Вправи для тонусу рук

· Лютий 4, 2016
Щоб ці вправи були ефективними, важливо постійно їх повторювати щодня і об'єднати зі здоровим збалансованим харчуванням. 

Руки є частиною тіла, якій багато людей не приділяють багато уваги, хоча вони надзвичайно корисні, коли справа доходить до повсякденних завдань, адже вони жваво рухаються в різних напрямках.

Їхні суглоби дуже динамічні і дозволяють виконувати рухи високої складності. Ми здатні обертати плечі, лікті, зап’ястя коловими рухами. Руки так само відіграють важливу роль, тому що великий палець дозволяє захопити об’єкти, коли торкається решти руки.

М’язи руки та передпліччя дуже легко зміцнити. Для цього потрібні постійні тренування з гантелями, що сприятиме зміцненню шару мікрофібри, з якої складаються м’язи.

Відсутність доступу до спеціалізованого спортзалу не є виправданням, адже ви можете мати руки вашої мрії, виконуючи зміцнювальні вправи для тонусу рук в домашніх умовах. Гантелі можна замінити об’єктами з аналогічною вагою – 5-8 кілограмів, які чудово підходять для звичайних тренувань.

Однак, якщо у вас є можливість записатися в тренажерний зал, ви повинні розглядати її як хорошу альтернативу, тому що професійні тренери можуть найкраще оцінити стан справ і переконатися, що ви тренуєтеся правильно.

Надзвичайно важливо, щоб спина залишалася прямою, тому що це дозволить звести до мінімуму ризик кісткових і м’язових травм, які можуть становити небезпеку для здоров’я і перешкодити отриманню бажаних результатів.

Біцепси і трицепси

Ваші руки складаються з групи м’язів, відомих як біцепс і трицепс. Ці м’язи помітно реагують, коли ми тренуємося; вони можуть виглядати набагато більше, навіть після виконання вправи в перший раз, тому що ці тканини сприйнятливі до мікро-розривів м’язів через їхній розмір відносно тіла.

Вправи на біцепси

mlyavi-ruky

  • Вам знадобиться стілець середньої висоти, щоб зробити цю популярну вправу. Рухайтесь вниз, підтримуючи вагу руками. Ваш лікоть повинен міцно спиратися на стійку поверхню. Руку можна тримати на одній з ніжок. Щоб зробити цей рух правильно, згинайте і розгинайте руку повністю, щоб вправа була ефективною.
  • Для наступної вправи треба встати й розмістити руки вздовж тіла. Потім зігніться таким чином, щоб руки піднялись вгору і торкнулися плечей. Цей рух стимулюватиме значне зростання м’язової маси і є найефективнішим у зміцненні цієї ділянки.
  • Вигин грудної клітини є дієвим методом для збільшення м’язів рук, тому що він залучає опір, інакше кажучи, власну вагу людини. Цей тип вправ робить м’язи легкими й швидкими, чудово підходить для спортсменів, які потребують сили разом з технікою руху.

Вправи на трицепси

  • Ці вправи приводять у тонус і додають об’єму м’язам трицепсу, що вкрай важливо для сили поштовху, саме тому у футболістів натреновані й сильні трицепси.
  • Вправу, яка називається чашка, дуже легко зробити, вона також дуже корисна. Треба взяти гантель або її еквівалент і підняти її обома руками над головою, відвести лікті назад і зафіксувати їх в такому положенні. Піднімайте й опускайте передпліччя, утримуючи вагу. Ця вправа, безумовно, поліпшить зовнішній вигляд рук, а також їхню силу.
  • Віджимання часто використовують в тренуваннях рук і спини. Під час цієї вправи ви маєте утримувати власну вагу над лавкою на руках. Потім ви можете трохи зігнути коліна і утримувати себе так, щоб тільки верхня частина тіла утримувала вагу. Щоб отримати правильну позицію, опускайте і піднімайте тіло контрольованим чином, щоб рух і стимуляція м’язів були правильними.

Важливе значення має баланс калорій, які ви споживаєте щодня. Здорова дієта, що супроводжується великою кількістю води, завжди прискорює процес. Вирішальні фактори, як-от: нестача сну і стрес – треба максимально обмежити, оскільки з плином часу вони схильні погіршувати фізичне здоров’я.