Як підтягнути та зміцнити сідниці

· Листопад 11, 2015
Правильне та збалансоване харчування разом із фізичним навантаженням допоможе нам тримати тіло у тонусі та позбавить нас від зайвої ваги. Окрім цього, існують спеціальні вправи, спрямовані саме на те, щоб підтягнути та зміцнити сідничні м'язи.

Для жінок сідниці є дуже важливою частиною тіла, якою вони можуть пишатися, або ж навпаки, через яку вони можуть сильно комплексувати. Більше того, чисельні опитування представників сильної статі довели, що саме ця частина жіночого тіла особливо привертає їхню увагу та найбільше подобається їм у жінках. Якщо ви прагнете покращити свій зовнішній вигляд та підтягнути сідниці, ми готові дати вам декілька корисних порад!

У сьогоднішній статті ми зосередимось на тому, як підтягнути та зміцнити сідничні м’язиДеяким жінкам пощастило народитися із ідеальною формою сідниць, в той час, як іншим доводиться вдаватися до більш дорогого способу покращення їх вигляду – пластичної хірургії.

Проте ми доведемо вам, що для того, щоб досягти гарної форми сідниць, вам не потрібно буде спорожнювати свій гаманець чи лягати під ніж хірурга. Ми підібрали для вас декілька способів, як зробити сідниці підтягнутими та зміцнити сідничні м’язи. 

Що може бути кращим за природню та здорову красу, чи не так?

Поради, як покращити форму сідниць

Правильне харчування

Ви неодноразово могли чути вислів: “Ви – те, що Ви їсте”, і сідниці не є винятком із цієї закономірності. Однак, на жаль, жир часто накопичується саме у цій частині нашого тіла, і нам доводиться із цим боротися.

На прилавках ми бачимо стільки спокусливих смаколиків – цукерки, чіпси, крекери – проте усі ці смачнющі калорійні продукти додають нам небажаного зайвого об’єму. Якщо ми хочемо покращити стан і вигляд наших сідниць, ми повинні дотримуватися правил здорового харчування і споживати більше фруктів, овочів, цільнозернових продуктів та чистої води.

Також ми повинні зменшити кількість або узагалі відмовитись від продуктів, що містять багато жиру, калорій, цукру та солі.

Окрім цього, правильне харчування не тільки допоможе нам отримати фігуру нашої мрії, але й покращить наше загальне самопочуття. 

Не варто забувати, що краще їсти маленькими порціями декілька разів на день. Порції не повинні бути великими, проте їжа має бути поживною.

Також рекомендують робити перекуси із здорових продуктів кожні три години між прийомами їжі. Ви можете з’їсти упаковку йогурту, жменю горішків, трохи фруктів, низькокалорійний енергетичний батончик, і т. п.

Заняття спортом

Не думайте, що форму сідниць змінити неможливо. Достатньо буде просто правильно харчуватися і займатися спортом, і тоді вам це обов’язково вдасться! Чудес не буває. Для досягнення позитивного результату вам слід щонайменше одну годину на день виділяти для заняття спортом. Будь-які фізичні навантаження допомагають спалювати калорії та підтримувати тіло у тонусі, але існують певні види вправ, які спрямовані виключно на удосконалення форми сідниць.

Вправи для підтяжки та зміцнення сідниць

Якщо ви хочете зміцнити сідниці, потрібно особливу увагу приділити вправам на стегна та сідничні м’язи. Такі заняття допоможуть вам також підтягнути сідниці та зробити їх більш об’ємними на вигляд.

Присідання

Цією вправою жінкам слід займатися регулярно, якщо вони хочуть надати гарної форми своїм стегнам, а також підтягнути та зміцнити сідниці. Станьте прямо та розставте ноги на ширину плечей. Повільно почніть згинати ноги, намагаючись тримати тулуб рівно та слідкуйте за тим, щоб ваші коліна у зігнутому положенні не виступали за кінчики ваших пальців на ногах. Уявіть, що ви намагаєтесь щось штовхнути задньою частиною свого тіла. Виконайте три підходи по 15 присідань (3×15).

prysidannya

Випади

Спочатку займіть вихідне положення: станьте рівно, ноги повинні бути прямими та розташовуватися паралельно одна до одної, а руки слід покласти на стегна. Тепер зробіть крок вперед та поволі опустіться трохи донизу, згинаючи обидві ноги у колінах.

Та нога, що попереду, повинна утворити кут 90°, а та, що позаду, має опуститися майже до рівня щиколотки. Зробіть три підходи по 15 випадів, а тоді поміняйте ногу та зробіть ще три підходи.

vypady

“Місток”

Ляжте на підлогу, зігніть ноги у колінах, а ступні притисніть до підлоги. Відірвіть спину від підлоги, напружуючи при цьому м’язи сідниць, стегон та живота. Ваше тіло повинне утворити пряму лінію від колін аж до плечей. Зробіть три підходи по 20 повторень.

mistok

Черевні “скручування”

Для виконання цієї вправи радимо вам постелити на підлогу коврик та лягти на нього якомога рівніше. Обережно підтягніть ноги до живота. Ця вправа спрямоване на тренування усього тіла, вона допоможе вам зробити талію стрункою, надасть гарної форми вашим стегнам та збільшить сідничні м’язи.

Сподіваємося, вам сподобалася наша стаття про те, як підтягнути сідниці!