Біль і його види, які не можна ігнорувати

Липень 4, 2015

Коли ви відчуваєте головний біль, біль у животі або ногах, виникає бажання прийняти болезаспокійливе, щоб повернутися до своїх справ та не звертати на біль уваги. Дійсно, не варто зациклюватися на цих незначних видах болю, особливо якщо вони трапляються нечасто. Але ви маєте знати, які види болю є дійсно важливими. Про них – нижче.

Біль завжди є симптомом чогось, наприклад, втоми, стресу, поганого харчування або якогось виду запалення. Не всі види болю є серйозними, але варто пам’ятати про деякі ознаки, щоб відрізняти важливі болі. Вдаватися до знеболювальних – не завжди гарна ідея, тому ми хочемо пояснити, на які види болю вам варто звертати більше уваги.

На які види болю необхідно звертати більше уваги?

Проникний біль у спині

spyna-bil'

  • Це не перевантажені м’язи або типовий біль у спині, на який ви можете страждати від поганої постави або втоми. Це підвищений тиск на спину, що супроводжується проникним болем з відчуттям печіння. Що спричиняє цей біль? Лікарі кажуть, що ця проблема зумовлена аневризмою грудної аорти, яку викликає атеросклероз. Ваші артерії потроху твердішають і ви можете відчувати біль у грудях, а також у спині.
  • Біль у спині також може бути спричинений каменями у нирках, але в цьому випадку біль – ще гірший, і знаходиться з одного боку спини.

Колючий біль у животі

zhyvit-bil'

  • Біль у животі є дуже поширеним, але ви маєте знати, як вирізнити серйозні види болю. По-перше, поміряйте температуру. Якщо вас лихоманить, у вас може бути інфекція. Якщо біль дуже коле і ви відчуваєте його з правого боку живота, це може бути апендицит. Це також може бути панкреатит або запалення жовчного міхура.
  • Якщо ви відчуваєте біль нижче грудної клітки, то це, ймовірно, панкреатит. Але завжди необхідна діагностика лікаря. Ми лише можемо сказати, що біль у животі завжди має бути в полі уваги.

Тимчасовий біль у грудях

sertse-monitor

  • Сильний біль у грудях, що раптом переходить на шию і навіть на руки… Все це симптоми серцевих проблем, про які ви повинні пам’ятати. Якщо ви відчуваєте втому, коли робите прості фізичні вправи, або, наприклад, нудоту, коли ви піднімаєтесь сходинками вгору, – це симптоми, на які необхідно звертати увагу.

Біль під час сечовипускання

bil'-sechovypuskannya

  • Якщо ви відчуваєте печіння, біль кожного разу, коли йдете у туалет, – це симптом інфекції. Інфекції сечовивідних шляхів викликають цей тип дискомфорту, а також втому, лихоманку і здуття живота. Цистит, проблеми з нирками, невелике подразнення і проблеми сечового міхура є поширеними. Завжди необхідно проходити діагностику у лікаря.

Ви повинні знати, що не можна панікувати, коли відчуваєте біль. Як ми зазначали на початку, найбільш поширені види болю не становлять загрози: головний біль, тому що ви не поїли добре в цей день, болі в спині через погану поставу, болі в нозі через погану циркуляцію крові є нормальними проблеми. Тим не менш, іноді біль є ознакою захворювання, про яке необхідно мати на увазі. Ніколи не ігноруйте біль у животі або грудях, наприклад. Всякий раз, коли у вас виникають проблеми зі здоров’ям, звертайтеся до лікаря, щоб він мав змогу оглянути вас. Ваше здоров’я завжди має бути на першому місці.

Вас також можуть зацікавити