevan та виставляли знімки з усіх мандрівок в обліковому записі Instagram (WeCarryKevan).

Крім того, хлопці планують згодом випустити документальний фільм з історіями, які вони пережили.

Чого навчилися хлопці після своєї пригоди

Ця група друзів вирушила в мандрівку Європою та побачила дивовижні місця в Англії, Франції та Ірландії.

Кеван хотів побачити те, що за нормальних обставин було б недоступне для нього. Упродовж 19 днів вони подорожували Європою та бачили прекрасні пейзажі, гори, дивовижні міста та чарівні заходи сонця.

Утім, не все було так просто, адже їм довелося фізично підготуватися до того, щоб нести вагу Кевана, а він повинен був відмовитися від вільного пересування в інвалідному візку та довіритися своїм друзям.

Кеван каже, що це історія не лише про нього, а про всю групу. Для хлопця надзвичайно важливо мати підтримку та знати, що кожне випробування, досягнення та навіть невдача давали йому сміливість рухатися далі.

“На кожному кроці цього шляху я мав свою сім’ю, друзів і Бога. Саме це і є джерелом моєї сили (сили кожного з нас!)

Я сподіваюся, що також даватиму їм силу, адже саме в цьому й суть: давати сміливість один одному. Приєднуйтеся до нас. Життя потрібно проживати разом. Ми всі стаємо сильніші та сміливіші, коли діємо спільно,” – каже Кеван.

Рекомендуємо прочитати: Міжнародний день сім’ї: найкращий подарунок, який може дати життя

Джерело натхнення

Завдяки цій дивовижній історії подорожі та чудовій дружбі Кеван прагне бути джерелом натхнення для інших людей з фізичними вадами у всьому світі.

Він хоче, аби вони усвідомили, що немає такого поняття, як недосяжна мрія чи перешкоди, які неможливо подолати.

Історія Кевана Чендлера та його товаришів справді демонструє цінність дружби.

Вона також вчить, що наполегливість, позитивне ставлення та сила волі можуть допомогти нам подолати всі труднощі та досягти своїх мрій.

Вас також можуть зацікавити