Як мати здоровий товстий кишечник?

Липень 4, 2015

Товстий кишечник є надзвичайно важливою частиною травної системи, хоча він і не відповідає за перетравлювання їжі. Він відповідає за виведення шлаків, тому здоровий товстий кишечник може суттєво покращити функціонування всього організму.

Процес виведення шлаків є надзвичайно простим. Він починається у тонкому кишечнику, через який речовини, які треба виводити з організму, потрапляють до товстої кишки, яка відповідає за їх потрапляння до спадної товстої кишки. Там речовини обробляються, а потім потрапляють до сигмовидної кишки, а потім вивільняються через пряму кишку. Здоровий товстий кишечник може ефективно засвоювати поживні речовини та виводити токсини, не залишаючи їх залишки у кишечнику.

Корисні поради для здорового товстого кишечника

tovsta-kyshka

  • Правильно харчуйтеся: для нормального функціонування товстого кишечнику та здоров’я загалом, необхідно дотримуватися здорового раціону. Найкращими продуктами для підтримки цієї частини травної системи у відмінному стані є продукти багаті клітковиною, фрукти, овочі, цільні зерна, боби.
  • Займайтеся фізичними вправами. Для здорового травлення необхідна регулярна фізична активність. Варто пам’ятати, що якщо у вас слабка або повільна травна система, токсини залишаються в організмі надовше, що шкодить вашому здоров’ю.
  • Пийте достатньо води. Пийте рекомендовану кількість води, оскільки це важливо для виведення токсинів. Крім того, це сприяє пом’якшенню фекалій, що полегшує їх виведення.

Однак у деяких людей часті проблеми з травною системою спричинені стресом, змінами у розкладі сну або просто тим, що вони постійно подорожують. Щоб допомогти організму позбавитися шкідливих залишків, що застрягли у кишечнику, необхідно робити очищення товстого кишечнику хоча б раз два рази на місяць. Майте на увазі, що необхідно використовувати продукти на основі кисню, оскільки вони не викликають подразнення товстого кишечнику.

Пам’ятайте, що здоровий кишечник дозволить вам мати краще життя.

Вас також можуть зацікавити