Як добре виспатися після важкого дня

Липень 1, 2015

Бувають жахливі дні, переповнені тисячами турбот та обов’язків. В такі дні все йде не так як треба. Можливо, ви могли виспатися останнім часом, просипали, або ж не можете знайти свої ключі. Та ще й ваш шеф у поганому настрої, одним словом,  ви, вочевидь, встали не з тієї ноги.

Єдине, чого вам хочеться –  щоб день пошвидше закінчився, ви прибігли додому, розслабились, а потім поринули у солодкий сон, забули про всі негаразди та наступного ранку почали все з нуля .

У кожного з нас іноді, або навіть досить часто, бувають погані дні, які хочеться забути. Тому ми дамо вам деякі поради, щоб в кінці дня ви могли спати як маленьке янголятко.

По дорозі додому думайте про щось приємне, те що робить вас щасливим та дарує спокій. Увімкніть улюблену музику. Це перший крок, аби ви почали розслаблятися та позбулися поганої енергії.

Як тільки дістанетесь додому, можете починати дотримуватись наших порад для хорошого сну, про які ми розповімо далі.

Поради…

  • Одягніть зручний одяг. Не одягайте нічого, що обмежує ваші рухи. Звільніть себе.
  • Прийміть супер заспокійливу ванну з вашим улюбленим ароматом. Увімкніть спокійну музику, яка допоможе вам заспокоїти нерви.
  • Думайте про хороше, вже дорогою додому, помрійте, не стримуйте свою уяву. Думайте позитивно про те, що завтра настане новий чудовий день і  все обернеться на вашу користь.
  • Також можете використовувати медитативні техніки. Якщо ви не звикли до них, це може стати хорошим приводом, щоб навчитися чомусь новому. Ви побачите, як вони знімають стрес.
  • Під час прийняття ванни, помасажуйте своє тіло. Почніть з легкого масажу, а потім добре промасажуйте ваші напружені м’язи. Не забудьте про стопи, адже у них назбирується вся напруга. Ви помітите, наскільки покращиться стан вашого тіла після хорошого масажу.
  • Також помасажуйте шкіру голови. Деякі люди мають дуже чутливу шкіру голови, тож варто не перестаратися і обмежитися легким масажем. А найважливіше – це зрозуміти що саме вам подобається. Пам’ятайте, масаж не повинен спричиняти больові відчуття.
  • Перейдіть до шиї і не відмовте собі у задоволенні використати свій улюблений екстракт. Візьміть декілька крапель на долоні та помасажуйте область шиї.  Ніколи не давіть безпосередньо на хребет, лише з боків . Ви можете робити це маленькими колами за допомогою усіх пальців, або ж використати великий та вказівний палець однієї руки і розім’яти область біля хребта. Рухайтеся вгору і вниз досить сильно, але без больових відчуттів. Ви відчуєте, як ваші м’язи починають розслаблятися.
  • Зараз час попрацювати над вашими легенями. Дихання не лише допомагає повністю розслабити ваше тіло. Якщо ви приділете достатньо часу, аби подихати глибоко та повільно, це допоможе вашим клітинам отримати більше кисню. В цілому, коли ви переживаєте стрес, або занадто напружені, ваше дихання стає  неглибоким і ви перестаєте отримувати користь від правильної техніки дихання.

Ви помітите це, коли будете видихати повітря з легень, і усі ваші м’язи почнуть розслаблятися. Якщо ви будете дотримуватися усіх цих порад, ви неодмінно станете спокійнішим та безтурботнішим.

relaksuyucha - vanna

Приймайте ванну від 15 до 20 хвилин. Втім, якщо хочете, можна і довше, але не варто захоплюватися. Коли ви вирішете зробити це, не забудьте про ще один інгредієнт, необхідний для повної релаксації та божественного сну.

Ромашка

Під кінець ви можете випити настій ромашки. Це це більше розслабить ваше тіло та підготує його до оновлювального відпочинку. Якщо ви голодні, намагайтеся не їсти надто багато. Якщо ви хочете, щоб ваш сон був ефективним, перекусіть легеньким салатом або фруктами. Переїдання на ніч може спричинити безсоння.

Зверніть увагу: Для релаксації рекомендують ефірні масла з лаванди, апельсину, та сандалового дерева. Не використовуйте м’яту чи розмарин.

Вас також можуть зацікавити