Вправи від зайвої ваги в області спини

Жовтень 12, 2015
Коли ми піднімаємо вагу, ми тренуємо м'язові тканини, підвищуючи обмін речовин і спалюючи жир. Але нам не треба піднімати тонну ваги, щоб побачити результати. Ми можемо почати з кількох кілограм.

Більшість людей хочуть позбавитися жиру на певній ділянці тіла, і ми знаємо, що для того, щоб добитися результату, існують певні вправи, які приводять м’язи в тонус, укріплюють їх і усувають жир з цих ділянок – особливо з живота, сідниць, стегон, грудей або спини. Ви, напевно, знаєте тих людей, хто фокусується тільки на животі або ногах, забуваючи, що спина – це також дуже важлива ділянка, яка потребує зміцнення і тонусу, саме спина може вплинути на ваш загальний зовнішній вигляд.

Ці прикрі «випуклості» жиру в області спини, як правило, стають проблемою, коли ви надягаєте спортивний бюстгальтер, купальник або вузьку сукню. Ця область дуже схильна до накопичування жиру, а його усунення вимагає багатьох обмежень і дисципліни. Якщо ви зацікавлені в тому, як усунути зайву вагу в області спини, читайте далі і ви дізнаєтеся деякі з найкращих вправ.

Вправи дня зміцнення спини і спалювання локального жиру

Вправа 1

2-spyna-vyhynannya
Розгорніть килимок для йоги і ляжте обличчям вниз, руки витягніть вперед (або назад за головою). Не піднімаючи ноги, обережно вигніть спину, а потім поверніться у вихідне положення. Зробіть два підходи по десять повторень.

Вправа 2

Залишайтеся в цьому ж положенні, але цього разу покладіть руки на шию. Підніміть торс від килимка і поверніться у вихідне положення. Для цієї вправи зробіть два підходи по п’ятнадцять повторень.

3-spyna-roztyazhkaПоложення 3

Зробіть таку ж вправу,  але цього разу замість того, щоб вигинати спину вгору, нахиліть її в один бік, а потім в інший – ніби ви хочете побачити, що у вас там справа, а потім зліва. Завжди намагайтеся зафіксувати інші частини тіла.

Вправа 4

Для останньої вправи станьте в позу, відому в йозі як поза “кішка”. Розслабте спину, а потім вигніть її вгору настільки далеко, наскільки ви можете (згадайте, як вигинається кішка). Потім потягніть живіт у напрямку до підлоги, ніби хочете торкнутися ним земоі. Повторіть цей рух вгору і вниз п’ять разів, а потім відпочиньте.

Підіть на плавання

Ви дійсно залучаєте м’язи спини, коли займаєтеся плаванням. У той же час, цей вид спорту дуже розслабляє. Це чудовий спосіб потренуватися, зміцнити спину і позбутися зайвої ваги на цій ділянці – і все це одразу.

Силові тренування

Будь-які тренування для спалювання жиру повинні включати силові навантаження. Ви можете використовувати гантелі, щоб нарощувати м’язову масу, а збільшений метаболізм допоможе спалити більше жиру навіть тоді, коли ви відпочиваєте. Все, що вам потрібно зробити, це почати робити силові тренування кожного дня. Не треба піднімати дуже велику вагу, вистачить всього кількох кілограм.

Робіть кардіовправи

4-cardio
Кардіовправи збільшують частоту серцебиття, допомагаючи спалювати калорії більш легко. Регулярні інтервальні тренування допоможуть вам усунути жир.

Ви можете обрати будь-яку вправу, яка вам подобається, наприклад, біг, стрибки на місці з піднятими руками, заняття на еліптичному тренажері, їзду на велосипеді або стрибки зі скакалкою.

Робіть скручування

Хоча ми знаємо, що такі вправи, як скручування, спалюють передусім жир в області живота, вони також допомагають позбутися жиру в нижній частині спини. Тренуйте весь живіт, зосередившись на косих м’язах живота. Ви також можете додати до тренувань бічні розтяжки і статичні розтяжки.

Рекомендації для отримання найкращих результатів

  • Ми знаємо, що позбутися небажаного жиру – складна мета, яка може бути досягнута лише завдяки дисципліні і зусиллям. Зосередження уваги на області спини вимагає трохи більше вправ, оскільки дістатися цієї ділянки досить складно. Але якщо ви будете робити перераховані вище вправи, ви дуже скоро побачите результати.
  • Пам’ятайте, що для того, щоб позбутися небажаного жиру, важливо мати збалансований раціон, вільний від надлишкових жирів, смажених продуктів і цукру. Непогано було б додати більше корисних продуктів харчування і напоїв, наприклад, вам стануть у нагоді фрукти, овочі, зелений чай, вода, продукти харчування з високим вмістом клітковини і білка та ін.
  • Також добре було б доповнити вправи розтиранням спини, натискайте обережно, щоб поступово ліквідувати жирові складки на талії.
  • І нарешті, пам’ятайте, що хороша постава важлива для укріплення цієї області тіла. Ви завжди повинні намагатися підтримувати вертикальне положення, щоб запобігти провисанню спини, в результаті якого жир накопичується й утворює непривабливі складки.

Ми сподіваємося, що вам сподобалася ця стаття про вправи для усунення зайвої ваги в області спини!

Вас також можуть зацікавити