Я не люблю своє тіло, проте приймаю його таким, як воно є

Жовтень 26, 2017
Не варто гнатися за нездійсненним, краще навчитися приймати себе такими, якими вас створила природа. Ну то й що, якщо у вас не модельні параметри? Любіть себе, адже ви - прекрасні!

Так, можливо, у вас не ідеальне тіло, проте такі самі переживання знайомі й вашим друзям, родичам та знайомим. Повірте, навіть люди, які на перший погляд видаються вам бездоганними, мають свої вади.

Ми живемо у суспільстві, де чимало людей втратили свою індивідуальність, намагаючись гнатися за модними трендами. Щодня ми бачимо людей з бездоганним тілом на телебаченні, у новинах чи соцмережах, проте не варто дозволяти сценічним образам вводити нас в оману, адже здебільшого вони є штучними.

Згадайте, що ми щодня бачимо на веб-сторінках? Поради та картинки, які заохочують нас дотримуватись безглуздих норм краси.

Іноді схожі статті та фото змушують нас докорінно змінювати свій стиль життя, щоб відповідати абсурдним стандартам, які часто не лише суперечать здоровому глузду, але й несуть небезпеку для здоров’я людини.

Пам’ятаєте статтю про те, що жіноча талія повинна бути не ширшою за аркуш формату А4, а у ямках між ключицями має вміститися монетка?

І це не смішно, адже чимало дівчат серйозно сприймають таку інформацію та намагаються відповідати цим абсурдним стандартам. Зазвичай жертвою таких “порад” стають дівчата у підлітковому віці, які через бажання гарно виглядати ризикують захворіти на анорексію чи булімію.

Ваше тіло не є ідеальним, то й що?

ідеальне тіло?

Якщо ви насмілились не відповідати загальноприйнятим нормам краси, це означає, що вам вистачило сміливості не приєднуватися до тієї касти людей, які вважають, що усіх навколо природа обдарувала бездоганним тілом, а їх самих обділила своєю увагою.

Дуже часто люди бояться стати вигнанцями суспільства, і у цьому пориві вони, на жаль, втрачають свою неповторність. Лише подумайте, скільки разів вам доводилося нехтувати власними інтересами заради того, щоб не виглядати серед свого оточення білою вороною?

Якщо ви досі шукаєте вади у собі, радимо озирнутися довкола. Чи побачили ви хоча б одну ідеальну людину? Іронія в тому, що досконалий образ, який намалювала ваша уява, навряд чи коли-небудь трапиться вам на вулиці. Зазвичай такі ідеальні люди дивляться на нас зі сторінок журналів та з телевізійних екранів.

Досконалість є недосяжною

Люди з розладами харчової поведінки та надмірною вагою часто не можуть змиритися з тим, що вони бачать у дзеркалі, адже звідти на них дивиться людина, що суттєво відрізняється від більшості своїм зовнішнім виглядом. Дуже часто така внутрішня боротьба між бажаним та реальністю призводить до того, що повні люди відокремлюються від широкого загалу та починають більше спілкуватися з тими, хто поділяє її погляди та проблеми.

Чи доводилось вам коли-небудь натрапляти в мережі на сторінки прихильників булімії чи анорексії? Насправді таких дописувачів у соцмережах чимало, і більшість з них може похвалитися великою аудиторією.

На жаль, нині часто можна зустріти людей, які заохочують своїх читачів протриматись ще один день на суворій дієті або випорожнити шлунок одразу після трапези, щоб до організму не потрапила жодна зайва калорія. Будьте максимально обережними, адже такі “поради” можуть призвести до летальних наслідків.

зайві кілограми

Широкої популярності профілі прихильників ідеальної фігури набувають завдяки численним фото струнких знаменитостей, що чергуються зі знімками ідеального тіла самих власників сторінки. Та чи не спадало вам на думку, що ці фото можуть бути всього лише результатом гарної роботи “Фотошопу”?

Нині довіряти побаченим в Інтернеті фото можна такою ж мірою, як вірити усьому почутому від бабусь під під’їздом.

Затямте: не все те золото, що блищить.

Зціліть себе за допомогою прийняття власного тіла

приймати себе і любити своє тіло

Не ставте собі за мету злитися з сірою масою, адже у багатьох колах бути інакшим навіть вигідно. Чимало людей спромоглися досягти успіху лише завдяки ідеям, які широкому загалу здавались божевільними.

Люди створені не лише для того, щоб набивати животи їжею. Ось ви любите тварин? Тоді ви навряд чи б залишились байдужими, якби побачили тваринку, яку господарі не догодовують? А всі ті малюки з телепередач, що перебувають на межі смерті від голоду – невже вони не викликають у вас співчуття? Чи ви вірите, що їм подобається мати тіло, на якому можна перерахувати всі ребра?

Їхня худорлявість не є ознакою здоров’я, а хвору людину апріорі не можна назвати красивою.

Так, ваше тіло може кардинально відрізнятись від більшості людей, але у цьому немає нічого поганого. Бути несхожим на когось – це надзвичайно цікаво та навіть вигідно. Пригадуєте приказку: “Цісарю цісареве”? Ось так і у реальному житті – кожному своє.

Уявіть, що вам хочеться мати вузьку талію, проте це не передбачено типом вашої фігури. Або ж вам кортить зменшити обсяг стегон, але вони не стають вужчими навіть після того, як ви тижнями мордуєте себе голодом. Незалежно від того, як сильно ви хочете змінити своє тіло, іноді природа може грати проти вас, і з цим потрібно змиритись.

Зосередьтесь краще на тому, що вам подобається у власному тілі й чим ви пишаєтесь.

Ви можете навіть не помічати цього, проте нездорова зацикленість на ідеальних формах призводить до того, що ви забуваєте про власні вподобання та захоплення. Погодьтесь: люди, які не зациклені на підрахунку калорій, почуваються значно щасливішими, ніж ті, хто постійно себе у чомусь обмежує.

Якщо ви намагаєтесь піти проти природи та досягти неможливого, щасливими ви від цього не станете. Наприклад, можна втратити кілька кілограмів, проте через особливу будову тіла ви однаково матимете незграбний вигляд.

Для того, щоб розірвати це порочне коло, вам варто навчитись приймати себе такими, якими ви є. Згадайте, що вам насправді подобається у власному тілі, адже орієнтуючись на загальноприйняті стандарти краси, ми часто забуваємо про власні принади.

Ви не у захваті від власного тіла? Нічого кримінального в цьому немає, адже у всіх нас є вади. Утім, навчитись приймати себе такими, якими нас створила природа, ми просто зобов’язані заради власного блага.

Любіть себе за власні переваги, не прагнучи себе змінити та підлаштуватися під загальноприйняті стандарти краси. У жодному разі не порівнюйте себе з іншими, адже кожна людина особлива. Не перетворюйте власне тіло на заручника своїх страхів, переживань і побоювань.

Ваше тіло не винне у тому, що ви досі не навчились приймати себе та любити власні принади. Запам’ятайте одну важливу життєву істину: усі ми є бездоганно небездоганними, і у цьому й весь смак життя.

Вас також можуть зацікавити