Як приготувати простий і корисний сніданок?

Липень 2, 2015

Для підтримки здоров’я і гарного настрою вкрай необхідно розпочинати день із достатньої кількості вітамінів і поживних речовин. Саме сніданок має особливе значення, оскільки коли ви снідаєте, ви підживлюєте свій організм після тривалого сну. 

Однак ранкова заклопотаність і невпорядкованість робочого графіку подекуди примушують нас забувати про важливість сніданку. Тому ми розповімо вам, як отримувати задоволення від сніданку, а також надамо практичні і корисні поради з оптимізації часу і підвищення рівня енергетичного балансу. 

Перш за все, ви маєте знати, що молочні продукти, фрукти і зернові обов’язково мають бути присутні у корисному сніданку. Ви можете їсти м’ясні страви, (наприклад, шинку) і солодощі у невеликих кількостях.

Секрет полягає у тому, щоб досягти оптимальної комбінації цих елементів, відповідно до ваших уподобань і ресурсів. Тож погляньте на ці ідеї й оберіть ідеальний корисний сніданок вже сьогодні!

Наші ідеї

Frukty

  • Молочні продукти: 1 порція, це може бути звичайне молоко, сухе молоко, йогурт або кумис.
  • Сир або замінники сиру: 2 порції, це може бути одна тоненька скибочка сиру, 1 яйце, 1 скибка шинки і 1 сосиска.
  • Борошно та крупи: 1 порція, вам може сподобатися кукурудзяний коржик, хліб, грінка, крекери чи вівсянка.
  • Напої: 1 склянка. Ви можете обрати між склянкою апельсинового соку чи вашого улюбленого фруктового соку та гарячим напоєм.
  • Фрукти: 1 порція.

У будь-якому випадку, рекомендуємо уникати жирних та смажених страв.

Якщо ви шукаєте щось легке у приготуванні, зверніть увагу на такі комбінації продуктів:

Вівсяна каша з молоком. Якщо у вас бракує часу і вам подобається вівсянка – це прекрасний варіант. Пам’ятайте, що продаються різні види вівсяної крупи. Деякі з них підходять тим, хто займається фітнесом, і містять менше цукру і більше клітковини. В інших видах вівсянки цукру набагато більше.

*Що б Ви не обрали, важливо збалансувати споживання калорій. Ви можете використати молоко і фрукти як підсолоджувачі разом з вівсянкою з низьким вмістом цукру.

Фруктовий салат: Ви можете поєднати різні фрукти – банани, полуниці, інші ягоди. Не забувайте, що така страва швидко перетравлюється. Це – хороший варіант для тих, кому не потрібна велика кількість енергії для повсякденних справ. 

Сендвіч: Все, що вам потрібно, – це грінка (дві скибочки), копчена ковбаса або шинка (1 порція) і сир (1 порція). За бажанням можна додати джем та/або трохи вершкового масла і запити соком чи кавою.

Пам’ятайте, що 

Сніданок має містити лише бл. 20-25% від загальної кількості калорій, які ви отримуєте протягом дня. Тож зарядіть вранці свій організм достатньою кількістю енергії, щоб цього запалу вистачило на весь день.

Вас також можуть зацікавити