Як посилити імунну систему за допомогою глив

Серпень 22, 2017
Ви колись куштували гливи? Вони не тільки смачні, це також чудовий спосіб природно посилити імунну систему. Дізнайтеся більше з цієї статті!

Є природний і ефективний спосіб посилити імунну систему, про який ви, можливо, не знаєте, і який вам неодмінно сподобається: гливи.

Це один із найкорисніших і найпоживніших грибів, які нам дала природа. Вони смачні, багаті на вітаміни та мінерали, а також активні речовини з великими антивірусними та антибактеріальними властивостями.

Цікаво, що гливи з давніх часів використовували в східній медицині як природний антибіотик. Це означає, що вони мають лікувальні властивості, якими ми можемо насолодитися у різноманітних стравах.

Лише після Першої світової війни західний світ відкрив їхні чудові властивості, серед яких лікування інфекцій, а також поживна цінність під час дефіциту їжі та хвороб.

Наші потреби в сучасному суспільстві не такі екстремальні. Однак ми надалі вразливі: такі фактори, як стрес, тривога чи постійна суєта, ослаблюють нашу оборону з кожним днем, а ми цього навіть не усвідомлюємо.

Спробуйте гливи! Вони є природною альтернативою класичним вітамінам, які можна знайти в аптеці. Вони також смачні та мають дуже потужні переваги, які вас здивують.

Ми розповімо про них у сьогоднішній статті.

Імунна система та ваш спосіб життя

Імунна система тісно пов’язана з вашим способом життя, а значить, з такими аспектами, як:

  • раціон
  • вправи
  • здатність керувати стресом
  • тривалість сну

Якість всіх цих аспектів впливає на вашу імунний захист, зокрема на здатність організму реагувати на хвороби, інфекції, патогени, алергії тощо.

Усі ми знаємо, що не завжди звертаємо увагу на те, що їмо, що іноді нас долає стрес, і що наше життя є більш пасивним, ніж воно має бути.

Отже, ми поступово стаємо більш втомленими й більше ризикуємо захворіти на діабет, артрит або будь-яке інше аутоімунне захворювання.

Не можна забувати, що наша імунна система складається зі шкіри, кісткового мозку, крові, тимуса, лімфатичної системи, селезінки тощо. Турбота про ці структури, органи та тканини потребує догляду за нашим здоров’ям.

Як гливи можуть нам допомогти?

Гливи сьогодні є одними з найбільш високо цінованих грибів у Європі. У найхолодніші місяці року їх знаходять у живих і мертвих стовбурах листяних дерев.

Ви також можете вирощувати їх вдома або купити в продуктових магазинах. Неважливо, як ви їх отримаєте, тому що ви точно не пожалкуєте. Фактично, ви почнете помічати їхню чудову ефективність день за днем.

Ми пояснимо нижче.

Найкорисніший гриб для вашого організму

  • Серед найцінніших речовин, що знаходяться в гливах, є полісахариди.
  • Завдяки цим елементам ми можемо стимулювати активність макрофагів. Це тип білих кров’яних клітин, який відповідає за розпізнавання та атакування вірусів, бактерій та багатьох патогенних мікроорганізмів.
  • Крім того, β-глюкани, наявні в цих грибах, допомагають захистити організм від інфекцій та посилити наш імунітет взимку.

Зменшіть рівень поганого холестерину (ЛПНЩ) за допомогою глив

Гливи містять ловастатин – різновид статину, здатний знижувати рівень холестерину ЛПНЩ (або поганого холестерину).

Крім того, ловастатин запобігає розвитку атеросклерозу та багатьох серцево-судинних захворювань.

Ці гриби багаті на вітаміни та мінерали

Гливи корисні для всієї родини. Їх варто їсти, коли ви відчуваєте занепокоєння або навіть коли ви відновлюєтеся після деяких захворювань. Вони є дуже поживними.

  • Вони містять вітаміни B, D, C і K, а також ненасичені жирні кислоти (омега-3,6,7,9) та біофлавоноїди.
  • Крім того, вони багаті на залізо, цинк, калій, фосфор, селен та йод.
  • Вам також цікаво буде дізнатися, що в гливах міститься грибкове волокно. Це збільшує проліферацію пробіотичних бактерій, щоб покращити травлення та здоров’я кишківника.

Також не варто забувати про те, що пробіотики необхідні для зміцнення імунної системи. Дивовижно те, що у гливах живі бактерії створюють пребіотико-пробіотичний подвійний ефект. Це необхідно для підвищення антибактеріальної сили.

Який найкращий спосіб споживати гливи?

Ви можете натрапити на гливи в супермаркетах у багатьох формах. Наприклад, вони можуть бути оброблені, консервовані або поєднані в готових стравах.

Проте найкраще споживати гливи цільними. Тільки тоді ви отримаєте всі їхні активні інгредієнти, щоб скористатися тривалим та винятковим ефектом.

Отже, є багато способів догляду за імунною системою, однак важливим є харчування, і гливи можуть допомогти.

Не вагайтеся спробувати їх у своїх стравах, вони вам сподобаються.

Вас також можуть зацікавити