Спробуйте цю японську методику розслаблення

Стрес є проблемою для людей у всьому світі, вони відчувають його через важку роботу, хатні обов’язки, особисті проблеми, хвороби та ще багато інших причин. Людям, які зазнають стресу занадто часто, складно виконувати щоденні справи, крім того, це часто призводить до проблем зі здоров’ям: як фізичним, так і емоційним. Існує багато різних способів боротьби зі стресом, аби він не став проблемою всього життя. Важливо навчитися контролювати рівень хвилювання, як тільки він починає підніматися. Будьте обачними, адже стрес може стати хронічним розладом, який потребуватиме лікування медикаментами та терапію.

Для контролю за рівнем стресу у житті, ми хочемо поділитися з вами простою японською методикою, яка здатна відновити енергетичний баланс організму, аби зняти фізичний та емоційний біль.

Що це за японська методика розслаблення?

Перед тим, як почати, вам варто дізнатися, що кожен палець пов’язаний із різними почуттями та настроями. За допомогою іншої руки можна тиснути на різні точки кожного пальця, аби викликати бажані емоції.

З кожним натиском ви відчуватимете, як це працює. Погляньте на емоції, які асоціюються з кожним пальцем.

  • Великий: Допомагає перебороти такі емоції, як хвилювання та тривожність.
  • Вказівний: Здатен подавити страх.
  • Середній: Допомагає взяти гору над злістю та обуренням.
  • Безіменний: Цей палець асоціюється із відчуттям суму та депресією. Дасть вам змогу стати рішучими.
  • Мізинець: Зніме відчуття тривоги, надасть оптимізму.

У цій простій методиці використовують способи традиційної медицини у поєднанні з нескладними вправами, які кожному під силу робити вдома. Ця японська техніка просто надзвичайна, адже це простий спосіб досягнути балансу між розумом, тілом та духом. Така практика є формою самоусвідомлення, розслаблення, збалансування.

Інші натуральні способи зняття стресу

zmuzi-vid-stresy

Окрім вищезгаданої японської методики, ось ще декілька натуральних альтернатив, які можуть бути дуже корисними у боротьбі з негативними емоціями.

  • Дихання: За результатами багатьох досліджень, глибокі вдихи і видихи допомагають зменшити рівень так званого кортизолу, який впливає на підвищення рівня напруженості та тривожності.
  • Аромотерапія: Аромотерапія –  ще один чудовий альтернативний спосіб розслабитись та позбутися негативних емоцій і стресу також. Такі аромати, як лаванда, майоран, лимонна вербена, апельсин або ромашка є дуже ефективними у боротьбі зі стресом та переживаннями.
  • Чаї: Пийте чаї, адже це чудовий спосіб використати лікувальні властивості рослин для зняття стресу, депресії або переживань. Настої з лаванди, меліси, лимонної вербени, липи, кореня валеріани, ромашки або стратосвіту – усі вони чудово підходять для лікування стресу, депресії, злості, тривоги, безсоння та інших негативних емоцій.
  • Сміх: Це один з найпростіших способів боротьби зі стресом. Багато досліджень виявили, що сміх знижує рівень гормонів та інших елементів, які впливають на загострення відчуття стресу та хвилювання. Крім того, результати нещодавнього експерименту показали, що сміх має знеболювальний ефект, схожий до аспірину. З цієї причини сміх – нейморівний метод зняття болю та стресу.
  • Гімнастика для очей: Стрес може впливати на зір, спричиняти відчуття напруги та головні болі. Аби у вас не боліли очі, важливо робити вправи і давати їм змогу розслабитись. Відведіть очі від комп’ютера і сфокусуйте очі на одному об’єкті, наприклад, дивіться на дерево або картину протягом 30 секунд, а потім покліпайте декілька разів. Повторюйте цю вправу декілька разів на день.
Категорії: Цікаві факти Теги:
Вас також можуть зацікавити