Як тримати грудні м’язи у тонусі

Серпень 21, 2015

Ваші груди можуть втратити пружність з декількох причин: годування грудьми, вік, втрата ваги. Однак є прості вправи, які можуть допомогти тримати грудні м’язи у тонусі.

Перед тим, як розпочати будь-який тип вправ, потрібно проявити обережність, спочатку необхідно зробити відповідну розминку, почати виконувати дуже прості вправи, які не вимагають прикладання занадто багатьох зусиль. Згодом, ви повинні повільно збільшувати інтенсивність тренування та робити вправи довше.

Ви повинні тренуватись якомога частіше, виконувати вправи самовіддано. Пам’ятайте, що вправи потрібно повторювати принаймні три рази на тиждень для більш ефективного приведення в тонус м’язів грудей. 

Вправи, щоб мати міцні груди

Вправа №1

Лягаєте на лавку, спина повинна повністю прилягати до неї, ноги розміщені на рівні плечей, твердо стоять на підлозі. М’язи живота потрібно напружити, руки поставити попереду себе під кутом 90 градусів. Розпочніть з розтягування рук у вищій точці, потім повільно опускайте руки нижче, робіть від 15-ти до 20-ти повторень.

Vpravu_wo_dopomagaut_vtrachatu_vagu_vdoma

 

Інша вправа, яку ви можете зробити на лавці: зберегти колишню позицію та тримати однакову вагу в кожній руці (або гантелі, або пляшки з водою ємністю 0,5 літра). Помістіть їх спереду, на рівні грудей, потім розведіть руки повільно в сторони, намагайтесь тримати їх на рівні плечей. Повільно поверніть руки до початкової позиції, повторіть 20 разів.

Вправа №2

Складіть долоні рук, таким чином, щоб зап’ястя були перед підборіддям. Спробуйте стиснути руки, не розділяючи пальці. Дихайте повільно та глибоко. Повторіть 20 разів.

Вправа №3

Простягніть свої руки перед собою, ліву закрийте в кулак, правою рукою накрийте лівий кулак. Далі необхідно відкритою долонею сильно тиснути на закритий кулак, так ніби ви хочете витиснути одну руку на іншу сторону. Робіть від 10 до 15 повторень тиску на кожну руку.

Пам’ятайте

Вправи, що рекомендовані для приведення м’язів грудей до тонусу дуже прості у виконанні та досить ефективні. Якщо повторювати їх регулярно, то результати будуть помітні досить швидко.

Вас також можуть зацікавити