Використання бюстгальтера впливає на розвиток раку молочної залози?

Вересень 7, 2015
Коли ви не використовуєте бюстгальтер, природний рух стимулює лімфатичну циркуляцію. Це допомагає усунути токсини і може знизити ризик утворення пухлин.

Бюстгальтери, корсети та інші форми підтримки, відомі під різними назвами в різних місцях, сьогодні стали необхідністю для більшості жінок, адже вони створюють більш тверді на вигляд груди і є важливою частиною стилю, оскільки цей предмет одягу може бути одним з найпривабливіших елементів в мистецтві зваблювання. Однак ще з минулого століття, дослідження показують, що бюстгальтери можуть мати негативний вплив на здоров’я молочної залози і можливість появи раку молочної залози. Було виявлено, що бюстгальтери можуть стати ворогом жінок.

За даними досліджень, використання бюстгальтера (важливо прояснити, що це стосується лише тих бюстгальтерів, які стискають або тиснуть на тіло) протягом декількох годин на день переривають лімфодренаж грудей і підвищують їх температуру, що може збільшити ризик захворювань молочної залози.

Бюстгальтери і лімфообіг

З 30-х років проводили дослідження для визначення зв’язку між бюстгальтером і формуванням раку молочної залози. Дослідження не стояли на місці, і одне з найостанніших виявило, що бюстгальтер може стискати лімфатичні залози і проходи, запобігаючи виводу токсинів через природні лімфатичні протоки, внаслідок чого з часом в грудях накопичуються токсини і утворюються кісти, фіброзні вузлики, а в деяких випадках ракові пухлини.

rak-hrudey

Коли жінки носять неправильний розмір бюстгальтера, їх груди стиснуті, капіляри і лімфатичні вени також стиснуті, що заважає циркуляції. Більш того, бюстгальтери значно підвищують температуру грудей, через матеріал, який покриває груди і тиск, який на них чиниться. Деякі передракові або ракові груди мають більш високу температуру, ніж здорові.

Вільні груди: природний масаж

Коли жінка не використовує бюстгальтер, груди вільні, а природний рух служить свого роду масажем, який стимулює кровообіг лімфатичних вузлів. Це, в свою чергу, сприяє природному виводу токсинів і зменшує ризик кіст і пухлин.

Крім того, було виявлено, що жінки з вільними грудьми, як правило, відчувають менше болю і дискомфорту в порівнянні з жінками, які використовують бюстгальтер. Два британські хірурги, які спеціалізуються на хворобах молочної залози, вирішили зробити експеримент, щоб визначити, чи може використання бюстгальтера зменшити біль у грудях. Результат показав, що ті, хто не носили бюстгальтер протягом 3 місяців, відчували менше болю, а у деяких біль повністю зник.

Хибна необхідність для сучасних жінок

hrudy

Текстильна промисловість мала великий успіх у виробництві всіх видів бюстгальтерів, що призвело до переконання, що, якщо жінка не використовує бюстгальтер, у неї можуть провисати груди. Багато жінок вірять в це і через страх навіть сплять у бюстгальтері. Проте, починаючи з 1978 року, декілька досліджень були проведені у Франції, США, Японії та Великобританії, які показали, що всупереч поширеній думці, насправді бюстгальтери можуть стимулювати провисання грудей. Ця тема активно обговорюється, адже міф про вільні груди і провисання був підтриманий, незважаючи на відсутність досліджень, які б це доводили.

Найостанніші дослідження, проведені в Японії і Франції, виявили, що, всупереч поширеній думці, використання бюстгальтера не забезпечує пружність грудей, не піднімає їх і не поліпшує якість шкіри.

Як це можна пояснити?

Коли жінки постійно використовують бюстгальтер, куперові зв’язки і м’язи шкіри, які існують для природної підтримки грудей, припиняють виконувати свої функції, а груди втрачають пружність і провисають усе більше і більше з плином часу.

Груди вкриті тонкою і дуже стійкою мембраною, що робить їх пружними, поки вони виконують свою функцію. Вони також тримаються на зв’язках, які служать захисною сіткою. Саме тому багато жінок мають небажане відчуття напруги, коли припиняють носити бюстгальтер. Це не тому, що груди падають, а скоріше тому, що вони починають працювати, щоб спробувати відновити пружність.

Вас також можуть зацікавити