Цей натуральний домашній антибіотик врятує від інфекцій

Липень 24, 2017
Ви знали, що можна зробити власний натуральний антибіотик у себе вдома? Завдяки природним інгредієнтам цей засіб допомагає боротися з інфекціями та покращує стан імунної системи без негативних побічних ефектів, які мають хімічні антибіотики.
Антибіотик – це препарат, який допомагає знищувати бактерії, які атакують організм, і стримувати їхню дію.

Відтоді, як їх відкрили, антибіотики стали невід’ємним методом лікування в медицині. Сьогодні вони й надалі є одним із найкращих засобів для контролю за інфекціями, спричиненими шкідливими патогенами.

Утім, є певні суперечки щодо їх регулярного використання. Річ у тім, що деякі хімічні складники в антибіотиках можуть спричиняти сильні побічні ефекти, якщо приймати ліки занадто часто.

Окрім цього, певні мікроорганізми розвинули резистентність до їхньої дії. Це означає, що для лікування потрібно використовувати агресивніші поєднання компонентів.

Однак багато людей не знають, що також є натуральні інгредієнти зі схожою дією. Оскільки їх створила природа, вони не спричиняють негативних реакцій, на відміну від інших препаратів.

Ці альтернативні засоби можна використовувати для лікування поширених інфекцій, як-от захворювань дихальних шляхів або розладів сечовивідної системи.

Сьогодні ми хочемо поділитися з вами простим і доступним рецептом, який допоможе уникнути таких хвороб.

Неодмінно спробуйте його!

Домашній антибіотик із домашнього меду та куркуми проти інфекцій

Поєднання меду та куркуми давнє та добре відоме. Воно має противірусні властивості та діє як антибіотик, а це покращує природну реакцію імунної системи.

Якщо ці інгредієнти на 100% органічні, вони обидва корисні для подолання симптомів, спричинених вірусами, бактеріями й іншими патогенами, через які може захворіти людина.

Хоча кожен із них сам по собі має позитивний ефект, сьогодні ми хочемо поєднати їх у єдиному засобі, щоб досягти максимуму корисних властивостей.

Утім спершу поговорімо про основні переваги цих інгредієнтів.

Корисні властивості меду

Мед – це солодкий продукт, який вже століттями прославляють завдяки його поживній цінності та численним лікувальним застосуванням.

Багатий на антиоксиданти, вітаміни й амінокислоти, він діє як антибіотик, який містять сотні альтернативних засобів.

Протизапальні та відновлювальні властивості меду допомагають протидіяти негативному впливу вільних радикалів на клітини. Вони також зміцнюють тканини та збільшують вироблення антитіл.

І за зовнішнього, і за внутрішнього застосування мед може сповільнити ріст певних типів бактерій, вірусів і грибків, саме тому він допомагає лікувати деякі захворювання.

Це навіть один із найкращих засобів проти застуди та грипу, адже він сприяє виведенню слизу й очищає дихальні шляхи.

Корисні властивості куркуми

Куркума – це спеція, яка походить з Індії. Її високо цінували протягом сотень років за численні способи використання в альтернативній медицині та кулінарії.

Куркумін, активна сполука, яка міститься в куркумі, надає їй характерного оранжевого кольору, а також діє як натуральний протизапальний засіб, антибіотик і знеболювальне.

Ця сполука контролює дисбаланс у запальних процесах в тканинах, руйнує шкідливі бактеріальні молекули та створює захисний бар’єр проти патогенів, які спричиняють інфекції.

Хоча причини такої дії досі невідомі, ця спеція має понад 150 терапевтичних властивостей, які можуть лікувати різноманітні захворювання.

Як приготувати цей домашній антибіотик

Цей засіб із медом і куркумою, у багатьох культурах відомий як “золотий мед”, є натуральним союзником здоров’я. А все завдяки його здатності руйнувати бактерії та віруси.

Багато людей додали його до свого щоденного раціону як спосіб зміцнити імунну систему. Утім він також діє як ліки, якщо інфекція вже розвинулася.

Запам’ятайте, що важливо готувати цей засіб із найякісніших складників, адже лише так його корисні властивості будуть максимальними. 

Що вам знадобиться

 • 4 столові ложки органічного меду (100 г)
 • 1,5 столової ложки меленої куркуми (15 г)
 • Посуд
 • 1 скляна банка з кришкою
 • 1 маленька дерев’яна ложка

Приготування

 • Спершу налийте мед у склянку банку та додайте до нього порошок куркуми.
 • Потім помішайте суміш дерев’яною ложкою, доки вона не стане однорідною.
 • Міцно закрийте банку та залиште засіб настоятися на ніч.

Як його приймати

 • Приймайте ложку цього засобу щодня, бажано натщесерце.
 • Щоб робити це було простіше, можна додавати засіб у півсклянки теплої води.
 • Якщо у вас інфекція, спробуйте приймати мед із куркумою до трьох разів на день.

Протипоказання

Пацієнти з жовчнокам’яною хворобою або захворюваннями печінки не повинні приймати цей засіб.

Готові скористатися всіма перевагами нашого рецепта? Дотримуйтеся описаних вище кроків, щоб приготувати його, і тримайте під рукою на випадок будь-яких інфекцій.

Вас також можуть зацікавити