Вправи на тонусу обличчя і зменшення зморшок

Вересень 4, 2015

Безперечно, слід докласти зусиль, щоб наше тіло було здоровим і в тонусі, ми повинні також дбати про наше обличчя. Ось чому сьогодні ми ділимося з вами цими щоденними вправами, щоб ви дізналися про те, як уповільнити ознаки старіння і запобігти появі зморшок на обличчі.

Оскільки обличчя найшвидше віддзеркалює збитки, завдані плином часу, важливо забезпечити його необхідною турботою. Щоб це зробити, ви повинні дотримуватися здорової дієти з фруктами, овочами і великої кількістю води. Крім того, ви повинні спробувати зберегти корисні і здорові звички, наприклад, робити помірні вправи, добре висипатися, уникати споживання алкоголю і ситуацій, які викликають стрес.

На ринку представлено багато засобів від зморшок, які, безсумнівно, дуже ефективні, але вони є досить дорогими. З цієї причини в цій статті ми рекомендуємо деякі вправи для тонусу обличчя, які так само ефективно борються зі зморшками на обличчі і не коштують ані копійки. Вам просто потрібно витратити кілька хвилин на день на їх виконання, от і все. Це дуже легко!

Вправи для тонусу обличчя

Зменшіть кількість зморшок

zmorshky

Встаньте перед дзеркалом після душу і порухайте всіма лицьовими м’язи принаймні протягом десяти хвилин. За нагоди ви також можете робити це прямо перед сном.

Покращте тонус і укріпіть повіки

Подивіться вгору якомога вище, потім направо і наліво. Ви повинні зробити чотири підходи з двадцяти повторень у кожен бік, відпочивайте протягом двох хвилин перед кожним підходом.

Підтримуйте тонус щік і вилиць

zmorshky2

Це дуже проста вправа: щільно закрийте рота і надуйте щоки, щоб рот наповнився повітрям. Ви також повинні рухати язиком справа наліво. Зробіть три підходи по п`ятнадцять чи двадцять повторень.

Подбайте, щоб ваші губи були здоровими і красивими

Відкрийте рот якомога ширше і покрийте зуби губами. Зафіксуйтеся в такій позиції і порахуйте до десяти, а потім дуже повільно закрийте рот. Розслабте м’язи перед тим, як повторювати знову. Зробіть п’ять повторень.

Позбавтеся гусячих лапок

husyachi-lapky-1

Здавлюйте і натискайте кінчиками пальців на зморшки в цій області, рухайтеся вгору і вниз.

Пам’ятайте…

Масаж обличчя приносить ті ж результати, тому що він діє на тканини, допомагаючи позбавити збитків, заподіяних вашій шкірі. Ви можете робити всі ці масажі там, де зморшки найчастіше з’являються.

Ви можете робити масаж обличчя протягом десяти хвилин вранці і вдень. Якщо це можливо, візьміть кілька крапель олії солодкого мигдалю, яка також зволожить шкіру.

Перш ніж робити будь-які з цих вправ для обличчя, дуже важливо нанести крем на всю поверхню обличчя, щоб стимулювати і підготувати шкіру. В результаті виконувані вправи будуть набагато більш ефективними.

Вас також можуть зацікавити