Цілющі переваги водної терапії

Липень 18, 2015

Вода необхідна для нашого здоров’я і складає більшу частину людського організму. Ось чому не буде дивно почути, що воду дедалі більше використовують в різних методах лікування різних хвороб. Нижче ми будемо говорити про цілющі переваги водної терапії.

Звук води розслабляє

Безумовно, звук води чудово підходить для релаксації і зниження стресу. Точно так само, вона може допомогти покращити концентрацію уваги. Насправді, це зовсім не нове відкриття. Про це було відомо в арабській культурі протягом сотень років тому, і саме тому  можна було часто зустріти біля будинків фонтани з водою.

Океанська вода має цілющі властивості

stopy-na-plyazi

Океанська або солона вода має цілющі властивості, які допоможуть не тільки дуже гарно розслабитися, а й сприятимуть у лікуванні деяких хвороб. Як ми всі знаємо, морську воду сьогодні дуже часто використовують в різних косметичних продуктах, особливо для зволоження шкіри, крім цього вона також має  дуже ефективну антисептичну дію при незначних ранах.

Термальна вода дуже корисна для людського організму

Термальна вода сьогодні є дуже популярним та універсальним засобом для шкіри. Це тому, що ця вода містить значну кількість мінеральних солей та мікроелементів, які корисні для організму людини. Термальна вода залягає глибше ніж мінеральна і піддається впливу високого тиску та високої температури, що допомагає знищити віруси і збільшити насичення киснем. І, якщо вам цієї інформації не достатньо, то додамо, що цей тип води також допомагає  покращити зовнішній стан шкіри.

В цілому, термальна вода – це допоміжний засіб, якщо необхідно лікувати:

  • Ревматичні хвороби.
  • Шлунково-кишкові проблеми.
  • Невеликі проблеми з диханням.
  • Проблеми з кровообігом.
  • Наслідки різних травм.
  • Гінекологічні захворювання.

Вода допомагає відновити рухливість

Для лікування термальну воду потрібно використовувати дуже часто і кожен день, особливо тим хворим, яким необхідно відновити рухливість. Було доведено, що вправи у термальній воді допомагають краще працювати м’язам і суглобам. Це, як правило, відмінний спосіб, щоб отримати кращі результати у відновленні рухливості.

Вода також допомагає втрачати вагу

idealna-vag

Допомога у намаганні втрати ваги є ще одним з багатьох переваг водної терапії. З одного боку, часте пиття води допомагає організму спалювати більше жиру. З іншого боку, вправи у басейні заставляють організм більше працювати і, таким чином, спалюється більше жиру, втрачається вага.

Перекис водню

Хоча про всі корисні властивості перекису ще не дуже добре відомо, але деякі люди вважають, що саме перекис водню допомагає у зціленні або лікуванні серйозних захворювань, як, наприклад, рак. Звичайно, це ще потрібно дослідити більш докладно. Тим не менш, в світі вже є випадки, використання перекису водню лікарями як альтернативне лікування.

У той же час, деякі науковці проводять медичні дослідження, щоб дізнатись більше про корисні властивості перекису водню для людського організму.

Вас також можуть зацікавити